Opinie

  1. Kama A ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola. Kadra jest niezwykle życzliwa, cierpliwa i profesjonalna – widać, że dzieci są dla nich naprawdę ważne. Atmosfera jest ciepła i przyjazna, dzięki czemu nasze dzieci szybko się zaadaptowały i z radością chodzą na zajęcia. Program edukacyjny jest ciekawy i różnorodny – dzieci uczą się poprzez zabawę, rozwijają swoją kreatywność oraz nabywają ważne umiejętności społeczne. Bardzo doceniamy także częste zajęcia dodatkowe i pomysłowe aktywności, które sprawiają, że każdy dzień jest dla maluchów atrakcyjny. Przedszkole dba również o bezpieczeństwo i dobrą komunikację z rodzicami. Z pełnym przekonaniem polecamy to miejsce każdemu, kto szuka przyjaznego i inspirującego środowiska dla swojego dziecka. Szczególnie doceniamy indywidualne podejście i wsparcie, jakie otrzymuje nasz syn, który jest w spektrum autyzmu. Nauczyciele z ogromnym zaangażowaniem dbają o jego potrzeby, okazują mu cierpliwość, zrozumienie i pomagają w codziennych wyzwaniach. Dzięki temu czujemy się spokojni, wiedząc, że jest w dobrych rękach. Przedszkole jest kameralne, mieści się w klimatycznej, przedwojennej willi aktorki Jadwigi Smosarskiej. W tym roku (2025) są tylko dwie grupy. Na dużej działce okalającej budynek jest duży plac zabaw, wyremontowany w 2025.

  2. InkaDe ★★★★★

    Świetne przedszkole, położone w bardzo bliskiej odległości od metra Wierzbno. Znajduje się w starej willi z wielkim nowym placem zabaw. Mój synek chodzi do przedszkola od września i od początku jesteśmy bardzo zadowoleni. Cała kadra jest bardzo sympatyczna i pomocna. „Ciocie” bardzo angażujące się, ciepłe i profesjonalne. ☺️ Kameralne grupy i własna kuchnia są dodatkowym atutem. Jednym słowem polecamy z mężem z całego serca. ♥️ Ewelina Dmytrowska

  3. Magdalena Wolska ★★★★★

    Najlepsze przedszkole ma Mokotowie. Przytulne i kameralne, z rodzinną atmosferą. Okolica jest cicha i spokojna, jednocześnie kilka minut od stacji metra. Posiłki są smaczne i urozmaicone, przygotowane na miejscu. Wszyscy pracownicy są mili, uśmiechnięci i zaangażowani. A dzieci tak dobrze się tu czują, że nie chcą wychodzić. Plac zabaw jest nowoczesny, świeżo po generalnym remoncie. Dzieci mają zapewnioną bogatą ofertę zajęć dodatkowych- ceramika, tańce, judo, angielski. W każdym miesiącu organizowane są teatrzyki , jest też sporo wycieczek. Polecam serdecznie,moja córka chodziła tu 3 lata, teraz uczy się tutaj mój syn.

  1. Aleksandra Mikołajczyk ★★★★★

    Świetne, kameralne przedszkole :) Tylko 3 grupy i ogromny, nowoczesny plan zabaw. A przede wszystkim super kadra! Sprawnie zarządzająca pani Dyrektor, pani Ania, która z pełnym zaangażowaniem uczy dzieciaki i przygotowuje fajne przedstawienia dla rodziców, pani Basia, druga pani Ania, pani Małgosia od finansów. Generalnie wszystko jest sprawnie zorganizowane i na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowo wiele atrakcji dla dzieciaków - wycieczki, warsztaty ceramiczne, spektakle teatralne i fantastyczne zajęcia taneczne z panią Dorotką! Polecam całym sercem.

  2. pikatcha ★★★★★

    Wspaniałe przedszkole z kameralną, domową atmosferą, własną kuchnią (pyszne posiłki z dobrych produktów), obecnie odnowionym już placem zabaw. Cała kadra bardzo zaangażowana i mocno skoncentrowana na dzieciach i ich potrzebach. Pani Dyrektor najlepsza - myśli przede wszystkim o dzieciach i ich rozwoju, bezkonfliktowa, w kontaktach z rodzicami stara się zawsze znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkich, choć nie zawsze jest to łatwe. Mimo ograniczeń finansowych, dąży do tego, aby w programie było jak najwięcej wycieczek, teatrzyków, zajęć dodatkowych i innych atrakcji. Nauczyciele z sercem na dłoni, uważni na potrzeby i problemy podopiecznych. Panie "Ciocie" z kuchni i Panowie "Wujkowie" z obsługi technicznej i wszelakiej również są niezastąpieni, zawsze serdeczni i pomocni. Ogólnie cała kadra jest uwielbiana przez dzieci. Chodziły tutaj moje 2 córki (łącznie przez 7 lat) i traktowały to miejsce jak drugi dom, kochały wszystkie "ciocie" i "wujków". Nie zamieniłabym tej placówki na żadną inną. Jest to z pewnością najlepsze przedszkole na Mokotowie albo nawet w całej Wwie.

  3. Kubson v8 ★★★★★

    Przemiły personel polecam i pozdrawiam

  1. PituPitu1313 ★★★★★

    Do lepszego przedszkola chyba nie mogliśmy trafić. Panie bardzo zaangażowane w swoją pracę, dzieci nie są pozostawione same sobie, jedzenie dziecko chwali ( co ważne wszystko jest świeże i przygotowywane na miejscu ), w przedszkolu cały czas się coś dzieje przez co dzieci się nie nudzą. Polecam wybór tego przedszkola, bo dziecko mimo trudnych początków teraz wraca z uśmiechem na buzi i z uśmiechem rano idzie do przedszkola.

  2. Jacek Jerzak ★★★★★

    Nasze dzieciaki lubią tam chodzić. Więc chyba jest dobrze :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 28?

Przedszkole nr 28 znajduje się przy Adama Naruszewicza 15, 02-627 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 28?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 28 pod numerem +48 228 441 624

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 28?

Do Przedszkole nr 28 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements