Opinie

  1. Shiro Snowflake ★★★★★

    Będę w pełni szczera. Nie dałam rady, ale to nie dlatego, że to sushi jest nie dobre tylko dlatego, że nasyciło mnie kilka kawałków. Sushi jest tutaj poprawne chociaż zdarza się, że któreś się rozleci. Soja ma dziwny posmak ale to dlatego, że jest to sos sojowy ciemny a to normalne przy tym. Nie rozumiem osobiście skąd taka niska opinia tego baru, ale według mnie ma on szansę i na pewno jeszcze tu kiedyś wrócę. Wasabi tutaj też zmiata z planszy. Aż mnie przytkało kilka razy a to nie jest mój 1 raz. Jak dla mnie bar warty polecenia. Oby tak dalej ^^

  2. Magda CS ★☆☆☆☆

    Tatar z łososia zalany sosem sojowym - łososia słabo było widać i czuć. Czy to miało ciś zamaskować? California gold - tak cienkiego łososia jeszcze nie widziałam. W dodatku wysuszone wasabi i imbir, którego porcja składała się z dwóch kawałeczków. Obsługa bez uśmiechu, raczej zniechęcająca w odpowiedziach w stylu „nie ma” zamiast „proponujemy…”. Nie dziwi mnie, że oprócz mnie o 15.00 nie było w lokalu nikogo. Może inni lepiej wiedzą, gdzie nie wchodzić. Tym bardziej, że w Centrum Janki jest dobre sushi w jednym z barków. Ale ja, naiwna, chciałam sobie usiąść kulturalnie w restauracji;)

  3. Justyna Ha ★★★★☆

    Długo się zastanawiałam zanim weszłam z uwagi na opinie ale moja ochota zjedzenia sushi wygrała. Zatem tak drodzy Państwo: jest poprawnie. Nie jest to sushi za zjedzenie którego dałabym się pokroić ale jeśli ktoś ma akurat ochote na w/w kuchnie i nie oczekuje fajerwerków to śmiało proszę wchodzic.

  1. Kacper Sędzikowski ★★★★★

    Jeśli szukasz autentycznego japońskiego sushi w okolicy to Sushi Royal w Jankach jest miejscem, którego szukasz! Ich sushi w tempurze są po prostu wspaniałe polecam odwiedzic to miejsce jesli ktos lubi dobrze zjesc.

  2. Paweł Betley ★★☆☆☆

    Herbata jaśminowa - dobra. Zupa tajska z łososiem - przeciętna, ale zestaw pieczony sushi - jeden z gorszych jaki jadłem. Miałem wrażenie, że był pieczony na nie pierwszej świeżości oleju.Nawet sos sojowy jaki podano raczej odbierał aniżeli dodawał smaku.

  3. Daniel Czapski ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz wyrzuciłem sushi po dwóch kawałkach.. tego się nie da zjeść, rolka w tempurze śmierdziała bardzo starym olejem, świeżość całości daje dużo do życzenia.. Royal Sushi przydałaby się kontrola Sanepidu..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn?

Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn znajduje się przy Mszczonowska, 05-090 Janki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn?

Można skontaktować się z Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn pod numerem +48 505 507 927

Jak można dotrzeć do Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn?

Do Sushi Royal Janki | Restauracja japońska | Sushi Raszyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements