Opinie

  1. Michał Sujkowski ★☆☆☆☆

    Nie zostawiłbym im już nawet resoraka do malowania. W moim przypadku naprawiane było tylne nadkole oraz tylne drzwi. Na satysfakcjonującą naprawę czekałem pół roku, w tym czasie czterokrotnie musiałem odstawiać samochód do serwisu, bo za każdym razem lakier był wykonany nieprawidłowo. Pojawiały się zacieki, powierzchnia była porysowana, a do tego przy jednej z wizyt porysowano mi przednie drzwi. Po jednej z prób „poprawki” lakier został przepalony przy polerowaniu i znów trzeba było malować. Samochód oddawany był za każdym razem brudny i pokryty pastą, co skutecznie ukrywało niedociągnięcia — zauważalne dopiero po umyciu auta. Ostatnio po myciu zauważyłem, że na dachu pryśnięty jest podkład, co wygląda tragicznie — wygląda na to, że nie został odpowiednio zabezpieczony. jeśli odbieracie samochód, oglądajcie go bardzo dokładnie, najlepiej na czysto, jedyny plus to uprzejmi panowie z biura, poza tym: nie polecam, ja swojego auta już nigdy tam nie oddam. Dodam zdjęcia po ich kolejnych „naprawach” — moja ocena: 0/5.

  2. Mieczysław xXx ★★★★★

    Bardzo miła i fachowa obsługa szkody. Praca na wysokim poziomie w uzgodnionym wcześniej terminie. Serdecznie polecam!

  3. Iwona R ★★★★★

    Kontakt telefoniczny i esemesowy staly. Pan przyjmujący zgłoszenie bardzo miły i profesjonalny jak też Panowie wykonujacy malowanie. Usługa wykonana rewelacyjnie, zgodna z moimi oczekiwaniami. Jestem mega zadowolona. Polecam tę firmę . Pozdrawiam.

  1. A. K. ★★★★★

    Warsztat wyjątkowy, obsluga przemiła, konkretna i profesjonalna, jakość usługi pierwsza klasa, i ostateczna cena niższa niż oczekiwałem, Polecam serdecznie

  2. Łukasz Niesiołowski ★☆☆☆☆

    Brak słów by opisać ten "pseudo wartszat"

  3. Kamil Kamil ★☆☆☆☆

    Oszuści. Wstawiona szyba pękła po tygodniu, reklamacja nie uwzględnina

  1. Filip Rubik ★☆☆☆☆

    Kontakt i współpraca z powyższym warsztatem była na najniższym poziomie pełnym grubiaństwa, oszczerstw i pomówień. Mój reflektor został uszkodzony i połamany.

  2. Janusz Piskorowski ★☆☆☆☆

    Obsługa na poziomie z czasów PRL. Reklamacja jest uznawana lub nie, to zależy od tego jak Pan kierownik serwisu opisze problem. Pan Andrzej G. nazwisko takie jak nasz narodowy fajter w boksie, lecz Pan Andrzej fajterem nie jest bo o klientów nie walczy wręcz ich zbywa). Reklamacja na tę samą usterkę za pierwszym razem uznana a za drugim razem nie, bo Pan Kierownik serwisu Andrzej po raz drugi opisał lub może wogóle nie opisał w innym świetle całą sytuację ( No bo jak to? Dwa razy korzystać z tej samej gwarancji? Ileż to pisania? To przesada i rozpusta.) W odpowiedzi na za dużą ilość moich pytań i wątpliwości w kierunku kierownika serwisu zostałem odesłany ze swoimi wątpliwościami do Prezesa serwisu, ten odpowiedział że nie zna tematu i traktując mnie jak powietrze wrócił do rozmowy z jakąś bardzo miłą Panią nie fatygując się nawet do zagłębienia tematu. Reasumując: Najmilszym pracownikiem tego Serwisu był Pan Dariusz który mi to auto wcisnął i tu dalsze przyjemności się kończą. Podobnych doświadczeń z tym serwisem miałem kilka: wynajem boksu dachowego, czyszczenie wtrysków od LPG, zużywające się elementy wyposażenia itp. NIE POLECAM !!!!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTOPOL Michalski Motors?

AUTOPOL Michalski Motors znajduje się przy Młodzieżowa 50, 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTOPOL Michalski Motors?

Można skontaktować się z AUTOPOL Michalski Motors pod numerem +48 236 625 079

Jak można dotrzeć do AUTOPOL Michalski Motors?

Do AUTOPOL Michalski Motors można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements