Przegląd katalogu
- 350 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 57% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 350 wyników
Przeglądaj psycholog w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 350 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 4,380 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera psycholog z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Łask i innych.
“Fantastyczny fachowiec, polecam”
“Terapia dostosowana do potrzeb pacjenta profesjonalne podejście i komfortowa atmosfera”
“Wszystko poszło szybko i sprawnie, serdecznie polecam.”
“Szalenie przenikliwy umysł, a jednocześnie empatyczny i przystępny. Potrafi przeniknąć przez bariery, które świadomie lub nieświadomie tworzy rozmówca. Profesjonalistka w swoim trudnym fachu.”
“Najlepsza pani psycholog jaką spotkałem na swojej drodze,bardzo pomogła,świetne podejście, zawodowstwo,pozdrawiam Pani Kasiu”
“Na pierwszy rzut oka "Kołcz Tom" to nieco ekscentryczny flegmatyk, ale wystarczy zamienić z nim kilka zdań by mieć jasność - jego umysł jest ostry jak maczeta. Rozgryzł mnie w pół godziny a potem dał sporo cennych wskazówek, bez ściemy i z dużą dozą pozytywnej energii. Polecam!!!”
“Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Marty. Szczerze polecam!!!”
“Małgorzata jest naprawdę dobrą psycholog, mówi perfekcyjnie po angielsku i bardzo mi pomogła podczas sesji terapeutycznych. W bardzo krótkim czasie poczułam się lepiej, a teraz pozytywna zmiana, którą przeszłam, jest dobrze odczuwana przez moich bliskich i przeze mnie samą. Wielkie dzięki!”
“Pani Aleksandra jest świetnym psychologiem. Słucha, kiedy do niej mówisz i jest zaangażowana w swoją pracę. Poza tym jest sympatyczną osobą. Polecam!”
“Cudowna Pani mgr ,praca z P Martą to czysta przyjemność.... Jest bardzo wrażliwa i wyrozumiała potrafi jednak doprowadzić pacjenta do pionu. Polecam Panią Martę....”
“Serdecznie polecam współpracę z Panem Tymoteuszem. Na każdej sesji widać jego pełne zaangażowanie oraz autentyczną chęć pomocy. Czułam się zrozumiana i wysłuchana. Terapia była dla mnie niezwykle cennym i pozytywnym doświadczeniem, które wiele zmieniło w moim życiu.”
“Uznaliśmy, że bez pomocy nie rozwiążemy naszych problemów i zdecydowaliśmy się na terapię małżeńską prowadzona przez panią Agnieszkę. Jedno z nas nie było w pełni przekonane. Ale po pierwszej wizycie nasze problemy małżeńskie nabrały jednak zdecydowanie pozytywnego obrazu. Kolejne spotkania przynosiły nowe przemyślenia i rozwiązania. Polecona książka, którą czytaliśmy razem okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie spodziewałam się, że nasz związek tak szybko może nabrać dobrego charakteru. Że odnowimy dawne uczucia. Nauczyliśmy się jak ze soba rozmawiać, zauważać nasze emocje i obecne małe sprzeczki nie stanowią problemu, nie zamykają nas na siebie. Serdecznie dziękuję za terapię i szczerze polecam spotkania u pani Agnieszki, życzę każdemu pozytywnych rozwiązań.”
“W skrócie: Świetna Pani Psycholog/Terapeutka Trochę dokładniej: Na samym początku skorzystałem bardziej z ciekawości ale bez przekonania, bo uważałem, że dobrze znam siebie i co może dać taka zwykła rozmowa. Tutaj Pani Grażyna mnie Zaskoczyła bo po pierwszej sesji już wyszedłem MEGA POZYTYWNIE zaskoczony czego nie wiem na temat samego siebie. Co ważne już po pierwszej sesji poczułem, że idziemy w dobrym kierunku stąd wynikło jeszcze parę spotkań w celu poukładania wszystkiego jak należy i jeżeli kiedyś pojawią się jakieś problemy z którymi będę potrzebował pomocy to na pewno zgłoszę się do Pani Grażyny ;) Pozdrawiam.”
“Jeśli szukasz pomocy by odzyskać spokój i radość życia oraz radzić sobie lepiej z nie zawsze kolorową rzeczywistością to trafiłeś idealnie. Z całego serca polecam gabinet "Strefa myśli" i Panią Ewę Hanulak. Bije od Niej takie ciepło i serdeczność,że rozmowa toczy się sama. Profesjonalne podejście,zaangażowanie i niesamowita umiejętność poukładania w głowie tak by życie wreszcie było przyjemnością.”
“Psychomedic to bardzo przyjazne miejsce – od progu czuć ciepłą atmosferę. Sama wizyta przebiegła wzorowo, bez pośpiechu i z pełnym profesjonalizmem. Obsługa na recepcji? Najlepsza na świecie – uprzejma, pomocna i z uśmiechem, który rozbraja stres. Polecam z całego serca!”
“Polecam dr Szmajdę. Lekarz ma bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicem. Uważnie słucha. Pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów oraz dostosowuje leczenie. Jest lekarzem godnym zaufania.”