Opinie

  1. Z San ★☆☆☆☆

    Polecam aptekę, ale tylko jeśli na zmianie nie ma Pani w krótkich blond włosach, zero empatii do ludzi, krzyczy na pacjentów żeby byli ciszej, zachowuję się jakby była tam za karę, a klienci jej przeszkadzali, rozumiem że praca z ludźmi jest ciężka ale przydałoby się nauczyć kultury i szacunku jeśli pracuje się w miejscu publicznym i to w aptece.

  2. Анастасія Балахтар ★☆☆☆☆

    Nie polecam, zawsze sprzedają leki które jeszcze termin ważności ma miesiąc albo dwa i kiedy prosisz na wiek dziecka to dają na dwa lata więcej, obsługa nie miła, nie polecam, lepiej pójść do innej apteki.

  3. Julia Żulawnik ★★★★★

    Z całego serca polecam tę aptekę! Obsługa jest zawsze miła, pomocna i kompetentna – farmaceuci chętnie doradzają i odpowiadają na wszystkie pytania. Leki są dostępne od ręki albo sprowadzane bardzo szybko, a ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi aptekami w okolicy. Szczególnie doceniam indywidualne podejście do klienta oraz cierpliwość w tłumaczeniu dawkowania leków. Apteka jest również bardzo dobrze zaopatrzona w suplementy, kosmetyki i środki higieniczne. Czysto, schludnie i z profesjonalną obsługą – na pewno wrócę!

  1. Cezary Ryński ★★★★★

    bardzo fajna apteka, obsługa jest miła i pomocna. Nie zgodzę się z niektórymi negatywnymi opiniami na jej temat a w szczególności, że jest zamykana przed godziną 21. Sporo razy zdarzało mi się wejść 2 lub 3 minuty przed zamknięciem i nikt mnie nie nigdy nie wyprosił. Z tego co słyszałem zamykają równo z biciem dzwonów w kościele o 21 więc ktoś musiał mieć źle ustawiony zegarek albo napisać taka opinie po złości. Ja polecam w 100% te miejsce każdemu.

  2. Michal Bl ★☆☆☆☆

    Jakbym mógl postawiłbym minus nieskończoność...Nie polecam, nawet jak ktoś uważa,ze najtansza, ale i tak nie jest a liczba stanowisk, w innych tez duża i równiez szybko obsługują, zależy od ilosci ludzi kupujacych leki. Skandaliczne zachowanie pań, chamsko przed nosem przekreciła klucz, mimo, ze byla 20.55 a apteka do 21. Jedna pani gdy żona podeszla z recepta na antybiotyk, z premedytacja wlożyla klucz w drzwi, taka z kręconymi włosami blondynka, gdy żona prosiła, ze to po antybiotyk dla dziecka, to spojrzala na druga panią jakby z zapytaniem czy wpuścić, taką czarną z mocnym makijażem, ktora pokręcila głową, ze nie i mimo kolejnej posby przekręciła klucz i obie się odwróciły. Ja rozumiem , że bylo przed 21, ale nie po 21, a to nie sklep spożywczy,ze sie obejde bez czegoś lub kupię na stacji benzynowej pastylke na bol gardla. Wiecej tam nie pójdę a dawne plotki o taniości lekow to juz historia, ceny jak wszędzie zróżnicowane. Mam nadzieję, ze szanowne panie sie nie przepracowały i ich kierownik, chociaż w co watpie ,wyciagnie jakies konsekwencje . Wiec jeszcze raz NIE POLECAM.

  3. Ewa Mroczek ★☆☆☆☆

    Jestem stałą pacjentką często trafiam na młodego pana w okularach, który jest niesympatyczny i bardzo wyniosły z gór traktuje pacjentów. Często pan nie prosi do okienka , jak ktoś podejdzie to odsyła do koleżanek twierdząc, że jest zajęty.Zachowanie tego pana jest notoryczne, mam wrażenie, że nikt z kierowników tego zachowania nie zauważa. Z resztą obsługi nie ma problemu są sympatyczne i bardzo pomocne.

  1. Iwona Klimczewska ★★★★★

    Najlepsza apteka oraz obsługa w mieście. Pracownicy zawsze chętnie pomogą oraz wytłumaczą. Polecam

  2. Czesław Czarnecki ★☆☆☆☆

    Głośne, pogardliwe komentowanie wyboru klienta przez jedną ze starszych pań z obsługi. 10 lutego, godzina około 8.

  3. Alicja Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Opinie najtansza w miescie to raczej juz historia . 30 tabletek witamimy K2mk7 51,99 kazdy moze sobie porownac ceny dostępne w ineternecie....

  1. M Kowalska ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!!! Zarezerwowałam lek który jest mi potrzebny do życia, choruję na cukrzyce. Po rezerwacji dzwonie podaję kod recepty i psl. Po czym człowiek mi odpowiada że pierwszeństwo ma inny człowiek bo rozpoczął receptę u nich a czy odbierze niewiadomo. Bzdura i brak szacunku dla Chorego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Słoneczna?

Apteka Słoneczna znajduje się przy Księdza Romualda Jaworskiego 2, 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Słoneczna?

Można skontaktować się z Apteka Słoneczna pod numerem +48 236 623 841

Jak można dotrzeć do Apteka Słoneczna?

Do Apteka Słoneczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements