Przegląd katalogu
- 1,005 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1005 wyników
Przeglądaj przedszkole w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,005 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 27,575 opinii i ocen.
“Fantastyczne miejsce, w którym dużo się dzieje.☺️ Raz w miesiącu teatrzyk, koncert. Już w samym wrześniu odbyło się sporo imprez okolicznościowych - Dzień Kropki, Dzień Jabłka, Dzień Przedszkolaka czy Dzień Chłopaka. Organizowane są różne wyjścia jak np. do Straży Pożarnej. Nauczyciele są bardzo kreatywni i serdeczni. Dziecko przynosi prawie codziennie do domu po kilka prac plastycznych, które wg. Nauczycieli, wykonuje z dużym zaangażowaniem. 2 razy w tygodniu odbywają się zajęcia sportowe, w ramach programu przedszkola. Ponadto dzięki uprzejmości placówki, firmy zewnętrzne prowadzą dodatkowe zajęcia (np. karate, judo, piłka nożna). Dzięki temu przedszkolaki mają możliwość rozwijania w sobie pasji do sportu już od wczesnego dzieciństwa. Ogromny plus! 2 razy w tygodniu są zajęcia z j.angielskiego. Przedszkole posiada duży, ogrodzony plac zabaw. Menu, od śniadań po podwieczorki, jest bardzo zróżnicowane. Widzimy ogromny progres, odkąd dziecko zaczęło uczęszczać do tej placówki. Polecam to przedszkole z całego serca. Dzięki profesjonalnej, zaangażowanej Kadrze, każde dziecko spędzi tu miło i kreatywnie czas. Pozdrawiam.”
“Najlepsze przedszkole na świecie! wspaniała atmosfera zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, dzieci uwielbiały tam chodzić. Pani bardzo elastyczne w podejściu do dzieci. Mnóstwo ciekawych aktywności i atrakcji dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci. Własny ogród. Czuliśmy się zaopiekowani pod każdym względem”
“Najlepsze przedszkole pod słońcem! Indywidualne podejście do dziecka, pełne szacunku i empatii. Na podopiecznych się nie krzyczy tylko się z nimi rozmawia, porozumienie bez przemocy funkcjonuje tu w praktyce, nie tylko na stronie internetowej. Kadra naprawdę z powołania, w pełni zaangażowana, a już pani Daria to w ogóle istny anioł - nie wyobrażam sobie lepszej osoby do opieki nad moją córką! Przy czym jest to nie tylko opieka, ale wprowadzanie dziecka w świat, edukacja emocjonalna i nauka budowania zdrowych relacji międzyludzkich. Plus zajęcia dodatkowe, codzienny kontakt z angielskim. Nie mniej ważne są częste wyprawy do lasu, edukacja przyrodnicza i kontakt ze zwierzętami (są organizowane spotkania z alpakami). Jedzenie bez cukru (mały minus za awersję do mleka). Wnętrza ładnie urządzone, zabawki dobrej jakości, bez tandety i fury plastiku. Jedynym poważnym minusem było dla nas to, że córka trafiła do grupy złożonej z prawie samych chłopców, na szczęście grupy są łączone po południu. Dobrze, że przedszkolem opiekuje się pani psycholog, którą szczerze polecamy. Bardzo tęsknimy i wspominamy z łezką w oku!”
“To nie żłobek/przedszkole a drugi, cudowny dom. Dzieci są w nim dla siebie jak rodzeństwo, uczone otwartości na świat i nowe (ciągle wycieczki), przyjacielskie, spokojne, a jednocześnie znające zasady. Mając porównanie z inną placówką, poczynając od żłobka po przedszkole to miejsce daje pewność, że nasze dzieciątko i jego potrzeby będą dla cioć najważniejsze (noszą na rękach i całują bobasy jak własne). Super dyrektorki.”
“Super przedszkole, kadra zaangażowana w pracę z dziećmi, Pani Dyrektor to Złoty Człowiek zawsze gotowy do pomocy i na pierwszym miejscu stawia dobro dziecka! Serdecznie polecam :)”
“Przedszkole, które zachwyca nie tylko wyglądem ale również jakością nauczania! Dzieci w każdej grupie są znakomicie zaopiekowane a nauczycielki zaangażowane. W przedszkolu można poczuć rodzinną i ciepłą atmosferę. Dużym atutem przedszkola jest Native Speaker w każdej z grup. Polecam każdemu kto poszukuje przedszkola dla swojego dziecka!”
“Profesjonalna i ciepła opieka. Moje dziecko od początku czuje się tutaj komfortowo, a my jako rodzice mamy poczucie, że jest w najlepszych rękach. Widać, że nauczyciele wkładają serce w to, co robią.”
“Super organizacja placówki , dzieci szczęśliwe i zadowolone, a rodzice spokojni o swoje pociechy. Wszystkie dzieci zaopiekowanie, a dzieci z orzeczeniem mają super specjalistów.”
“Najlepszy wybór przedszkola w Warszawie! Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, przemili pedagodzy, atmosfera sprzyjająca swobodnemu rozwojowi dziecka. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś rozważa :)”
“Syn był w wakacje w przedszkolu LaliBam w najstarszej grupie i byliśmy bardzo zadowoleni. Małemu szczególnie podobały się kameralność i ciekawe zajęcia. Było też dużo angielskiego - wracał do domu z angielskimi słówkami :)”
“Bardzo pięknie zorganizowany Dzień Babci i Dziadka. Dzieci super przygotowane ślicznie ubrane w jednakowe stroje.Bylo bardzo miło i uroczyście. Panie bardzo się starały aby nasze kochane wnuki wypadły jak najlepiej. Przygotowane prezenty dla Dziadków i poczęstunek. Byłam pierwszy raz i napewno wrócę.”
“Bardzo dobrze wspominam lata spędzone w tym przedszkolu.”
“Uczęszczaliśmy do przedszkola w czasie wakacji. Panie bardzo się zaangażowały, żeby "wprowadzić" córkę w grupę. Widać było, że personel ma serce do pracy z dziećmi. Codziennie odbieraliśmy córkę uśmiechniętą. Mamy nadzieję wrócić za rok.”
“Cudowna Pani Dyrektor, fantastyczne dzieciaki:) i kadra. Mamy porównanie z innym publicznym przedszkolem i przedszkolem prywatnym, i zdecydowanie 176.”
“Witam, moją opinie wspominającą o tym że w hali przy Marywilskiej 44 spaliły się również figlarium dla dzieci oraz sklep zoologiczny po raz 24 usuwają więc napisze tutaj, pozdrawiam”
“Przedszkole nr 36 w Warszawie to fantastyczne miejsce dla dzieci. Kadra jest pełna ciepła i zaangażowania, przez co moje dziecko lubi tam chodzić. Przedszkole oferuje ciekawe aktywności i nowoczesne metody nauczania. Mają świetnie wyposażone sale i fajny plac zabaw. Gorąco polecam to przedszkole każdemu rodzicowi!”
“Córka uwielbia chodzić do przedszkola, bardzo lubi swoje wychowawczynie. W przedszkolu wiele się dzieje: są spotkania sportowe, warsztaty świąteczne, wyjścia do terminalu kultury, kiermasze, bale i imprezy z dj-em. Ciocie podchodzą indywidualnie do każdego dziecka, jeśli jest jakiś problem starają się pomóc i rozmawiają z rodzicami.”
“Bardzo fajne przedszkole chodziłem do niego w 2015 do ,,żabek" i ta nazwa niezapominajka jest prawdziwa gdyż idę teraz do szkoły średniej i ciągle nie zapomniałem o tym miejscu i wspominam je dobrze”
“Przedszkole na wysokim poziomie. Bardzo sympatyczne Panie Nauczycielki i Dyrekcja. Sale czyste, jedzenie smaczne. Dodatkowo bardzo wysoki i ciekawy program zajęć. Siostrzenica uwielbiała do niego chodzić.”
