Przegląd katalogu
- 16 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 16 wyników
Przeglądaj sklep elektroniczny w Płońsku, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 16 wyników w Płońsku, Mazowieckie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 1,107 opinii i ocen.
“Bardzo dobry kontakt z Panią Żanetą - pełen profesjonalizm. Aramisklep.pl to sprawdzony partner w technologiach dla edukacji – szeroka oferta monitorów interaktywnych Newline oraz bogate wyposażenie pracowni językowych. Współpraca przebiegła sprawnie i z pełnym wsparciem technicznym. Zdecydowanie polecam!”
“Ekspresowa i kompleksowa usługa diagnozy i naprawy usterek elektrycznych w moim autku. Dodatkowo nie za grube miliony. Polecam!:)”
“Dużo wszystkiego i na prezent i dla własnych potrzeb. Nawet jak nie mam pomysłu to oglądam j coś zawsze znajdę.”
“Od lat z rodziną zaopatrujemy się w sprzęty w tym sklepie. Zawsze miła obsługa, zawsze dobrze doradzone sprzęty. #opiniamotywowanapromocją”
“Profesjonalna i miła obsługa. Serdecznie polecam.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa”
“Serdecznie polecam, bardzo miła obsługa.”
“Pralka AEG przerosła moje oczekiwania – jest wyjątkowo cicha nawet podczas wirowania, ma intuicyjny panel sterowania i wiele praktycznych programów. Ubrania są świetnie doprane, a funkcja pary rzeczywiście pomaga ograniczyć zagniecenia. Widać, że to produkt wysokiej jakości. #opiniamotywowananagrodą”
“Na wstępie napisze, że jestem klientem w zasadzie od początku istnienia tego sklepu. Kupowałem tam większość sprzętów rtv i agd, zaczynając od suszarki, przez smartfon czy telewizor, na lodówce kończąc. Ostatnio kupowałem dwa laptopy. Stąd też moje zdziwienie, gdy czytam negatywne opinie. Za każdym razem zostałem obsłużony z największą starannością i zaangażowaniem. Często obsługiwała mnie Pani Kasia, a ostatnio Pani Magda. Miłe i kompetentne Panie. Doradziły, wytłumaczyły wszystko tak jak trzeba. Jest takie jedno mądre przysłowie które mówi, że u siebie nie zauważy się belki w oku ale u kogoś każdą najdrobniejszą wadę. Sam pracuje w handlu już przeszło 10 lat i powiem jedno: najgorsza praca to jest praca z ludźmi. Tam gdzie klientem jest człowiek. Trochę empatii i zrozumienia drodzy Państwo bo kiedyś to wy możecie poczytać na swój temat takie ciekawe opinie.”
“Bardzo miła obsługa, profesjonalna praca Pan Bartosz TOP”
“Bardzo dobra firma. Napewno będziemy współpracować.”