Fajna placówka, moje dzieci lubią swoje przedszkole. Ma DUŻY, piękny, zacieniony ogród. Jak już niewiele placówek ma własną kuchnię. Wspaniała kadra, która troszczy się o edukację oraz o dobro dzieci. Przed wejściem spory plac i dużo miejsc na rowerki oraz hulajnogi. Wejście od Francuskiej oraz od Dąbrówki (tam jest maly parking) pomaga zaplanować najlepszą trasę.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Wojkowska ★★★★★
-
Julia Soroka ★★★★★
Nie wiem, jak przedszkole wyglądało 3–4 lata temu, ale od dwóch lat codziennie przyprowadzam tu mojego synka i każdego dnia cieszę się, że trafiliśmy właśnie tutaj. Cudowne podejście wychowawców, troska, serdeczność i uśmiech — towarzyszą dzieciom na każdym kroku. Do tego przedszkole ma przepiękny, duży ogród, w którym maluchy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce i cały personel, który wkłada serce w swoją pracę.
-
Andrzej Keler ★★★★★
Syn skończył przedszkole w zeszłym roku, przygotowanie do szkoły wzorowe, skończył przedszkole płynnie czytając i licząc a do tego przyzwoicie pisząc. Przez 4 lata nauki mieliśmy styczność z prawie każdą z nauczycielek i mamy same dobre wspomnienia (syn przychodził z rocznikiem gdy przyjmowano 1,5 grupy) Panie nauczycielki wiedzą jak radzić sobie z dziećmi w spektrum. Aktualnie do przedszkola uczęszcza córka. Nie wyobrażam sobie zaprowadzić dziecko gdzie indziej. Minimum raz w roku duża wycieczka(nawet dla 4-latków!) a oprócz tego kilka mniejszych, jak lekcje w lokalnej bibliotece, czy wspólne wyjścia do kina lub teatru. Angielski, rytmika regularnie w planie i co miesiąc warsztaty naukowe, dogoterapia lub teatrzyk w budynku przedszkola. No i kuchnia, trzeba o tym wspomnieć bo kucharki to "bożyszcze" starszego syna:D zawsze zjadał wszystko chętnie, aż się dziwiłem, ale po spróbowaniu zupy z przedszkolnej kuchni na jednym z pikników zdziwienie zniknęło, to jedzenie jest po prostu pyszne i zdrowe! Myślę że ta placówka mogłaby śmiało promować się samym jedzeniem serwowanym dla dzieciaków!
-
Piotr Czubowicz ★★☆☆☆
Niestety nie najlepsze wspomnienia. Dzieci niewiele wynoszą z tego przedszkola. W porównaniu do innej placówki w okolicy przedszkole wypada bardzo blado pod każdym względem - inicjatyw (typu wycieczki itp.), edukacji (dzieci kończące przedszkole mają zaległości w pierwszej klasie!), jak również samej atmosfery (niektóre Panie oczywiście są bardzo miłe. Niestety nie wszystkie.) Szkoda, bo placówka w bardzo fajnej lokalizacji i z fajnym budynkiem, mimo że od lat nieremontowanym.
-
Jedn0r0żec LudwIk ★★★★★
Polecam :)
-
Julia Sawczuk ★☆☆☆☆
Panie bardzo miłe dzieci zachwycone. Polecam Pod tym względem nie ma co zmieniać aczkolwiek zachowanie Pani Dyrektor' co do danych sytuacji jest wręcz nie na miejscu i hamskie Pani od początku rozmowy krzyczy. Ponadto nie legotumują osób które widzą pierwszy raz a odbieraja dzieci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek"?
Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" znajduje się przy Dąbrówki 3, 03-909 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek"?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" pod numerem +48 226 173 101
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek"?
Do Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku