Przegląd katalogu
- 219 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 219 wyników
Przeglądaj pediatric dentistry w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 25,816 opinii i ocen.
“Korzystam z usług Falco-Dent od wielu lat. Krótkie terminy, miła atmosfera, fachowa obsługa, skupienie na potrzebach pacjenta i nie wygórowane ceny przesądzają, że z przyjemnością wracam tu gdy tylko zajdzie potrzeba. Mam również pewność, że leczone tu zęby posłużą mi jeszcze wiele lat. Polecam wszystkim”
“W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Gabinet idealny dla dzieciaczków a dorosły, który ma lęk przed dentysta jest zaopiekowany tutaj zawsze.Na pewno warto poczekać na wizytę i zaplanować harmonogram leczenia. Polecam i pozdrawiam”
“Z całego serca polecam gabinet Dental Spa i panią doktor Iwonę Krakowiak. Po ponad 2 latach noszenia aparatu doczekałam się i mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, a nie byłoby to możliwe gdyby nie Pani doktor. Dziękuję za profesjonalne podejście, życzliwość, miłą atmosferę, opiekę i wspaniały końcowy efekt, z którego jestem bardzo zadowolona.”
“Po przeprowadzce wybrałem to miejsce do leczenia zębów i nie żałuję ani trochę. Jestem bardzo zadowolony z jakości przeprowadzanych zabiegów i atmosfery panującej w gabinecie. Przyjazna atmosfera, bardzo dobry kontakt i niewygórowane ceny dopełniają dzieła. Jeżeli będę się wybierał do stomatologa, to nie muszę szukać dalej.”
“Chciałbym serdecznie podziękować Marii za doskonata opieke stomatologiczna, która otrzymałem. Od momentu przekroczenia progu gabinetu czułem się komfortowo i bezpiecznie. Pan/Pani doktor z niezwykłą cierpliwoscia wyjaśniła mi kazdy krok leczenia, co sprawito, ze moje obawy zniknęły . Zespół jest bardzo profesjonalny, a atmosfera w gabinecie przyjemna i relaksujaca. Widac, ze Mariia pasjonuje się swoja praca i dba o swoich pacjentów. Efekty leczenia przerosty moje oczekiwania! Zdecydowanie polecam kazdemu, kto szuka stomatologa, któremu mozna zaufac. Jeszcze raz dziekuje za wspaniata opieke!"”
“Właśnie zakończyłam ponad 2 letnie leczenie ortodontyczne. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów jak również całego procesu leczenia. Pani Diana oraz Panie pracujące są przemiłe. Zawsze wszystko było dobrze zaplanowane, nie było nigdy problemów z wizytami. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam każdemu. :)”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie. Lekarze znają się na fachu, a cały proces leczenia został dokładnie wyjaśniony i zaplanowany. Plan leczenia był dostosowany do moich potrzeb, co sprawiło, że czułam się pewnie i komfortowo. Czyszczenie u higienistki było bardzo przyjemne i profesjonalne. Dodatkowo, lokalizacja gabinetu jest super – łatwo dojechać i znaleźć. Polecam z pełnym przekonaniem!”
“Polecam serdecznie wszystkich lekarzy z gabinetu. Chciałabym również pochwalić przemiłe Panie z rejestracji. Korzystam z usług Q-dent od wielu lat. Zarówno podstawowe zabiegi jak i higienizacja jak i zabiegi chirurgiczne i całe leczenie ortodontyczne przebiegało i przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Zawsze mogę liczyć na pomoc w nagłych sytuacjach. Zdecydowanie polecam”
“Bardzo polecam tę klinikę! Mnie leczy Pani Ewa od dawna i mam wrażenie że z każda wizytą (nie chodzę zbyt często) jest coraz lepiej. Wyjątkowo delikatnie i w zasadzie bezboleśnie (bez znieczulenia) wypełnia ubytki. Mam też poczucie, że (moim zdaniem) bardzo rozsądnie zaleca co i kiedy mam robić. Czuję się profesjonalnie zaopiekowany!”
“Polecam bardzo Panią Kamilę! Dzieci zawsze z chęcią przyjeżdżają na wizyty. Pani doktor za każdym razem tłumaczy dokładnie co jest potrzebne, cały proces leczenia jest omówiony i dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta!”
“Byłam na wizycie u Pana Doktora Maksyma Skyby i jego przesympatycznej asystentki Pani Aliny. Wszystko przebiegło sprawnie, bez bólu i z uśmiechem! :) Mało tego, że znają się świetnie na tym, co robią, to jeszcze są bardzo mili i pozytywni. Atmosfera była tak przyjemna, że aż trudno uwierzyć, że to wizyta u dentysty. Z czystym sumieniem polecam!”
Gabinet Stomatologiczny SunnyDent to nowoczesna placówka zlokalizowana w sercu warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza. To idealne miejsce dla mieszkańców Odolan poszukujących kompleksowej opieki dentystycznej w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Oferta gabinetu obejmuje szeroki zakres usług, w tym zaawansowaną stomatologię estetyczną pozwalającą na spektakularną metamorfozę uśmiechu. Specjaliści przeprowadzają precyzyjne leczenie kanałowe oraz bezpieczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak usuwanie ósemek.
Gabinet Stomatologiczny Iwona Samkowska znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy Młynarskiej w Warszawie. Placówka od lat zapewnia mieszkańcom Woli profesjonalną opiekę dentystyczną opartą na wieloletnim doświadczeniu i precyzji. Zakres świadczonych usług obejmuje kompleksowe leczenie zachowawcze, w tym zakładanie trwałych i estetycznych wypełnień. Specjaliści dbają o profilaktykę, oferując bezstresowe usuwanie kamienia nazębnego oraz profesjonalne czyszczenie zębów.
BESTWAYDENT to nowoczesny gabinet stomatologiczny zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Żoliborz przy ulicy Broniewskiego. Placówka oferuje kompleksowe podejście do zdrowia jamy ustnej, łącząc nowoczesne technologie z przyjazną, osiedlową atmosferą. W ofercie znajdują się zaawansowane zabiegi z zakresu implantologii, które pozwalają na uzyskanie naturalnego i pięknego uśmiechu. Specjaliści wykonują również precyzyjne wypełnienia głębokich ubytków oraz profesjonalne zabiegi wybielania zębów.
“Dr Anna Kasprzak prowadzi moje leczenie ortodontyczne i jestem bardzo zadowolona. Wszystko spokojnie tłumaczy i widać, że zależy jej na dobrym efekcie.”
“Moje dziecko się nie bało, gabinet przystosowany, bajki, dobra atmosfera, a efekt leczenia bardzo dobry.”
“Wiele wizyt zarówno stomatologicznych jak i ortodontycznych. Wszytkie w bardzo przyjaznej atmosferze, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam z pełnym przekonaniem”
“Zespół w Waszej placówce, od recepcji, panie higienistki, lekarzy jest wspaniały. Wszyscy jesteście zawsze bardzo mili, uprzejmi, uśmiechnięci (pokazujecie piękne zęby, w końcu stomatologia ;)), pomocni, życzliwi. Czuję się tam mile widziana i bezpieczna. Jesteście najlepszą placówką Medicover w Warszawie ale i w Poznaniu (tylko tam bywałam). Brawo brawo!!!!!! Dziękuję że tacy jesteście ”
“Przychodnia i Pan dr Sójka zasługują na zdecydowane polecenie. Stomatolog rzeczowy, sprawny w działaniu, wszystko tłumaczy, jest uprzejmy i uśmiechnięty. Zero bólu, pełna satysfakcja z leczenia. Dziękuję!”
“Serdecznie polecam klinikę Wellness Dentica jako klientka z długim stażem. Każda wizyta odbywała się w przyjaznej atmosferze, a leczenie zawsze było skuteczne i dobrane najstaranniej według moich potrzeb. Pomimo ogromnego strachu, zabieg usuwania ósemek wspominam bardzo przyjemnie, zostałam w pełni zaopiekowana przez Panią Olgę, każdy krok został ze mną szczegółowo omówiony co znacząco wpłynęło na komfort wizyty. Jestem bardzo zadowolona z usług, darzę klinikę ogromnym, wieloletnim zaufaniem.”
