Przegląd katalogu
- 1,016 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 1016 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,016 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 382,091 opinii i ocen.
“Moim zdaniem jak to wszystko czytam ludziom naprawdę się nudzi w życiu i piszą głupoty i kłamstwa na tą Żabka jest moją ulubioną i tylko do tej chodzę, bo mam ją w pobliżu panowie Damian, Dominik, Robert, Adam. I oczywiście nowa pracownica Sara prowadzą zawsze zgrany zespół zawsze pomocni udziela rady zawsze mogę podejść i zapytać o radę też ostatnio jak byłem w Żabce nie mogłem znaleźć jednego produktu zapytałem pana Roberta, czy się orientuje, czy mogę gdzieś go znaleźć odpowiedział raczej w Żabce nie znajdę, że w biedronce mogę znaleźć, a jak nie to mogę zamówić przez aplikację i zamówiłem, i naprawdę jestem bardzo wdzięczny tej żabce i polecam tę żabkę najlepsza, w jakiej byłem i tym, co piszą głupoty zastanówcie się co piszecie chłopaki zawsze z kulturą do klienta podchodzą i z pomocą.”
“Byłem wczoraj późnym wieczorem, czasami nawet warto przyjść popatrzeć na kasjerkę, (Haneczke)która dobrze gra niedostępną i nie chce podać do siebie kontaktu, a tak ogólnie to w sklepie przyjazna atmosfera i całkiem czysto”
“Bardzo fajny market. Duży wybór i towar w wielu przypadkach inny niż we wszech napotykanych biedronkach czy lidlach.”
“Bardzo dobry sklep . Tani i dobry wybór.”
“Najlepszy sklep lepszego nie ma Miła atmosfera pracownicy zawsze pomocni tak samo właściciel sklepu super osoba”
“Bardzo lubię obsługę w tej żabce! Chłopaki są zwykle uśmiechnięci, kulturalni, mówią "proszę, dziękuję", nie pokazują irytacji kiedy muszą schylić się po papierosy na najniższą półkę (tak bywa w innych miejscach). Całkiem szybko też kasują produkty. Nie rozumiem innych komentarzy, nigdy nie widziałam za kasą kogoś w słuchawkach, a jeśli by ktoś wykładał w nich towar to bym nie zwróciła uwagi, bo i po co? Tak trzymajcie chłopaki!”
“Zawsze miła i uczynna obsługa. Tutaj ukłon szczególnie w stron właścicielki, którą kilkukrotnie prosiłem o zaopatrzenie sklepu w Tymbark Brzoskwinia-Jabłko i moja prośba została wysłuchana. Jak widać da się, tylko trzeba normalnie poprosić. Pozdrawiam!”
“Super sklep, czyściutko, miła obsługa, ciepłe i smaczne posiłki,”
“Sklep dostał nowego właściciela i choć jeszcze sie towaruje, a zakupy od września można robić. To już Pan Marcin zachęcamy swoją osobą. Kulturalnie poinformował, że jeszcze są zamknięci, a ja kawusie zaczynałem robić, hah. Rodzinna i przyjazna atmosfera się szykuje”
“Po zmianie właściciela lepiej, sympatyczna obsługa”
“Bardzo miła obsługa Jest duży wybór towaru na półkach”
“Jeden z najlepszych punktów Żabka w których byłem a na prawdę dużo ich było. Świetna i pozytywną obsługa, a sklep czysty i regularnie uzupełniany asortyment.”
“Nareszcie zmienił się właściciel, sklep zyskał nowy wygląd i teraz widać obsługę! Żabce warto lepiej dobierać właścicieli swoich sklepów”
“Tak jak w innych biedronkach, chociaż ciasno od towaru, dlatego jak jest więcej ludzi - trzeba się przeciskać.”
“Profesjonalna obsługa duży wybór. Znaleźliśmy tam trudno dostępne sake.”
“Żabka jaka jest, każdy widzi. Ta konkretna zdecydowanie nie zawodzi. Jest tu bardzo miła obsługa. Miałem też okazję poznać właściciela, bardzo życzliwy i serdeczny człowiek. :)”
“Frogszop jak to Frogszop. Drogo, ale blisko i otwarte długo - więc jest to czego zawsze się można spodziewać. W sklepie czysto, promocje a co najważniejsze obsługa bardzo wyluzowana i sympatyczna. Polecam fest!”
“Jak na sieć "Biedronkową" sklepik mały, ale bardzo sympatyczny. Obsługa miła i pomocna. Zazwyczaj pełne półki. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Bardzo miła obsługa najlepsza Żabka w Otwocku wszystko jest czy to hod dog czy to frytki z uśmiechem polecam”
“Dobrze zaopatrzony sklep całodobowy. Jedyny minus to brak możliwości kupienia doładowania do telefonu.”
“Świetny sklep, duży wybór towaru, miła obsługa, dobre ceny ☺☺☺”
“Bardzo miła obsługa, przystępne ceny biorąc pod uwagę godziny otwarcia i lokalizację”
“Miły Pan dał mi swoje heetsy :)))”
“Maciuś wsadził głowę mimo zakazu wsadzania głów Krzyś też wsadził głowę mimo zakazu wsadzania głów”
“Zdecydowanie jedna z najlepszych Żabek w okolicy! Zawsze świeży i dobrze zaopatrzony towar – od pieczywa, przez przekąski, aż po produkty premium. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Widać, że pracownicy dbają o komfort klienta i tworzą przyjazną atmosferę. Zakupy tutaj to czysta przyjemność. Polecam każdemu :)”
“Super Żabka moja ulubiona . Zawsze przemiła obsługa i miły szef. Zawsze ładnie czysto i profesjonalnie polecam z całego serca”
“Dobry klimacik ja tam lubie pracować”