Przegląd katalogu
- 847 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 51% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 847 wyników
Przeglądaj psycholog w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 847 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 12,358 opinii i ocen.
“Choć od ostatniej wizyty upłynęło 3 miesiące dalej czuję się dobrze. Trafiłem do Pana Jana z polecenia. Nie mam wątpliwości, że to, co razem zrobiliśmy pozwoli mi na samodzielną pracę ze sobą. Dom, rodzina, praca przerosło mnie życie. Każdy dzień był walką o kolejny, Zaniedbana relacja ciągła szarpanina, miałem dość życia. Dziś umiem stworzyć dystans do wielu sytuacji, które mnie spotykają i poukładać sobie to wszystko, raz lepiej raz gorzej, ale i tak jest bardzo dobrze:) Dziękuję Bardzo”
“Pani Jolanta super przygotowana do swojej pracy, z małżonką od jakiegoś czasu niedogadywaliśmy się, myśleliśmy nawet o rozwodzie... Przyjaciel doradził mi dobrego psychologa i miał rację, teraz jest jak kiedyś a nawet lepiej ! Dziękuje za pomoc”
“Dzięki terapii prowadzonej przez Panią Puerllo, nasza komunikacja jako para znacznie się poprawiła. Jej umiejętność słuchania i udzielania trafnych porad pomogły nam lepiej zrozumieć siebie nawzajem i budować zdrową, otwartą komunikację.”
“polecam! Pracuje z Pania Justyna od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony z efektow i zaangazowania.”
“Pani Małgorzata to nie tylko psycholog z zawodu, ale i z powołania. Jest zaangażowana w rozmowę, uważnie słucha, ma naprawdę indywidualne podejście. Z czystym sumieniem mogę polecić w kwestiach pomocy psychologicznej.”
“W poradni STUDIO ROZMOWY spotkałam wyjątkową terapeutkę i niesłychanie empatyczną psycholożkę, którą okazała się p. MARTA FRYDRYCH. Byłyśmy razem w procesie przeprowadzenia mojego rozwodu, od momentu podjęcia decyzji do jego uzyskania. Pani Marta ma nieoceniony dar słuchania i wsłuchiwania się w stan emocjonalny i potrzeby pacjenta. Jest niezwykle uważna na najmniejsze jego zachwiania. Wykazuje przy tym ciepło i zrozumienie. Jest wspaniałą psychoterapeutką. Bardzo polecam spotkania z p. Martą, która sprawia, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe.”
“Profesjonalna obsługa!!!!! Indywidualne podejscie do klienta, polecam serdecznie!!!!”
“Świetni diagności, profesjonalni Specjaliści. Serdecznie polecam :)”
“Polecam z całego serca. Psycholog, która uratowała moje małżeństwo. Takiej dawki empatii i wiedzy w jednym nie widziałem jeszcze u żadnego lekarza ani specjalisty. Nie było osądzania, tylko Pani Ewa towarzyszła nam w poszukiwaniu siebie na nowo.”
“Polecam Panią Agnieszkę. Świetna psycholog i terapeutka. Bardzo mi pomogła.”
“Pani Oliwia Malwina Kos to nie tylko wybitna psycholog, ale również osoba niezwykle empatyczna i zrozumiała. Jej zaangażowanie w proces terapeutyczny sprawia, że czuję się naprawdę zrozumiana, co ma istotne znaczenie podczas rozwiązywania trudności emocjonalnych. Nie tylko posiada solidną wiedzę teoretyczną, ale także potrafi ją praktycznie zastosować, dostosowując podejście do indywidualnych potrzeb. Pani Oliwia potrafi stworzyć atmosferę zaufania, co umożliwia otwarte rozmowy. Jestem wdzięczna za jej trafne spostrzeżenia i skuteczne strategie, które pomagają mi pokonywać wyzwania psychologiczne. Jej profesjonalizm i oddanie sprawiają, że polecam jej usługi każdemu, kto szuka wsparcia w dziedzinie psychoterapii.”
“Z panem Maciejem spotkałem się ponad rok temu, chcąc lepiej zrozumieć i uporządkować mentalne aspekty mojej dyscypliny sportowej. Pan Maciej wskazał mi kilka potencjalnych ścieżek rozwoju i konkretnych rozwiązań. Przyjąłem wskazówki i samodzielnie nad nimi pracuję - minął rok i tymbardziej jestem w stanie docenić pozytywny wpływ tego, o czym wtedy rozmawialiśmy. Pozdrawiam panie Macieju i pewnie do zobaczenia za czas jakiś!”
“Dziękuję p. Dr Stec-Sczesnej za wsparcie w trudnej chwili. Wspaniała obsługa w recepcji.”
“Cudowna, mądra i empatyczna psychoterapeutka. Wyprowadziła mnie z lęku uogólnionego i ataków paniki, przeprowadziła mnie przez kryzys związany ze smiercią. Gdy już skończyłam u niej terapię, po pół roku miałam silny nawrót. Skontaktowałam się z Panią Martą. Jej reakcja była natychmiastowa i bardzo pomocna: proszę przyjeżdżać. Poprowadziła interwencję, wzmocniła, BYŁA. Polecam z całego serca.”