“Stały punkt na edukacyjnej mapie Białołęki. Przedszkole ma świetną bazę edukacyjną i zaangażowany personel, co wpływa pozytywnie na codzienne zajęcia i rozwój dzieci. Mocnym punktem przedszkola jest świetnie prowadzona dwujęzyczność - w każdej grupie zatrudniony jest lektor mówiący do dzieci cały dzień po angielsku. Polecam :)”
“Nie zgadzam się z poniższą opinią. Z przedszkola P50 korzystało dwoje moich dzieci i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że to wyjątkowe miejsce. Kadra jest nie tylko w pełni kompetentna, ale przede wszystkim pełna ciepła, pasji i zaangażowania. Przedszkole stawia na kreatywność, otwartość i rozwój – dzieci mają przestrzeń, by być sobą i rozwijać swoje talenty. Szczególne słowa uznania należą się dziewczynom z fabryki przemian - za pomysłowość i serce, jakie wkładaja w pracę z dziećmi, są nie do przecenienia. Moje dzieci z ogromnym sentymentem wspominają ten czas, a nawet po zakończeniu edukacji chętnie wracają na dodatkowe zajęcia. To mówi samo za siebie!”
“Najlepsze przedszkole na Bielanach!”
“Najlepsze miejsce ! cudowna opieka , jedzenie , plac zabaw . Dzieci przypilnowane , nie ma nudy .”
“chodzilem tu 8 lat temu, polecam”
“Bardzo fajne przedszkole. Córka bardzo lubi do niego chodzić. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych, panuje przyjemna atmosfera, ciocie są bardzo miłe”
“Przyjemne wnętrza, ogromny plac zabaw z ogródkiem i naprawdę dobrzy specjaliści. Polecam.”
“Sama bym chciała uczęszczać do takiego przedszkola, gdzie dzieci są zaopiekowane, są małe grupy, na każdą grupę kilku opiekunów, gdzie każde dziecko jest zauważone, usłyszane :) Każdego dnia mają wyjście do lasu, gdzie znajduje się ich baza, mogą poznawać zwierzęta, rośliny, zioła, samodzielnie budują, sadzą rośliny, doglądają je, pielęgnują, robią arcydzięła z patyków/lisci/piasku, mają spacery z leśnikiem, codziennie lekcje z angielskiego, kreatywne zajęcia zarówno prowadzone przez opiekunów jak i przez zaproszonych gości. Rodzice są traktowani jak partnerzy do rozmów i wspólnego rozwiązywania ewentualnych konfliktów między dziećmi. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona ze moje dziecko chodzi do tak przyjaznego, empatycznego miejsca! Polecam Szumi Szum z całego serducha!”
“Mocne 5 gwiazdek! Pani Kasia to Anioł z ogromem wiedzy, którą wykorzystuje w pracy z dziećmi. Świetnie prowadzone zajęcia, dzieci zaopiekowane pod każdym możliwym względem. Maluchy codziennie bawią się i uczą, a co ważniejsze wszystko jest dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i etapu rozwoju. Przy okazji warto wspomnieć o pysznych obiadkach i o tym, że dzieci nie siedzą cały dzień w pomieszczeniu, a spędzają kreatywny czas na świeżym powietrzu. To przedszkole, które jest tworzone przez wykwalifikowaną kadrę z wielkim sercem. Bardzo, bardzo polecam!”
“Wspaniałe przedszkole. Kameralne. Pani Dyrektor cudowna, ciepła, serdeczną i pomocna. Personel na wysokim poziomie. Polecam”
“Najlepsze przedszkole w okolicy. Kadra pełna pasji, dzieci szczęśliwe i uśmiechnięte każdego dnia. Zajęcia z angielskiego i muzyki na bardzo wysokim poziomie.”