Przegląd katalogu
- 153 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 58% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 153 wyników
Przeglądaj psycholog w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 153 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 1,070 opinii i ocen.
“Polecam z całego serca gabinet W Harmonii. Terapia z panią Kingą przyniosła zrozumienie naszych reakcji, zachowań, pojawiających się uczuć i emocji. Pani Kinga jest bardzo życzliwą i empatyczną terapeutką. Ma w sobie dużo ciepła, jak również poczucie humoru, które czasem przydaje się na sesji. Polecam terapię u Pani Kingi wszystkim, który czują, że tracą grunt pod nogami albo są w innym kryzysie bądź nienajlepszym stanie psychicznym. Czuję, że to krok w stronę innego, bardziej świadomego i lepszego życia.”
“Polecam, bardzo miło, pomocnie i profesjonalnie.”
“Pani Wioletta to nieprzeciętnie piękna kobieta, i nie mówię tutaj o wyglądzie - bo to widać na pierwszy rzut oka - lecz o osobowości. Pomimo ze czlowiek wyrósł już z dziecięcego postrzegania otaczajacego go swiata , podczas rozmowy można zlapac sie na myśli , że osoby o anielskim usposobieniu istnieja,tylko ukryte są pod postacia na pozór zwyklych, a jednak niezwyklych,usmiechnietych ludzi-takich jak Pani Wioletta.Przemila,czula i mądra kobieta,jest definicją kobiecości w każdej odsłonie.Potrafi nadać sens codzienności,a jej sposób patrzenia na życie wnosi do otoczenia glębie,której brakuje chlodnej logice.Przyjacielska serdeczność Pani Wioletty budzi pragnienie,aby wokól nas bylo wiecej takich osob,bo to wlaśnie dzieki nim świat staje sie bardziej przyjazny i prawdziwie ludzki.”
“Polecam z całego serca! Specjalistka z doświadczeniem i sercem do pacjenta! Poczucie wysłuchania i zrozumienia gwarantowane ❤️”
“Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam”
“Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność Izie. To osoba niezwykle profesjonalna, pełna empatii i zaangażowania. Od pierwszych spotkań czułam się wysłuchana i otoczona życzliwym wsparciem. Jest bardzo oddana. Dzięki jej pomocy udało mi się lepiej zrozumieć wiele spraw, uporządkować myśli i spojrzeć na niektóre sytuacje z zupełnie innej perspektywy. Iza potrafi w wyjątkowy sposób motywować do działania, co daje realną siłę do wprowadzania zmian w codziennym życiu. Jej podejście łączy profesjonalizm z ciepłem i zrozumieniem, dzięki czemu każde spotkanie jest nie tylko wartościowe, ale też budujące. Z pełnym przekonaniem mogę każdemu polecić taką terapeutkę.”
“PAN HUBERT NAJLEPSZY JEST i nie istnieje lepszy wybór”
“Rzetelny, nastawiony na zrozumienie klienta i pomoc. Dysponuje dużą wiedzą. Punktualny, empatyczny i oddany. Warto skorzystać z usług p. Adama.”
“Serdecznie polecam. Doświadczony zespół terapeutów. Idealnie dobrano terapeutę mojemu nastolatkowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”
“Polecam. Bardzo profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta.”
“Profesjonalizm, podejście, elastyczność sesji, przede wszystkim trafne diagnozy. Dziękuję za poświęcony czas.”
“Polecam bardzo, wyjątkowo miły człowiek i ze wspaniałym podejściem!”
“Profesjonalne sesje, kompetentne, z humorem, bezstresowo. Pan Wojtek, psychoterapełta z duszą. Polecam każdemu zagubionemu mniej lub bardziej. Super!”
“Chciałem tylko powiedzieć jedno! Bardzo Pani dziękuję za udzielenie pomocy mojemu dorastającemu dziecku. Z pięciu gwiazdek należy się Dyszka”
“Cudowna kobieta wie jak pomóc osobie w potrzebie ☺️”
“Warsztaty prowadzone z wyjątkową uważnością, dające poczucie bezpieczeństwa i kompetencji.”
“Bezpieczne, przytulne i komfortowe miejsce, stworzone z pasji. Pani Agnieszka to osoba pełna empatii i zrozumienia, z sercem na dłoni. Nieoceniona pomoc w trudnych chwilach i wsparcie w pracy nad sobą!”
“W gabinecie otrzymałam profesjonalną pomoc, wsparcie a przy tym wiele życzliwości i ciepła. Po roku zakończyłam leczenie i jestem szczęśliwą i pozytywnie nastawioną do życia osobą. Ale gdyby kiedyś coś się znów zadziało to napewno tu będę szukać pomocy.”