“Naczyniak na wardze: coś co miałam całe życie i z czym dwukrotnie walczyli różni specjaliści, w zmniejszonej formie ciągle mi towarzyszył aż trafiłam do Dentalove. Dobrze wiedzieć, że stomatologia obejmuje też takie rzeczy. Miałam dwa zabiegi laserowe: pierwszy dość delikatny, mała ranka po nim zagoiła się w niecałe 10 dni. Drugi bardziej inwazyjny i głęboki, tym razem ze znieczuleniem. Oba odrobinę bolesne ze względu na wrażliwe miejsce ale absolutnie ból czy też bardziej dyskomfort do wytrzymania. Po drugim strupek bardziej widoczny i dłużej się goiło ale zniknęło fioletowe przebarwienie na ustach i wypukłość jaką miałam. Na pierwszy rzut oka na ustach nie widać, że kiedykolwiek coś miałam. Jestem wdzięczna zespołowi za wspaniałą laserową robotę i efekt! Polecam i pozdrawiam!”
“Leczenie kanałowe zawsze kojarzyło mi się z bólem i wieloma wizytami. Tymczasem tutaj wszystko zamknęło się w dwóch spotkaniach, a sam zabieg był praktycznie bezbolesny. Pani Doktor pracowała pod mikroskopem i dokładnie tłumaczyła, co robi. Bardzo doceniam ich indywidualne podejście. Teraz wiem, że nie trzeba się tego bać.”
“Przychodzę do Pani Doktor od kiedy byłam dzieckiem- czyli już wiele lat. Wykonałam wiele zabiegów, od leczenia zębów po ortodoncję i chirurgię. Mam ogromne zaufanie. Nadal przychodzę, kiedy coś mnie zaniepokoi. Polecam serdecznie każdemu.”
“Byłam dziś u Doktora Wojciecha i jest to bardzo kompetentny i życzliwy specjalista. Wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze - wszystko zostało wyjaśnione, dbano o mój komfort. Cały personel w placówce był na najwyższym poziomie. Polecam!”
“Bardzo polecam Klinikę Anident,a zwłaszcza Dr. Jaskowską za profesjonalne podejście do pacjenta, miłą obsługę wyjątkową atmosferę w klinice i pełne zaangażowanie w leczenie.Dziekuje bardzo za leczenie na najwyższym poziomie w bardzo miłej atmosferze całemu personelowi.”
“Wizyta u dr. Pawła Żurawskiego to była najlepsza decyzja! Niesamowity profesjonalizm, precyzja i podejście do pacjenta – wszystko na najwyższym poziomie. Czułam się spokojna i bezpieczna przez cały czas. Ogromne podziękowania również dla przemiłej asystentki Tetianki – serdeczna, uśmiechnięta i pełna empatii. Razem tworzą świetny zespół, któremu naprawdę można zaufać. Dziękuję!”
“Bardzo polecam placówkę zwłaszcza doktor Erik. Dzisiejsze wyrwanie ósemki ani znieczulenie nie bolały a cała wizyta trwała mniej niż 10 min, nawet nie sądziłam że tak się da :) zmyliło mnie nazwisko trochę nazwisko, jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie! Jeszcze raz bardzo polecam, jak wyrywanie osmeki to tylko tutaj! Bardzo dziękuję za świetnie wykonany zabieg!”
“Wizyta u Dagmary - czyszczenie ząbków przebiegło w bardzo miłej atmosferze, bez bólu i stresu. Gorąco polecam”
“Byłam dziś z synem kolejny raz u Justyny Gzara. Tym razem nie udało się zrobić to co powinniśmy ale... Chciałam napisać, ze to stomatolog z powołaniem do pracy z dziećmi. Wyjątkowa empatia, spokój, brak pośpiechu pomimo opóźnienia. Szacunek za to, że wytrzymała z nami 40 minut. Doszłam do wniosku że jest to mega trudna praca i jestem pod wielkim wrażeniem jej opanowania. Pozdrawiam!”
“Do tej pory najlepszy gabinet stomatologiczny, do którego chodziłam. Pani w recepcji jest miła i konkretna, zawsze znajduje pasujący i bliski termin wizyty. Wizyty nie są umawiane co 10 czy 15 minut jak w innych miejscach, dzięki czemu jest czas na omówienie planowanego zabiegu. Dr Wiktor Lisakiewicz posiada ogromną wiedzę i za każdym razem przedstawia różne możliwości leczenia. Ogromnym plusem jest to, że wizyta przebiega w nie stresującej atmosferze.”