Przegląd katalogu
- 1,005 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1005 wyników
Przeglądaj przedszkole w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,005 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 27,575 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze zajęto się moim dzieckiem, szybko rozpoznano potrzeby, nad którymi rozpoczęto pracę. Dzisiaj widać efekty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za empatyczne podejście kadry i fachową pomoc w wychowaniu naszego przedszkolaka.”
“Nasza córeczka chodzi do Little Academy na Ursynowie od miesiąca. Muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Dzieci mają dużo rozwijających zajęć (3h dziennie), komunikacja w przedszkolu odbywa się w całości po angielsku (prawie wszyscy, to English native speakers), opiekunki i nauczycielki są ciepłe i serdeczne, a dyrektor placówki Anja jest właściwą osobą na tym stanowisku. Grupy są nie większe niż 12 dzieci, a dzieci z różnych grup wiekowych spędzają sporo czasu razem, co wspiera rozwój zwłaszcza tych młodszych. Sale są przestronne, a publiczny plac zabaw który jest tuż przy przedszkolu jest jednym z lepszych na Ursynowie. Z rozmów z rodzicami wiem, że faktycznie były w przeszłości problemy z poprzednią dyrektor placówki (na Ursynowie), ale wszystko wskazuje na to, że należy to już do przeszłości. Generalnie nasze odczucia są takie, że nasza córka jest w dobrych rękach, a dodatkowo zanim jeszcze rozpocznie edukację w szkole podstawowej, będzie już całkiem dobrze znała angielski. Jest to całkowitym przeciwieństwem publicznego przedszkola, do którego na początku trafiliśmy - jedna nauczycielka i jedna opiekunka na 25 dzieci, przez cały dzień tylko jedna godzina zajęć edukacyjnych (z jedną nauczycielką) no i zero angielskiego.”
“Polecam przedszkole z całego serca. Córka chodziła tam tylko przez wakacje podczas, gdy jej przedszkole było zamknięte, ale bardzo miło wspominamy ten czas. Od początku czuła się częścią grupy. Otrzymała duże wsparcie od całej kadry. Powiedziała, że będzie bardzo tęsknić za paniami oraz dziećmi. Z pewnością wrócimy za rok :)”
“Najlepsze przedszkole! ❤️ Wspaniali, troskliwi wychowawcy i świetna atmosfera. Wszystko tam jest po prostu super. W przedszkolu jest mnóstwo ciekawych aktywności. Bardzo wygodna aplikacja dla rodziców pozwala być zawsze na bieżąco. Mój syn uwielbia chodzić do tego przedszkola i codziennie wraca z uśmiechem ❤️”
“Truskawkowe Pole to przyjazne przedszkole, gdzie dzieci dużo się ruszają i mają kontakt z językiem angielskim. Zajęcia ciekawe, a nauczyciele super.Bylismy bardzo zadowoleni.”
“Świetne przedszkole! Moja córka codziennie wraca z uśmiechem na twarzy i opowiada o wspaniałych zajęciach, które odbywają się w przedszkolu. Kadra pedagogiczna jest nie tylko profesjonalna, ale również ciepła i troskliwa – widać, że kochają swoją pracę i dzieci. Duży plus za ciekawe zajęcia dodatkowe i pięknie wyposażone sale. Gorąco polecam każdemu rodzicowi, który szuka miejsca, gdzie jego dziecko będzie szczęśliwe :)”
“Droga Pani dyrektor, wiem że zależy Pani na dobrym starcie w nowym przedszkolu, ale proszę o pozostawienie w nim psiaka, który jest tam już od 12 lat, dla takiego psa odejście z miejsca w którym jest spowoduje napewno wiele cierpienia i szybkie Odejście z tego psiego łez padołu. Mam nadzieję że ma pani ludzki gest i zostawi Pani pieska. Pozdrawiam z Łodzi :)”
“Świetne przedszkole! Kadra pełna zaangażowania, dzieci w tym miejscu są po prostu ważne! Ciepło, empatia, radość i wartości. Polecam!”
“Bardzo przyjazne przedszkole, małe grupy. Czuję, że dzieci są zaopiekowane. Kadra pedagogiczna jest zaangażowana i troskliwa. Zajęcia sa różnorodne, organizowane są wycieczki i ciekawe spotkania.”
“To jest miejsce wymarzone dla każdego dziecka i również rodzica ! Atmosfera niesamowita ,moje dziecko chodzi do przedszkola z uśmiechem na twarzy każdego dnia ,wspaniałe opiekunki a Pani dyrektor to kobieta ,która naprawdę prowadzi to miejsce z duszą! polecam wszystkim to przedszkole!”
“Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola. Wychowała się tu dwójka moich dzieci i nigdy nie było powodów do narzekania. Jest sporo atrakcji i życzliwa atmosfera, smaczne domowe posiłki i edukacja na naprawdę dobrym poziomie. W ostatnich latach Przedszkole dużo zyskało dzięki prężnej Pani Dyrektor, która wyraźnie lubi swoją pracę :-) Dużym plusem jest to, że Przedszkole nie jest przepełnione, a zarazem tętni życiem, są dodatkowe sale dedykowane do zabaw i imprez, własny plac zabaw oraz mili Nauczyciele. Moje dzieci spędziły tu dobry czas. Dziękuję :-)”
“**Przedszkole Mali Optymiści w Warszawie** to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci rozwijają się w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Kadra jest niezwykle zaangażowana, życzliwa i pełna pasji – każde dziecko traktowane jest z troską i indywidualnym podejściem. Program zajęć jest bogaty i różnorodny, a dodatkowe aktywności rozwijają kreatywność, ciekawość świata i umiejętności społeczne maluchów. Dzieci chętnie uczestniczą w zabawach i nauce, a rodzice mają pewność, że ich pociechy są pod profesjonalną i serdeczną opieką. Atmosfera w Maluchach Optymistach sprawia, że dzieci przychodzą do przedszkola z uśmiechem, a do domu wracają pełne pozytywnych wrażeń. To miejsce, które z czystym sumieniem można polecić każdemu rodzicowi poszukującemu najlepszego przedszkola w Warszawie.”
“Przedszkole nr 58 na warszawskiej Woli to prawdziwa perełka wśród publicznych placówek. Kameralne, z niewielką liczbą grup i wyjątkowo rodzinną atmosferą. Nauczyciele są zaangażowani, serdeczni i świetnie potrafią dotrzeć do dzieci. Budynek może i jest w starszym stylu, ale pod względem edukacyjnym przedszkole jest bardzo nowoczesne – widać, że kadra idzie z duchem czasu. Ogromnym atutem jest duży ogród przedszkolny, w którym dzieci spędzają mnóstwo czasu. Regularnie organizowane są teatrzyki, wydarzenia tematyczne, a także festyny rodzinne, które integrują rodziców, dzieci i kadrę. Co więcej jest to przedszkole z dietami więc alergie oraz specjalne diety nie stanowią problemu, każde dziecko znajdzie tam swoje miejsce. To miejsce z duszą – ciepłe, bezpieczne i naprawdę wyjątkowe. Z czystym sumieniem polecam obecnie obue moje córki z radością chodzą tam każdego ranka :)”
“Świetne szkoła, prowadzona przez ludzi z pasją. Ta szkoła jest nastawiona na dobro ucznia, jego wszechstronny rozwój. Moje dziecko jest szczęśliwe, pełne nowych pasji. Mają tu super zajęcia dodatkowe i nauczycieli którzy kochają swoją pracę. Byliśmy w szkole pierwszej w rankingach. Dziecko było zestresowane presją nauczycieli, przemęczone i przygnębione. Tutaj jest fruwające, szczęśliwe, kreatywne, twórcze. Uczy się błyskawicznie. Chłonie wiedzę, kocha czytać poznawać, coś niesamowitego. Ta szkoła odmieniła moje dziecko. Naprawdę polecam.”
“Do przedszkola i żłobka uczęszczała dwójka moich dzieci. Dzieci bardzo lubiły przebywać w przedszkolu. Chętnie do niego szły i niechętnie wracały :). Znakomicie prowadzone zajęcia z języka angielskiego. Syn (przedszkolak) zaczął chętniej mówić po angielsku w domu, a także często śpiewał po angielsku. Inne zajęcia dodatkowe m.in. rytmiczno-taneczne z Panem Karolem też bardzo podobały się dzieciom. Częste wyjścia na spacer i na plac zabaw. I to nie tylko kiedy była słoneczna pogoda (nawet jak był śnieg - dla mnie to plus). Dzieci ufały "Ciociom". Codziennie był wyczerpujący feedback na temat dnia dziecka. Czuć było indywidualne podejście. Bardzo fajne podejście do dzieci Pani Agaty. Dzieci lubiły się przytulać i przybijać piątkę. Jedzenie też było spoko.”
