Przegląd katalogu
- 847 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 51% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 847 wyników
Przeglądaj psycholog w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 847 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 12,358 opinii i ocen.
“Bardzo polecam. Super specjalista.”
“Polecam mocno. Trudno oceniać terapię, bo to oczywiście bardzo indywidualna sprawa. Ja akurat miałam to szczęście trafić od razu na odpowiednią osobę. Pracownicy Domu Rozwoju tworzą niesamowitą atmosferę ciepła i bezpieczeństwa. Ich uśmiech i serdeczność, zarówno terapeutów jak i pań z recepcji, sprawia że człowiek czuje się zawsze zaopiekowany i chciany.”
“Profesjonalne doradztwo małżeńskie.”
“To niezwykłe, jak wiele można osiągnąć dzięki psychoterapii. Terapeutka jest nie tylko kompetentna, ale także tworzy atmosferę pełną życzliwości i akceptacji. Terapia pomogła mi zrozumieć mechanizmy mojego zachowania i nauczyć się bardziej konstruktywnych sposobów reagowania.”
“Bardzo rzetelna pomoc. 15 lat temu bardzo potrzebowałam pomocy i Pan psycholog mi pomógł . Polecam tego specjalistę z całego serca !”
“doskonale przygotowanie do egzaminów i wystapień. trening poprawił pamieć i szybkość podejmowania decyzji. Gorąco polecam”
“Bardzo polecam Panią Ewę. Cieszę się, że tutaj trafiłam, już po pierwszej konsultacji czułam się znacznie lepiej. Pani Ewa jest bardzo profesjonalna i zaangażowana :)”
“Byłam na kilku wizytach w Adiucie i jestem zaskoczona jak psychoterapia może być profesjonalnie i sensownie prowadzona. W trakcie konsultacji, pani psycholog bardzo rzeczowo, ale też wspierająco i troskliwie pytała o najważniejsze tematy w moim obecnym życiu i przeszłym. Było to pomocne, bo przyszłam z tylko mglistym poczuciem, że coś jest nie tak, a po tych kliku spotkaniach ułożyłam sobie to w głowie, dowiedziałam się też skąd prawdopodbnie biorą się moje problemy i czuję się zmotywowana do psychoterapii, którą mi zapropnowano. Zobaczymy jak będzie dalej, bo wiem, że to trochę potrwa, ale już teraz czuję się lepiej, dzięki nazwaniu co mi jest i doswiadczeniu, że ktoś to rozumie.”