Przegląd katalogu
- 2,810 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 2810 wyników
Przeglądaj school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,810 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 114,718 opinii i ocen.
“Polecam każda szkoła powinna tak pracować”
“Byłam na kursie intensywnym weekendowym od 11.06.2022 - 3.07.2022 Łatwo nie było, kurs intensywny, teoria i pływanie na zmianę - ale dużo się nauczyłam, moje pływanie teraz będzie świadome ,co więcej dzięki za niepowtarzalną atmosferę - dzięki za możliwość poznania wspaniałych współuczestników , których nie poznałabym bez tego kursu a i dzięki Adze,Reni ,Oli ,Łukaszowi ,Damianowi ,Michałowi, Bartkowi ,Mateuszowi ,Kacprowi - kurs dało się przeżyć z uśmiechem ,chociaż nie zawsze mi było do śmiechu ;) Dużo się nauczyłam od instruktorów:Rudek,Janusz,Artur ,Mariusz dzięki wielkie ! Szczerze Polecam! Bozena”
“Szkoła super, bardzo dobrze zarządzana. Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych np. Szkoła Muzyczna I st. Presto, zajęcia karate, Szkoła językowa Can Do, szachy, tańce itd.”
“A ja bardzo dobrze wspominam całokształt jeżeli chodzi o podstawówkę nr 14, do której chodziłam Było to w 2007-2013r wiec pewnie teraz sporo się zmieniło. Bardzo dobrze wspominam p. Anię Kużawską od matematyki, jest to nauczycielka która wspominam najcieplej w całym swoim życiu, potrafi uczyć matematyki, lekcje są ciekawe, bardzo pozytywna osoba; tęsknie nawet za ta matematyka…. I siostra Ewa Wilczynska…. Bardzo ciepło wspominam siostrę, super podejście do uczniów… aż tęsknie”
“To naprawdę wspaniała placówka, pełna profesjonalizmu i najwyższych standardów edukacyjnych. Serio, uwierzcie mi, piszę to całkowicie z własnej woli, do niczego mnie nie zmuszali.”
“Moje dzieci w tym roku zaczęły zajęcia w tej szkole. Sa bardzo zadowolone. Prowadzacy zajęcia fajni. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy.”
“Mam w ED w Moraczu dwójkę dzieci, jak dotąd wszystkie egzaminy przebiegały SUPER. Ta Szkoła, kontakt z nauczycielami, pracownikami administracji i dyrektorem jest dla mnie przykładem tego, że DA SIĘ. Jest jakaś potrzeba? Wszystko SIĘ DA. Wszystko można zorganizować, ułatwić, pokazać. I imprezy szkolne, na które czasem udaje nam się dotrzeć - wielki plus! Dzieci zawsze zachwycone!”
“Najlepsza szkoła na świecie. Nauczyciele przemili i chętni pomóc, tak samo jak cała klasa. Wszyscy są ciepli i fantastyczni. Tęsknie za naszą klasą ósmą klasą.”
“Szkoła inna niż wszystkie! Świetny program, nauczyciele i atmosfera. Wszechstronny, artystyczny rozwój dzieciaków. Szkoła wspiera uczniów na każdym polu. Zdecydowanie polecam!!”
“Najlepsza szkoła na świecie! Skończyłem w niej kierunek tech. farmaceutyczny. Zostałem świetnie przygotowany do pracy w tym zawodzie. Wszędzie słyszałem, że absolwenci tej szkoły są najchętniej przyjmowani do pracy. Polecam wszystkim którzy chcą się dużo nauczyć w przyjaznej atmosferze i w szkole z świetnym zapleczem dydaktycznym.”
“Szkoła dużo lepsza od Lo XLV przeniosłem się z powodu matematyczki i tu są lepsze rezultaty. Pani od Polskiego jest wymagająca ale przynajmniej wiem że zdam maturę reszta nauczycieli w sumie są nawet w porządku.”
“Miałem możliwość skorzystania z higienizacji zębów jako „preparat” dla studiujących. Zabieg był przeprowadzony bardzo starannie i pod czujnym okiem doktora wykładowcy. Myśle że to bardzo dobra szkoła.”
“Nawet sprawnie działa ładowanie bezprzewodowe. Trzeba tylko nie zapomnieć się i telefonu nie zostawić :)”
“Dziwi mnie fakt, że ludzi drażnią wezwania czy nakazy do zapłaty, a to że nie płacą w terminie i liczą na przedawnienie jest społecznie ok - pracuje w Business School kilka lat i wiem, że ludzie tam pracujący przykładają się do swoich zadań, widziałam mnóstwo osób zadowolonych czy z grafiki, kosmetyki, masażu czy innych kierunków , proszę jednak o wystawianie tu ocen szkoły a nie tego, że Pan ma zaległości w płatnościach i został Pan przyłapany przed przedawnieniem - bo to jest ocena Pana zachowania a nie BS”
“Szkoła rasistów koledzy mają do mnie problem bo JESTEM CZARNY,nauczycielka od inf dała mi trzy jedynki za to że powiedziałem do kolegi żeby się odwalił bo powiedział że jaka pogoda w mojej afrykańskiej wjoski chociaż jestem z polski”
“Uczęszczam do klasy 4,, pan Artemix i jp to najlepsi nauczyciele w tej szkole. Tyborowski je Makowca na komendzie jak coś.”
“Kameralna siłownia- takie właśnie lubię! Bez natłoku ludzi, bez czekania na maszyny czy sprzęt, możliwość korzystania z sali fitness gdy nie odbywają się na niej zajęcia- na plus. Dziewczyny z recepcji zawsze uśmiechnięte! Polecam”