Przegląd katalogu
- 1,472 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 1472 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,472 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 991,906 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza i sushi z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki i innych.
“Najszczerzej, najserdeczjiej zapewniam, że jedzenie, dziś Zapiekaron Cheesburger, poprzednio Farmerski jest bardzo dobre, dobrze przyrządzone, na gorąco, smaczne, odpowiednia porcja, jakość, delikatność. Obsługa, zwłaszcza dziś kelnerka Lena, była bardzo i profesjonalna i sympatyczna. Polecam :) Deserek i herbatka też”
“Bardzo miła obsługa i smaczna pizza . Szczególne podziękowania dla Pani Natalii:)”
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Super pomysł na obiad. Hot Pepperoni jak z obrazka. Pizza na puszystym cieście to jest to! Obsługa na najwyższym poziomie! Pozdrawiam Pana Łukasza, który przyjmował zamówienie! Klasa!”
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Najlepsza Picka jaką można zjeść w Radomiu , tak było parę lat temu i tak jest teraz bardzo polecam . Pan dostawca też bardzo super tak samo z resztą jak cała obsługa (i nie opinia nie jest kupiona xd po prostu serio bardzo polecam )”
“Polecam wszystkim. Jest smaczne i świeże jedzenie. Pizza, obiady domowe, sałatki, mega kanapki z pieca, zimne i ciepłe napoje. Przyjmujemy zamówienia na Pierogi, uszka, krokiety itp. Galantyny Pełne Menu świąteczne. Organizujemy imprezy okolicznościowe Chrzciny, komunie, konsolacje. Catering dla firm i do domu. Szkolenia firmowe (duży ekran 100calowy) na oddzielnej sali. Urodziny dla dzieci. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.”
“Ostatnio zamówiłem pizzę z kurczakiem i bekonem i była naprawdę świetna. Mięso soczyste, bekon chrupiący, a całość świetnie się komponowała. Pizza była dobrze wypieczona i bardzo smaczna. Obsługa jak zwykle szybka i ogarnięta, a sam lokal ma luźny klimat, więc idealnie nadaje się na przerwę podczas zakupów.”
“Wybraliśmy to miejsce ze względu na "pizza hut-usia" dla frajdy dzieci. Jeśli chodzi o elektronicznego kelnera to non stop podchodzą do niego dzieci, przez co robi się dosyć tłoczno w lokalu i gwarnie. Obsługa uwija się jak może, jednak czas oczekiwania na złożenie zamówienia, jak i realizacje zamówienia jest dosyć długi, co zapewne wynika z ilości klientów. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości obsługi - bardzo uprzejmi, robią co mogą, aby jak najszybciej obsłużyć gości. W lokalu było dosyć zimno, mam nadzieje, że to tylko chwilowy problem z klatyzacją. Jeśli miałabym ponownie udać się do pizzy hut, to osobiście wybrałabym inny lokal. Zodiak jest wyborem wyłacznie ze względu na elektronicznego kelnera dla zaspokojenia ciekawości dzieci.”
“Pizza Hut to świetne miejsce z super atmosferą. Obsługa jest bardzo miła, pozytywna i naprawdę „na luzie”, przez co od razu czujesz się tam dobrze. Wszyscy są sympatyczni i robią fajny klimat. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Zamawiam sushi z tego miejsca już ponad rok i jeżeli chodzi o jedzenie to praktycznie zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. Dostawa jest na czas i pokrywa się z tym co jest pokazane na aplikacji. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Kontakt z restauracją jest normalny i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie odebrał :)”
“Lokal w super lokalizacji, czysto, dobra obsługa, są kolorowanki dla dzieci :) bardzo szybko są sprzątane stoliki, pizza pyszna ! My zamówiliśmy przez internet i przyjechaliśmy odebrać, jesteśmy bardzo zadowoleni :) polecamy”
“Genialna pizza, bardzo smaczna, nie musiałam długo czekać, A obsługa byka przemiła”
“Ta pizzeria to prawdziwe odkrycie! Od pierwszego kęsa czuć, że stawiają na jakość. Ciasto jest lekkie i chrupiące, sos pomidorowy ma intensywny smak, a dodatki są świeże i dobrze dobrane. Obsługa bardzo sympatyczna, zamówienie dotarło szybko i było gorące. Widać, że dbają o każdy detal. Na pewno wrócimy nie raz!”
“Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Pizza na wynos przygotowana błyskawicznie – tylko 10 minut oczekiwania. Bardzo smaczna! Zdecydowanie polecamy i na pewno wrócimy.”
“Bardzo szybko, pizza piękna, gorąca i smaczna. Lokali malutki, ale bardzo polecam ofertę na wynos- fajne promocje cenowe na każdy dzień.”
“Ile ludzi tyle opinii ale jednak razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni usługami tej pizzerii. Owszem był duży ruch i czas oczekiwania też nie był krótki ale jednak nie było sporych przerw między serwowanymi daniami. Muszę bardzo pochwalić kelnera, który nas obsługiwał. Jako, że niezbyt często zaglądam do tej pizzerii to nie nadążam nad nowościami i różnymi opcjami dań, jednak nasz kelner spokojnie i dokładnie nam wszystko wytłumaczył oraz doradził w wyborze. Jedzonko świetnie wyglądało jak i super smakowało. Polecam :)”
“Bardzo pomocna obsługa po perypetiach z Uber Eats :) postawa godna pochwały :) dziękuję !”
“Jak narazie najlepsza pizza w Piasecznie jaką jadłem , a próbowałem już chyba każdej . Bardzo dobrze trafić wreszcie na coś smacznego . Napewno jeszcze nie raz zamówimy.”
“Bardzo spokojna atmosfera, przyjemne wnętrze. Pizza była bardzo dobra, obsłużono nas szybko i profesjonalnie. Polecam”
“Zamawiam nie pierwszy raz , zauważyłem że smak oraz serwis zmienił się w lepszym kierunku prawdopodobno w skutek zmiany personelu (wlascicela ) Dużym atutem jest szybka dostawa oraz spora porcja składników jak za taki cennik oraz pyszne serowe brzegi pizzy które uwielbiam moje dzieciaki .”
“Najlepsza pizzeria w Warszawie. Obsługa pomocna i miła. Szczególnie Pani Kasia. Jedzenie o wiele lepsze niż w innych restauracjach Pizza Hut. Kameralny klimat dodaje temu miejscu uroku i idealnie nadaje się na niedzielny wypad na pizze z dziećmi czy romantyczna kolację we dwoje. Polecam.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Pan sprzedawca, uśmiechnięty i potrafiący doradzić…. Pyszna pizza… lokal czysty z przyjazną atmosfera.”
“wiem czego oczekuję od stylu Pizzy Hut, i to otrzymuję. Zamówienie zgodne także ze specyfikacją w całości, i nawet na pudełku brodacz został namalowany zgodnie z prośbą Pozdrawiam!!”
“Bardzo smaczna ale niepolska pizza, podawana w ciągu kilku minut od zamówienia. Dzieje się to dzięki bardzo wysokiej temperaturze pieca. Pizzę można też zamówić do innych salek Zielonej Gęsi w tym też w strefie dla palaczy dzięki czemu można z niej zrobić wykwintną przekąskę do piwa :) Kilka razy jadłem w tym miejscu i wszelkich rewelacji o spalonym cieście, nierozpuszczonym serze itp potwierdzić nie mogę. Niemniej OK - nie każdemu musi smakować włoska pizza :] Ceny pizzy (nie licząc Margarity) od ok 20 do 30 zł.”
“Będę w pełni szczera. Nie dałam rady, ale to nie dlatego, że to sushi jest nie dobre tylko dlatego, że nasyciło mnie kilka kawałków. Sushi jest tutaj poprawne chociaż zdarza się, że któreś się rozleci. Soja ma dziwny posmak ale to dlatego, że jest to sos sojowy ciemny a to normalne przy tym. Nie rozumiem osobiście skąd taka niska opinia tego baru, ale według mnie ma on szansę i na pewno jeszcze tu kiedyś wrócę. Wasabi tutaj też zmiata z planszy. Aż mnie przytkało kilka razy a to nie jest mój 1 raz. Jak dla mnie bar warty polecenia. Oby tak dalej ^^”
“Nie wiem skąd te opinie. Zamawialem pizze przez stronę, wybrałem dwie średnie pizze z dostawą. Co prawda czas dostawy był opóźniony o około 10minut ale tego dnia padał śnieg a podany czas na stronie jest przybliżony więc nie widzę problemu. Pan dostarczający pizze miły, dał paragon, ulotkę. Pizza pachaniała i wyglądała przepysznie, była ciepła. To chyba najlepsza pizza jaką jadłem a jadłem w wielu miejscach. Zdecydowanie polecam !”
“Pizza Hut jak zwykle super! Wielkie brawa za przemiłą obsługę - kasjerka pani Anna była bardzo pomocna. Na plus również bardzo krótki czas oczekiwania mimo dużego ruchu.”
“Bardzo przyjemne miejsce- szybko, smacznie a pizza z serowymi brzegami fenomenalna! Polecam!”