Przegląd katalogu
- 847 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 51% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 847 wyników
Przeglądaj psycholog w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 847 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 12,358 opinii i ocen.
“Pani Magister Margańska to nie tylko świetny specjalista ale przede wszystkim cudowny człowiek :) To Jej zawdzięczam to, że teraz jestem tu gdzie jestem: wychodzę z domu, korzystam z życia, spotykam się z przyjaciółmi. Pani Kasia wskazała mi wiele narzędzi do pracy nad sobą, które teraz wykorzystuje. CieszĘ się , że spotkałam na swojej drodze osobę , która potrafiła słuchać i wyciągać trafne wnioski, których ja sama nie dostrzegałam, a które tylko ciągnęły mnie w dół. Każdemy z całego serca polecam i DZIĘKUJĘ ! :)”
“Bardzo polecam terapię u pani Moniki. Byłam w terapii 3 lata i spotkania z panią Moniką spowodowały,że jestem już w innym miejscu życia i ze sobą. Pani Monika potrafiła stworzyć atmosferę pełną żyxzliwosci i zaufania. Były też takie spotkania ze potrafiłyśmy się śmiać. Bardzo polecam.”
“Polecam terapię u P.karoliny. Uczęszczałam i bardzo mi pomogła”
“Psycholog godny zaufania, polecam serdecznie :)”
“Pani Julita to nie tylko świetna terapeutka, ale również ciepły i empatyczny człowiek, który przede wszystkim słucha. Relacja z klientem, oparta na zaufaniu, stanowi znakomitą bazę do wspólnego przepracowywania różnych trudności, a zadawanie trafnych pytań naprowadza na skuteczne rozwiązania.”
“Brałam udział w terapii z Panią Magdaleną przez ponad 2 lata. Od początku czułam, że jest to właściwa osoba dla mnie, głównie ze względu na bardzo dużą empatię, ogromną życzliwość, delikatność. Pani Magda zawsze była bardzo skupiona i zaangażowana, niekiedy lepiej pamiętała wcześniej omawiane przeze mnie sytuacje niż ja sama :) Terapia dała mi wzrost poczucia własnej wartości, Pani Magda wspierała mnie bardzo i towarzyszyła w tym procesie. Bardzo polecam Panią Magdalenę!”
“Polecam, Pani Zosia to wyjątkowy terapeuta z ogromną wiedzą, wysoką empatią i podejściem. Polecam, super terapeuta.”
“To najlepsze miejsce, do jakiego można trafić. Ciepło, spokój, jednocześnie energia i zrozumienie. Ludzki wymiar pozwala na rozproszenie emocji, smutku, ale i radości. Tu można uzyskać mądre wskazówki, które są bardzo pomocne. Można pozbyć się wątpliwości i decydować o swoim zdrowieniu. Bardzo polecam, bardzo dobrze spędzony czas, który pomógł mi w najtrudniejszym momencie życia.”
“Pani Kasia jest ciepła, życzliwa, dopingująca. Dzieki niej pozbieralam sie po bardzo burzliwym okresie w życiu. Jestem jej ogromnie wdzieczna za wsparcie i pomoc.”
“Bardzo dziękuję. Pani Olga, nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów, ale także umożliwia głęboką pracę nad sobą. Terapeutka ta jest zaangażowana i troszczy się o dobro pacjenta. To miejsce, w którym można znaleźć drogę do wewnętrznej równowagi i rozwoju osobistego.”
“Bardzo bezpieczna i skuteczna terapia, bardzo polecam!”
“Gorąco polecam Panią Sylwię wszystkim tym, którzy pragną rozwikłać sprawy związane z przyczynami naszych zachowań. Bardzo dobra atmosfera, profesjonalna pomoc i wsparcie są nieocenione (piszę o Pani Sylwi Michalczewskiej). Nie mam słów, by wyrazić jak wiele zrozumiałem z terapii z Panią Sylwią. Gorąco polecam.”
“Wspaniałe miejsce, wnętrza całkowicie dostosowane zarówno do potrzeb dzieci, jak i rodziców. Bardzo wykfalifikowani, a przede wszystkim pełni empatii i wsparcia specjaliści, dokładnie i zrozumiale omawiający problem. Zarówno ja, jak i syn czuliśmy się zaopiekowani, a ja jako rodzic doinformowana na najwyższym poziomie. Dziękuję i polecam HaPi edu”
“Pani Ksenia jest świetnym specjalistą. Kompetentna, bardzo zaangażowana, swoim ciepłem i życzliwością natychmiast wzbudziła moje zaufanie. Z pełnym przekonaniem polecam.”
