Przegląd katalogu
- 2,810 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 2810 wyników
Przeglądaj school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,810 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 114,718 opinii i ocen.
“To jest naprawdę fajna szkoła dla moich dzieci, nie wiem o co chodzi niektórym. Moje dzieci chodzą do Multischool od kilku lat, starszy uwielbia szkołę, zawsze tak było, córka też. Nauczyciele są super, mieliśmy super panią Alę i pana Peta u syna, córka też ma fajny zespół wychowawców. W starszych klasach też nie narzekam na nauczycieli, native speakerzy są super! Komunikacja ze szkołą zawsze sprawna, uprzejma, bez problemu. Ja szkolę chwalę i polecam.”
“Mój syn jest uczniem tej szkoły od ośmiu lat, odkąd skończył siedem lat. Obecnie jest bardzo globalnym, niezależnym piętnastolatkiem, głównie ze względu na udział w debatach, międzynarodowe metody edukacji oraz spotkania z wieloma rówieśnikami z całego świata.”
“Super szkoła bardzo pomocni nauczyciele- chodziłam z niektórymi co piszą negatywne opinie - Monia Balcer nadmiar ambicji nad umiejętnościami jeśli chodzi o chamstwo to Monia powinna napisać coś o sobie”
“Cudowny nowy kampus z bardzo miłym, doświadczonym i kompetentnym dyrektorem. Moja wnuczka cieszy się każdym dniem w szkole i zawsze z entuzjazmem opowiada o lekcjach i przyjaciołach. Godne polecenia.”
“Szkoła idealna, zaangażowanie nauczycieli i pedagogów godne podziwu. Kameralna atmosfera, ale wcale nie "domowa". Od uczniów wymaga się przestrzegania zasad i szacunku dla wartości . Wspaniałe wspomnienia, najlepsze chwile. Zyski zaskakująco wyższe od spodziewanych. Warto.”
“Kameralna, kilkuosobowa szkoła specjalna dla dzieci z autyzmem.”
“Swietna Szkola, skupiona na dzieciach i ich mozliwosciach. Nauka realizowana w taki sposob by dzieci nie wiedzialy ze sie ucza. Male klasy, przyjazna atmosfera. Duzo zajec pozalekcyjnych. codziennie angielski z native'em, dodatkowo hiszpanski, migowy.”
“Pozdrowienia dla Pani Agnieszki Ptak!”
“Kocham panią od chemi jest najlepsza”
“Bardzo dobra placówka z ciekawym programem. Moje dziecko jest zachwycone i to jest dla mnie najważniejsze.”
“Gorąco polecam, absolwent szkoły!”
“Wspaniałe przedszkole! Dwójka moich dzieci uczęszcza tam do grup 2 i 4 latków. W obu grupach są fantastyczne Panie, doskonale dobrane osobowościowo do siebie, jak i do dzieci. W dodatku dzieci jest w grupie po 10-12 osób (ale w życiu tyle też nie widziałam, bo zawsze jakieś choruje, czy dziadek wziął czy coś) na dwie Panie, co daje im szansę by te dzieci fajnie czymś zająć. Zajęcia zaś są bardzo dobrze ułożone, różnorodne, zapewniają wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci mają zarówno zajęcia fizyczne, rytmikę, jak i angielski. W grupie 4-latków moja córka ma warsztaty plastyczne, ceramiczne, zajęcia z muzyki, katechezę i pewnie coś tam jeszcze:-) Osobiście cieszy mnie, że dzieci dużo przebywają na dworze za co chwała Panią, którym chce się wychodzić a jest gdzie. Przy przedszkolu jest spory plac zabaw i dzieci mają sporo miejsca by się pobawić. Psów nie ma i gałęzie można łamać, czyli jak dla mnie- rewelacja. W obu grupach w mojej ocenie dużo czytają dzieciom, co z żalem stwierdzam nie w każdym przedszkolu ma miejsce a w tym często można spotkać Panie na czytaniu nawet tym najmłodszym. Jeżeli zaś mowa o Paniach to muszę powiedzieć, że jestem osobiście ogromnie wdzięczna za edukację i wychowywanie mojej córki przez Panie Patrycję i Marlenę. Dzięki Panią moja córka już ładnie pisze a co najważniejsze chętnie trenuje nawet w domu! Panią z grupy 2 latków wdzięczna zaś jestem za czułość i troskę, jaką otaczają mojego syna. Ponieważ, uważam że ta organizacja i znakomita praca HR-owa to efekt pracy Pani Dyrektor także i jej serdecznie dziękuję a zainteresowanym szczerze polecam!”
