Przegląd katalogu
- 2,810 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 2810 wyników
Przeglądaj school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,810 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 114,718 opinii i ocen.
“Przyzwoita szkoła podstawowa w Wawrze Zerzeniu. Ma bardzo dobrą infrastrukturę sportową i plac zabaw dla młodszych dzieci. Nie wypowiadam się o poziomie nauczania. Nie mam tu doświadczeń z moimi dziećmi.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoły. Mój syn chodzi do klasy 2 i pochodzący z innej kultury i kraju, dość szybko poradził sobie z innymi z pomocą szkoły. Reagowanie nauczycieli na każdy problem, metoda nauki, przyjazne środowisko, obchody różnych dni/święt sprawiają, że dzieci są zaangażowane i dają możliwość zrozumienia różnych kultur i tradycji.”
“Super Przedszkole,mojemu dziecku bardzo się podobało”
“Moje dziecko chodzi od kilku lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Małe klasy, rozszerzone zajęcia z językowe, dobra baza szkolna.”
“Uwielbiam lokatorów. Krecik dobre blanty kręci i ogólnie to dobra morda z niego.”
“Świetne liceum, to był najlepszy wybór w życiu, polecam, szczególnie biolchemom ❤”
“Pani dyrektor naprawdę super zarządza szkołą, na ile może w dzisiejszych czasach. Nie wiem też jak starsze klasy ale moje dziecko ma szafkę, nie nosi książek do domu jeśli nie musi i jest zadowolone z zajęć. Szacunek”
“Fajna szkoła,wysoki poziom nauczania,nauczyciele z pasja”
“Ukończyłem i jestem bardzo zadowolony, świetna atmosfera. Myślę, że wymarzony tytuł został osiągnięty wraz z dołączeniem. Kadra nauczycielska to złoto, a sam budynek daje tyle frajdy i radości, że 4 lata tam chodzę i dalej się gubię.”
“Jak dla mnie w pierwszej trójce najlepszych publicznych szkół na Bielanach. Mój jeden syn skończył ją, drugi chodzi obecnie. Obaj zachwyceni. Nie znam tam niemiłej osoby z personelu. Starszy zdał egzamin na 95 %. Jeden minus to obiady, ale może się zmienią w tym roku”
“Cudowne miejsce dla naszych skarbów! Córka chodziła do grupy żłobkowej, wspaniała opieka, ciocie zawsze uśmiechnięte i przyjazne dla dzieci. Szczególnie ciepło wspominamy ciocię Agatę❤️ Polecam!!!”
“Syn jest zachwycony zajęciami. Chodzi na nie z chęcią i ciekawością, a wraca zadowolony i dumny. Jest w wieku, w którym nauka powinna być dla niego radosna i fascynująca, a dzięki lekcjom Speak4Kids taka właśnie jest. Dziękujemy!”
“Bardzo polecam szkołę, a w szczególności trenerkę Dominikę! Przemiła osoba, pomogła mi przełamać lęk przed pływaniem, który mi towarzyszył od lat i w krótkim czasie osiągnąć fajne efekty. Uczestniczyłam w zajęciach indywidualnych i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu trenerki, z chęcią będę kontynuować naukę”
“Tu było niegdyś wspaniałe gimnazjum, pod wieloma względami najlepsze w Polsce.Pewnie jeszcze coś zostało z tej potęgi.”
“Ta szkoła jest super i wszystko jest okej Szkoła się nie wali i klasy nie są w piwnicy chodzę do niej i Heiterzy papa”
“skończyłem tę szkołę 4 lata temu, ale nostalgia mocno, a nauczyciele są maga spoko, jeśli okaże się im szacunek.”
“Jestem oburzona negatywnym komentarzem o pani dyrektor Makulskiej- to prawdziwy pasjonat i cudowny nauczyciel angielskiego! Moja córka dzięki tej pani zna język i wyszła z tej szkoły z uśmiechem na ustach. Życzę wszystkim, by trafili na tak cudownych nauczycieli.”
“Wielka szkoda, że gimnazja mają zniknąć. Mam bardzo dobre doświadczenia związane z nauką mojego dziecka w tej szkole”
“W Richardson school uczę się od 2022, nie bez powodu. Bardzo chciałam zdać egzamin Cambridge na poziomie C2 i szczerze mówiąc nie wiedziałam od czego zacząć. Sama budowa egzaminu mnie stresowała, ale ten stres najbardziej chyba wynikał z tego, że nie umiałam się uczyć języka obcego. Po prostu robiłam to tak, jak nauczyli mnie w szkole. Słówka na pamięć, dużo gramatyki, nie miałam z kim użyć tej wiedzy w praktyce. Monika pokazała mi, że nauka to może być przyjemność i można nie bać się popełniania błędów. Ale przede wszystkim Monika umie coś, czego zawsze mi brakowało gdy uczyłam się w szkole - wie jak używać zwrotów w kontekście, takim szerokim, bo zna się na kulturze, wie dużo o życiu w Anglii na co dzień, w końcu mieszkała tam i czerpała z kultury i języka. Poza tym cała atmosfera szkoły jest fajna, jest kameralnie. Naprawdę za każdym razem gdy tam jestem czuję się taka mile widziana, ale tak na serio, z sympatią i akceptacją. Monika umie stworzyć taką atmosferę. Naprawdę polecam każdemu :) warto spróbować, żeby się przekonać, że to inna jakość A egzamin zdany!”
“Duże sale, dodatkowo sala gimnastyczna do ćwiczeń, duży plac zabaw + tyrolka, dużo dodatkowych zajęć takich jak ceramika, warsztaty chemiczne, sporo występów i wyjść do innych miejsc takich biblioteki, muzea,pikniki.”
“Sklep oferuje bardzo duży wybór chust i nosidełek. Zdecydowaliśmy się na zakup chusty firmy Lenny Lamb - po konsultacji wraz z doborem odpowiedniej długości chusty nosi nam się świetnie :) Dobra lokalizacja sklepu umożliwia dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Do tego przemiła i profesjonalna obsługa, wraz z naszym Maluszkiem polecamy serdecznie!”
“Moja córeczka zaczęła chodzić do tego przedszkola rok temu i jesteśmy bardzo zadowolone. Panie wychowawczynie są przemiłe, zaangażowane i wkładają całe serce w swoją pracę. Zajęcia są różnorodne i widać, jak wpływają na rozwój dziecka z każdym dniem. Córka chętnie chodzi do tego przedszkola i od początku nie miała problemów z adaptacją.”
“Uczę się w tej szkole od 4 lat smaczne jedzenie nauczyciele są mili i bardzo dobry sposób nauki.”
“Wspaniałe przedszkole , pełne szacunku , miłości i troski . Panie wychowawczynie i pani dyrektor oraz wszyscy pracownicy są cudownymi ludźmi . Organizują wspaniałe dodatkowe zajęcia , występy, pokazy , teatrzyki wyjścia na wycieczki naszym dzieciom . Jako absolwentka wspominam je bardzo dobrze oraz jako mama dziecka obecnie uczęszczającego również. Polecam gorąco zapisywanie się do tej placówki .”
“Nasz 3-letni syn odwiedzał szkołę przez 9 miesięcy. Nie był to dla nas łatwy czas po przeprowadzce do Warszawy, więc przechodził okres adaptacji do nowego kraju i pierwszego przedszkola na MyVinci. Poszło gładko i otrzymałem ogromne wsparcie od nauczycieli i dyrektorów. Szkoła jest przytulna i przyjazna. Jednocześnie zapewniono dobrą jakość lekcji, zabaw i zajęć ruchowych. Dużo czasu spędzanego na zewnątrz, wiele nauki i różnego rodzaju praktyki. Dobre dobre też. Polecam dla dzieci”