“Bardzo profesjonalne sesje , syn jest bardzo zadowolony, a ja widzę dużą poprawę w kontroli stresu przed meczami”
“Miałem 10 spotkań z Patrykiem i każde było bardzo pomocne i wnikliwe. Każde spotkanie było starannie przemyślane, a Patryk okazał się osobą bardzo przystępną i profesjonalną. Gorąco polecam.”
“Świetni specjaliści, szybka i konkretna pomoc!”
“Jestem zadowolona z przebiegu terapii. Moja psychoterapeutka bardzo kompetentna i życzliwa. Otrzymałam ogrom wsparcia i empatii. Doskonała lokalizacja. Polecam”
“Doświadczenie w tym gabinecie psychoterapeutycznym było naprawdę wartościowe. Terapeuta stworzył otwartą i bezpieczną przestrzeń, w której mogłem wyrazić swoje emocje i myśli. Terapia pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i podjąć pozytywne kroki w moim życiu.”
“Wspaniała, sympatyczna i empatyczna Pani Dorota bardzo mi pomogła”
“Psychoterapia to bardzo intymny czas, który spędzamy z terapeutą. Pani Anna towarzyszyła mi przez kilka miesięcy w mojej trudnej życiowej podróży, była dla mnie jak najlepszy przyjaciel, który nie oceniał, nie komentował ale był bez względu na wszystko, słuchał i pomagał odnaleźć siebie. Dzięki Niej poczułam się bezpieczna i zaopiekowana, a problem, z którym przyszłam, stał się już przeszłością. W przypadku Pani Anny 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało!”
“Pani Katarzyna jest bardzo kulturalna, cierpliwa i empatyczna. Sesje były prowadzone w bezpiecznej atmosferze pełnej zrozumienia. Zawsze była przestrzeń na rozwianie ewentualnych wątpliwości dotyczących procesu terapeutycznego. Jeśli kiedyś będę ponownie potrzebowała pomocy terapeuty, z pewnością zwrócę się do Pani Katarzyny.”
“Profesjonalna obsługa, super recepcjonistka Luiza pomocna i zawsze uśmiechnięta, terapeuci pomocni, przyjazna przestrzeń :)”
“Doskonała specjalistka, Pani Anna jest wybitnym lekarzem psychiatrą. Nigdy dotąd nie poczułem takiego bezpieczeństwa, wsparcia i zaangażowania. Szczerze polecam!”
“Bardzo polecam pracę z Patrykiem. Patryk ma aktualną, nowoczesną wiedzę na temat psychoterapii, świetną technikę prowadzenia sesji, a do tego ciepłą, opiekuńczą energię. Sesje były zawsze na czas, i zawsze czułem się dobrze zaopiekowany. Świetny wybór dla każdego, kto chce konkretnie zająć się swoim dobrostanem psychicznym.”
“Polecam serdecznie Panią Agnieszkę B! Na początku do terapii podchodziłam sceptycznie, jednak sposób prowadzenia spotkań, empatia, wyrozumiałość i trafne spostrzeżenia, a co najważniejsze zauważalne zmiany, sprawiły że czekałam z niecierpliwością na następne spotkanie :) Z pomocą Pani Agnieszki nauczyłam się pracować nad swoimi lękami i negatywnymi myślami, wróciłam na dobre tory i na nowo poczułam swoją wartość :) Po miesiącu od ostatniego spotkania wypracowane efekty tylko się umocniły :) Jeszcze raz polecam każdemu kto się waha!”
“Trafiliśmy pod opiekę centrum Progres kiedy synek miał 3 lata Michał nie mówił i nie wiele rozumiał teraz ma 13 lat ale wtedy na początku naszej przygody z choroba jaka jest autyzm Panie które tam pracują okazały Michałowi i Mi dużo wsparcia, rzyczliwości i przekazały dużo wiedzy i wskazówek jak postępować z synkiem.Na zajęciach bywało różnie ponieważ nie zawsze Michał chciał współpracować ale dziewczyny zawsze umiały znaleźć jakieś rozwiązanie Chodziliśmy do P. Agnieszki, P. Eweliny i P. Marty wszystkie Panie bardzo nam pomogły i dzięki nim Michał zaczął mówić i więcej rozumieć. Obecnie uczęszczamy do P.Marty którą prowadzi SI to jest osoba bardzo ciepła, życzliwa z ogromną wiedzą i z fantastycznym podejściem do swoich małych pacjentów.”