“Wysoki poziom nauczania, nauczyciele z pasją. Syn uwielbia tą szkołę za ciekawe lekcje i super projekty naukowe, przyrodnicze i nie tylko. Szkoła zatrudnia prawdziwych native speakerów, poziom języka angielskiego już po jednym semestrze w tej szkole poprawił się diametralnie, nie wspominając o tym jak sprawnie poprowadzono zdalne nauczanie podczas pandemii na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło dziecku kontynuować oba programy nauczania w 100%. Polecam!”
“Wspaniała szkoła. Nauczyciele pomogli mi w niezliczonej liczbie przypadków. Zostałam przygotowana do matury na maximum swoich możliwości, mimo problematycznej sytuacji epidemii. Gorąco polecam Liceum im. Jose Marti dla każdego rekrującego. Gwarantuję- trochę pracy własnej, a z pomocą i zapleczem edukacyjnym szkoły można dotknąć gwiazd.”
“Uczęszczałem do tej szkoły prawie dziesięć lat temu i mam tylko wspaniałe wspomnienia i pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat mojego doświadczenia. Nauczyciele są niesamowici, dają dzieciom przestrzeń do nauki i zdobywania wiedzy, program nauczania jest ułożony w bajeczny sposób, a każde dziecko jest traktowane z troską. Mój syn też chodzi do tej szkoły. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, idź i zobacz (AG), a ona cię uspokoi. Jestem błogosławiony, że niektórzy z tych samych nauczycieli, którzy uczyli mnie, uczą również moje dzieci.”
“Świetna szkoła, świetna atmosfera, bardzo gościnni i przyjaźni. Dzieciak to uwielbia)”
“Wspaniałe miejsce do rozwoju. Przyjazna uczniom.”
“W szkole panuje przyjazna atmosfera. Nauczyciele wykonują swój zawód z pasją i w ciekawy sposób przekazują wiedzę. Dzięki sprawnej realizacji podstawy programowej, ostatnie miesiące przed maturą opierają się na dokładnej powtórce materiału i usystematyzowaniu niezbędnych informacji do ,,egzaminu dojrzałości". Placówka stawia na dobrą komunikację i zrozumienie między uczniami oraz nauczycielami, a wszelkie skargi oraz problemy są natychmiast rozpatrywane.”
“Kocham tą szkołę (Mam zagrożenie z połowy przedmiotów)”
“Uwielbiamy Misię Paddingtonę! Nasze dziecko zaczęło tam chodzić w zeszłym roku i nie może się doczekać, nawet w weekendy! Nauczyciele są przemili i sprawili, że nasze dziecko czuło się tam dobrze. Poza tym, że jest dwujęzyczne, to jest super. Nasze dziecko na początku nie mówiło po polsku, ale teraz zaczęło się uczyć i czuje się komfortowo. Cieszymy się, że znaleźliśmy to miejsce i polecamy je każdemu rodzicowi szukającemu świetnego przedszkola.”
“Bardzo pozytywne miejsce. Trójka moich dzieci uczęszczała do tej placówki i jestem bardzo zadowolona. Duża dbałość i uważność na potrzeby dzieci, wspaniałe pomoce.”