Opinie

  1. Agata Banach ★★★★★

    Wielka wdzięczność i uznanie dla Pani dr Magdy - delikatność, precyzja, fachowość jakiej nigdy dotychczas nie spotkałam

  2. Agnieszka Rejzner ★★★★★

    Pani Anastazja Juchymenko Wspaniała Profesjonalistka !!!! Ratowała i czyściła moje stare zęby przez 1,5 godziny za co są wdzięczne . Każdego zęba sprawdzała i czyściła do skutku . Po zabiegu , który był bezbolesny i przyjemny moje zęby poczuły się odmłodzone . Byłam Bardzo zaopiekowana przez panią Anastazję . Po zabiegu wszystko mi wytłumaczyła jak mam dbać o zęby. Serdecznie Polecam Panią Anastazję i wrócę do niej wielokrotnie . Pozdrawiam i Życzę sukcesów .

  3. Piotr Brylonek ★★★★★

    Najlepszy dentysta z jakiegokolwiek korzystałem w życiu. A Panią Anastazję i Panią Magdę mogę polecić z czystym sumieniem. Nigdy nie miałem tak dobrze wyleczonych zębów.

  1. Adam Gołębiowski ★★★★★

    Miałem przyjemność skorzystać z usług higienistki Pani Anastazji Juchymenko i jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Pani Anastazja to prawdziwa profesjonalistka – dokładna, kompetentna i niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Ma wyjątkowo dobre podejście do pacjenta – wszystko spokojnie tłumaczy, dba o komfort i atmosferę podczas zabiegu. Czułem się w pełni zaopiekowany. Dziękuję za uwagę, cierpliwość i fachowość. Zdecydowanie polecam!

  2. Agnieszka Zegadło-Dąbrowicz ★★★★★

    Z przyjemnością dzielę się moimi doświadczeniami z usługami dentystycznymi, które otrzymałam w gabinecie Stomatologia Bartosz Mulawa. Od samego początku byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania całego zespołu (od recepcji po lekarzy w gabinecie). Korzystam z pomocy dr Jagody, dr Bartosza i dr Jakuba. Każdy z lekarzy poświęcił mi dużo czasu, aby dokładnie wyjaśnić każdy krok procedury oraz odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie lekarzy spowodowało, że czułam, że jestem w dobrych rękach. Chciałbym wyrazić ogromne uznanie dla dr Jagody, który postawiła prawidłową diagnozę. Dzięki skrupulatność, zaangażowaniu i dokładnym badaniom Pani Jagoda zidentyfikowała problem, co pozwoliło na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Dziękuję

  3. Anna Zebrowska ★★★★★

    Pełen profesjonalizm w połączeniu z empatią. Gorąco polecam! Dziękuję bardzo :)

  1. Anna Wewiorka ★★★★★

    Profesjonalizm w każdym calu! Jestem pacjentką dr. Bartosza Mulawy od ponad roku. W jego gabinecie wyleczyłam problemy oraz wypielęgnowałam piękny uśmiech. Była to droga przez męki, ale efekt wynagradza całe cierpienie. Dr. Mulawa ma ujmujące podejście do pacjenta. Stworzył profesjonalny zespół, który empatycznie, z troską podchodzi do potrzeb pacjenta, przykład: podczas długiego leczenia otrzymałam pod głowę miękką poduszkę, aby oparcie fotela nie uwierało. Drobnostka, a poprawia komfort leczenia. Podanie znieczulenia - przed tym powierzchniowe znieczulenie dziąsła, aby wbijana igła nie powodowała bólu. Drobnostka, a jaka ulga. Mogę śmiało twierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinki dentystycznych w Warszawie! Gabinet na bardzo wysokim poziomie i poczucie, że oddaję moje uzębienie w profesjonalne ręce. Anna

  2. M&M Her ★★★★★

    Jestem Pacjentem Dr. Bartosza Mulawy od ponad roku - trafiłem do niego z rekomendacji i to była najlepsza rekomendacja jaka kiedykolwiek dostałem. Niespotykanie wysoki profesjonalizm, troska o pacjenta, elastyczność, najwyższa jakość usług oraz duża serdeczność to tylko niektóre z mocnych stron Doktora Bartosza i jego zespołu! Obecnie w jego gabinecie leczy się cała moja rodzina i przyjaciele, którzy nierzadko przyjeżdżają do niego z innych miast Polski! Moim zdaniem to jedna z najlepszych klinki dentystycznych w Polsce!

  3. Karolina Michałowska ★★★★★

    Doktor Bartosz to rewelacyjny lekarz z powołaniem i bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Zawsze potrafi zarówno uważnie wysłuchać jak i tłumaczy wszystkie szczegóły dotyczące leczenia. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Posiada ogromną wiedzę i w leczeniu stosuje najbardziej nowoczesne metody. Przez pół roku odwiedzałam różnych lekarzy by zdiagnozować przyczynę silnego bólu szczęki. Gdy trafiłam do doktora Bartosza, zlecił on odpowiednie badanie, szybko skierował do właściwego specjalisty. Okazało się że przyczyna była dokładnie taka, jaką pan doktor podejrzewał! Jestem za to bardzo wdzięczna. Usługi pana doktora jak i całego personelu są na najwyższym poziomie, komfortowo, bezboleśnie i z wysoce profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dodatkowo zwraca uwagę bardzo sympatyczna atmosfera. Pani Dorota jest zawsze uśmiechnięta i za każdym razem stara się umówić jak najbardziej dogodny termin. Pani Daria podczas zabiegów zapewnia pacjentom doskonałą opiekę. Gdy była taka konieczność, zarówno panie w recepcji jak i doktor, dokładali wszelkich starań by umówić wcześniejszą wizytę. Miła i fachowa pomoc.

  1. Dariusz Kłeczek ★★★★★

    Dr Bartosz Mulawa jest moim stomatologiem od wielu lat, od czasu kiedy jeszcz pracował w Krakowie. Teraz jeżdżę do dr Bartosza Mulawy do Warszawy i jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i podejścia do pacjentów. Jeżeli zastanawiasz się, czy można z przyjemnością jechać na umówioną wizytę do stomatologa, to z całą odpowiedzialnością mówię, że można. Wizyty u dr Mulawy to przyjemność. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, który wspólnie z zespołem tworzą najlepszy gabinet stomatologiczny. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Bartosz Mulawa?

Stomatologia Bartosz Mulawa znajduje się przy Zygmunta Słomińskiego 7, Śródmieście, 00-195 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Bartosz Mulawa?

Można skontaktować się z Stomatologia Bartosz Mulawa pod numerem +48 604 445 669

Jak można dotrzeć do Stomatologia Bartosz Mulawa?

Do Stomatologia Bartosz Mulawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements