Przegląd katalogu
- 378 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 378 wyników
Przeglądaj sklep w Płońsku, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 378 wyników w Płońsku, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 25,557 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam, bardzo miła obsługa.”
“Miła obsługa, ceny wporządku, i profesjonalne doradztwo. Polecam”
“Bardzo miła obsługa ponieważ Obsługiwała mnie i mojego tatę Agata z którą znam się bardzo długo. Dziękuję.”
“Promocje super zawsze czytelnie dla kazdego ,zaskoczenie fajne przy kasie polecam!”
“Bardzo miła obsługa. A szefowa pani Ania to czysty profesjonalizm . Oby więcej takich.”
“Bardzo sympatyczna obsługa,duża dostępność części na miejscu,przyzwoite ceny.posiadam wykaszarkę oraz kosiarkę od 6 lat,nigdy nic się z nimi nie działo.”
“Najlepsza Żabka w mieście. Po zmianie właściwościciela pełna profeska.”
“Bardzo cenię sobie ten sklep.Taki ostatni mochikanin wśród lokalnych sklepów.Warto tam robić zakupy bo mają masę polskich produktów i tym samym wspierają polskich przesiębiorców.Dziękuję też za to,że zmieniła się ochrona bo poprzednia podczas pandemii była zbytnio natarczywa.Pozdrawiam”
“Bardzo miła i fachowa obsługa szkody. Praca na wysokim poziomie w uzgodnionym wcześniej terminie. Serdecznie polecam!”
“Dobrze utrzymany , czysty z super obsługą .”
“Firma godna polecenia. Zamówienie wykonane solidnie, wszystkie procedury fachowo zrealizowane, obsługa kompetentna i uprzejma.”
“Polecam! Jestem zadwolonym klientem od wielu lat, garnitury na każdy wiek budowę i kieszeń:)”
“Przy wejściu wita nas ładny zapach. Ceny mają niskie. Obsługa miła.”
“Pralka AEG przerosła moje oczekiwania – jest wyjątkowo cicha nawet podczas wirowania, ma intuicyjny panel sterowania i wiele praktycznych programów. Ubrania są świetnie doprane, a funkcja pary rzeczywiście pomaga ograniczyć zagniecenia. Widać, że to produkt wysokiej jakości. #opiniamotywowananagrodą”
“Każdemu coś wczoraj o czymś zapomni.taki sklep jest ok..♡”
“nie było kawy w puszcze a w działdowie była”
“Profesjonalna i uprzejma obsługa. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutu. Kawa bardzo dobra – idealna przerwa w podróży. Zdecydowanie polecam tę stację.”
“Jestem rzadko w tym sklepie raptem 5-6 razy do roku ale zawsze jak przychodzę obsługa naprawdę bardzo miła zawsze pomocna No po prostu sklep tylko polecać”
“Fachowa obsługa i zawsze jest otwarte kiedy trzeba”
“Uwielbiam robić zakupy w sklepach sieci Kaufland mój Kaufland jest w nowym dworze mazowieckim lecz ostatnio byliśmy przyjazdem w miejscowości Płońsk odwiedziliśmy ten sklep bardzo czysto schudnie. Doszło do nabicia źle jednego produktu na paragonie bez najmniejszego problemu kierowniczka drugiej zmiany pani Matylda rozwikłała nasz problem oddała naszą różnicę. Natomiast nie to jest godne pochwały natomiast zachowanie pani Matyldy!! Tego dnia również pod sklepem niestety była prowadzona nielegalna zbiórka pieniędzy. Po zgłoszeniu pani matyldzie tej informacji że ta osoba bardzo zaczepia ludzi pani Matylda niezwłocznie zainterweniowała. Zapewniając nam klientom bezpieczeństwo oraz komfort zakupów. Uważam że pani Matylda powinna być nagrodzona za wzorową postawę w pracy.”
“Jedyna apteka, która miała Maxitrol maść i zechciała mi ją odłożyć do następnego dnia. Zdecydowanie polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuję.”
“Na wstępie napisze, że jestem klientem w zasadzie od początku istnienia tego sklepu. Kupowałem tam większość sprzętów rtv i agd, zaczynając od suszarki, przez smartfon czy telewizor, na lodówce kończąc. Ostatnio kupowałem dwa laptopy. Stąd też moje zdziwienie, gdy czytam negatywne opinie. Za każdym razem zostałem obsłużony z największą starannością i zaangażowaniem. Często obsługiwała mnie Pani Kasia, a ostatnio Pani Magda. Miłe i kompetentne Panie. Doradziły, wytłumaczyły wszystko tak jak trzeba. Jest takie jedno mądre przysłowie które mówi, że u siebie nie zauważy się belki w oku ale u kogoś każdą najdrobniejszą wadę. Sam pracuje w handlu już przeszło 10 lat i powiem jedno: najgorsza praca to jest praca z ludźmi. Tam gdzie klientem jest człowiek. Trochę empatii i zrozumienia drodzy Państwo bo kiedyś to wy możecie poczytać na swój temat takie ciekawe opinie.”
“Dobrze zaopatrzony sklep. Mimo tego, że punkt umieszczony przy wylotówce z miasta na półkach tylko niewielkie braki i nieporządek. Bardzo miła obsługa.”
“Sklep gdzie można zamówić praktycznie wszystkie części do samochodów. Przyjemny personalne. Polecam”
“Świetne produkty świeże owoce i warzywa , ceny bardzo przystępne . Obsługa tego sklepu też jest na 5 gwiazdek .”
“Dobre miejsce do odwiedzenia i zakupów tylko maseczka potrzebna”
“Pani super, ubrania fajne i duże, miło polecam”
“Super obsługa potrafiąca rewelacyjnie doradzić oraz świetny jakościowo i rozsądny cenowo szeroki asortyment ubranek polskich producentów. Każdy Małych znajdzie coś dla siebie. Polecam”