“Idealne przedszkole na Mokotowie! Nasze dziecko było tu naprawdę szczęśliwe, a jednocześnie zostało świetnie przygotowane do kolejnych etapów życia, nie tylko dalszej edukacji. To miejsce "tworzą" niezwykli Ludzie - z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi; łączą najwyższy poziom merytoryczny i wrażliwość na potrzeby dzieci i ich rodziców. Podstawa programowa do zaledwie maleńka część tego, co realizuje ta placówka. Projekty: "Klub Młodego Podróżnika" czy "Cooking is fun" są realizowane z takim rozmachem i zaangażowaniem, że ręce same składają się do oklasków. Ale też każde inne zajęcia to popis kreatywności w łączeniu zabawy i nauki. Panie rzeczywiście kochają to, co robią!! Dodajmy: zdecydowanie najlepszy (jak sądzimy w Warszawie) ogród z placem zabaw (ok 3 tys. m2), starodrzew, w którym wciąż śpiewają ptaki i który w upalny dzień chroni dzieci przed spiekotą, dobrze wyposażone sale. Jest to miejsce, które swoją jakością wyznacza najwyższy standard edukacji przedszkolnej! Koniecznie zajrzycie do galerii zdjęć na stronie przedszkola - wszystko widać jak na dłoni. Już nieco zazdrościmy rodzicom, którzy mogą tu przyprowadzić swoje pociechy :-) My dziękujemy za 4 wspaniałe lata - rodzice”
“dr. Sara Ghaffari Dear Manager, Your kindergarten is one of the best Kindergartens that I worked. The kindergarten has a wonderful and professional manager. All the teachers are so wonderful and skillful, they are so kind and so expert in their works. The teachers love the children and they are so skillful in work with children. I really loved the environment of the kindergarten and love all the children in that kindergarten. I love all the manager, teachers and those wonderful children. They are so intelligent and they love to learn. I remember their names well, Hope Laura be well, she is intelligent cute girl. Maxi is also wonderful intelligent boy, always surprised me with his intelligent. Divyansh he is intelligent and always so polite. Lily is so polite girl. I never forget the children and kind wonderful manager, teachers in this kindergarten. Their kindness always be admired. They remain in my heart forever. Best regards, Dr. Sara Ghaffari English Teacher Szanowny Menedżerze, Twoje przedszkole jest jednym z najlepszych przedszkoli, w jakich pracowałem. Przedszkole ma wspaniałego i profesjonalnego kierownika. Wszyscy nauczyciele są tak wspaniali i zręczni, tak mili i tak biegli w swojej pracy. Nauczyciele kochają dzieci i są tak zręczni w pracy z dziećmi. Bardzo podobało mi się środowisko przedszkola i kocham wszystkie dzieci w tym przedszkolu. Kocham wszystkich kierowników, nauczycieli i te cudowne dzieci. Są tak inteligentni i uwielbiają się uczyć. Dobrze pamiętam ich imiona, Mam nadzieję, że Laura będzie zdrowa, jest inteligentną, uroczą dziewczyną. Maxi jest również cudownym inteligentnym chłopcem, zawsze zaskakiwał mnie swoją inteligencją. Divyansh jest inteligentny i zawsze taki uprzejmy. Lily jest bardzo uprzejmą dziewczyną. Nigdy nie zapomnę dzieci i miłego wspaniałego kierownika, nauczycieli w tym przedszkolu. Ich dobroć zawsze budzi podziw. Pozostają w moim sercu na zawsze. Z poważaniem, dr Sara Ghaffari Nauczyciel angielskiego”
“Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie o przedszkolu. Po kilku miesiącach kiedy córka chodzi do placówki- mam same pozytywne doświadczenia. Przedszkole z bardzo rozbudowanym programem edukacji i zabaw. Doskonała organizacja eventów, przemyślane działania, informacje z wyprzedzeniem. Miłe, pomocne, empatyczne Panie opiekunki. Córka z największą radością idzie do przedszkola i nie chce z niego wychodzić. Dobry kontakt z edukatorami, informowanie na bieżąco. Dobre podejście do dzieci. Dużo zajęć dodatkowych (również w części dodatkowo płatnych) łącznie z angielskim, hiszpańskim, tenisem , wycieczkami itp. Polecam wszystkim rodzicom.”
“Duży plac zabaw, fajna kadra. Z dala od ruchliwych ulic a mimo to wszędzie blisko.”
“Cudowne przedszkole ze swietna kadrą oraz bardzo profesjonalnym i niezwykle ciepłym podejsciem do dzieci. Male grupy, dzieci czuja sie jak w domu. Ciekawe zajęcia. Moja córka bardzo lubi to przedszkole. Dziękujemy”
“Spędziliśmy w przedszkolu na Strusiej piękne chwile. Wszyscy pracownicy są całkowicie przygotowani do swojej roli, ciepli i otwarci w komunikacji z dziećmi i rodzicami. Panie przedszkolanki są pełne czułości, cierpliwości i, przede wszyskim, kreatywności. Zajęcia są wypchane po brzegi twórczym rozmachem, muzyką, tańcem i nauką, która się nie nudzi. Piękne patio z placem zabaw, zaciszne położenie na skraju lasu, oczko wodne i codzienny rytułał przywitania Żółwia Janka nadają przedszkolnym dniom magicznego wydźwięku. Moje dziecko wracało z tego miejsca wysłuchane, zaopiekowane, najedzone, wybawione. Z całego serca polecam to przedszkole. My na pewno jeszcze tam wrócimy, choćby po to, żeby skorzystać z oferty wakacyjnej, która pęka w szwach od kolorów, śmiechu i świetnej zabawy.”
“Świetne miejsce dla dzieci. Panuje tam ciepła, przyjazna atmosfera, a kadra jest zaangażowana i pełna pomysłów.”
“Moje dwie córki uczęszczały do tego przedszkola, i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Kadra wychowawców jest niesamowita – pełna ciepła, zaangażowania i profesjonalizmu. Panie wychowawczynie zawsze dbają o to, aby dzieci czuły się bezpieczne i kochane. Duże słowa uznania należą się również Pani Dyrektor, która jest świetnym liderem i zawsze dba o najwyższy poziom opieki i edukacji w przedszkolu. Atmosfera w placówce jest bardzo przyjazna, a program zajęć różnorodny i dostosowany do potrzeb dzieci. Serdecznie polecam to przedszkole wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie ich dzieci będą mogły rozwijać się w atmosferze radości i wsparcia.”
“Fantastyczne miejsce! Wspaniałe panie i panowie - nie tylko nauczyciele, ale również pomoc, własna kuchnia, bardzo duży ogród z placami zabaw dostosowanymi do wieku danej grupy i wiele innych pozytywów! Najważniejsze dla nas rodziców - zadowolona cała trójka dzieci (korzystamy już 6 rok), świetny rozwój i mnóstwo atrakcji! Starsze dzieci często wracają wspomnieniami .. najlepsze przedszkole na Woli!”
“Polecamy przedszkole ze wszystkich sil ❤️ syn uczęszczał 4 lata, w tym czasie był pod opieką 2 wspaniałych cioć, które włożyły całe serce w opiekę i naukę. Wyszedł z zerówki doskonale przygotowany do nauki w szkole podstawowej, zarówno pod względem edukacji jak i kompetencji społecznych. W przedszkolu duzy nacisk położony jest na wszechstronny rozwój - organizowanych jest mnóstwo wycieczek i warsztatów, mających na celu poszerzanie horyzontów dzieci. Przez okres 4 lat zawsze czuliśmy się zaopiekowani, nie było tematu, którego nie dało się omówić i wypracować rozwiązań we współpracy z Dyrekcja otwarta na potrzeby i sugestie rodzicow. Polecamy ❤️❤️❤️”
“To przedszkole to niezwykłe miejsce, do którego chcą przychodzić nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. To najwspanialsza rzecz, jaka przytrafiła się w życiu naszej wnuczki) - Przedszkole Jacek i Agatka!!!. Płakała w dzień wolny, bo chciała iść do przedszkola) Nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem do dzieci. I za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni właścicielce, Pani Annie, za zorganizowanie tak klimatycznego miejsca, Pani Alli i Pani Milenie za ich profesjonalizm, za duszę, którą wkładają w nasze pociechy, za serca pełne miłości, za talent w organizacji czasu wolnego i edukacji. To właśnie daje dzieciom możliwość rozwoju, kształtowania osobowości, uczenia się, a rodzicom poczucie spokoju. Dziękujemy Przedszkolu Jacek i Agatka z całego serca, życzymy rozwoju, budowania przyjaznej rodziny i zdrowia wszystkim!!! Przedszkole Jacek i Agatka to niezwykłe miejsce, do którego chcą przychodzić nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się naszej wnuczce!!!. Płakała nam weekend, bo chciała iść do przedszkola) Nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem do dzieci. I za to jesteśmy nieskończenie wdzięczni właścicielom Pani Annie za zorganizowanie tak przyjaznego dla klimatu miejsca, Pani Alli i Pani Milenie za ich profesjonalizm, za duszę, którą wkładają w nasze dzieci, za ich kochające serca, za ich talent w organizowaniu czasu wolnego i edukacji. To daje dzieciom możliwość uczenia się, rozwoju i kształtowania siebie jako jednostek, a rodzicom poczucie spokoju. Przedszkole Jacek i Agatka z włości serca dziękujemy, źyczymy rozvoju i zdrowia wszystkim!!!”
“Dobry wieczór czy mogę prosić o numer telefonu, aby zadzwonić do Pana (pani)”
“Chodziłam do tego przedszkola 60 lat temu.nadal wspominam ten fantastyczny czas.Altanke zielona drewniana na dwor,e zaraz za furtką. Dentyste.i panią Wandzię”
“Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do starszej grupy. Mój syn był szczęśliwy, że idzie do tego przedszkola. Wszystko było zrobione z miłością! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ciepłe przyjęcie, za cenną wiedzę, za start w szkolne życie. Dziękujemy. Jesteście wspaniali!”