Korzystam od kilku lat. Świetna usługa pakietu higienizacji, doktor Natalia pełna profeska, czekam na aparat :)
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek Chojnacki ★★★★★
-
Vadym Rybkin ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet! Miałem przyjemność być na konsultacji u dr Bieleckiej – świetna ortodontka, bardzo dokładna, cierpliwa i wszystko jasno tłumaczy. Byłem też na higienizacji u pani Tetiany – wspaniała higienistka! Zabieg był całkowicie komfortowy i bezstresowy, wszystko wykonane delikatnie, a przy tym bardzo dokładnie. Nie mogę też nie wspomnieć o pani Małgorzacie z recepcji – cudowna osoba! Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, potrafi rozluźnić atmosferę przed wizytą i porozmawiać na każdy temat. Dzięki niej stres przed wizytą po prostu znika :) Świetny zespół, profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera – zdecydowanie polecam☺️
-
Юлія Оксанич ★★★★★
Wizyta u dr. Pawła Żurawskiego to była najlepsza decyzja! Niesamowity profesjonalizm, precyzja i podejście do pacjenta – wszystko na najwyższym poziomie. Czułam się spokojna i bezpieczna przez cały czas. Ogromne podziękowania również dla przemiłej asystentki Tetianki – serdeczna, uśmiechnięta i pełna empatii. Razem tworzą świetny zespół, któremu naprawdę można zaufać. Dziękuję!
-
Ewa Wnętrzak ★★☆☆☆
Dziś wzięłam udział w bardzo przykrej sytuacji. Pani lek. dent. Agnieszka Metrzelska, do której umówiłam się na kolejną wizytę w gabinecie "Stomatologia Bezstresowa Smile" na początku wizyty "wzięła mnie na dywanik" i zmuszała do zmiany mojej opinii w serwerze Znany Lekarz pod rygorem nie wykonania usługi dentystycznej. Moja poprzednia wizyta była oceniona a 5 gwiazdek (byłam zadowolona), w opinii napisałam tylko, że jest drogo (bo dla mnie 700 zł za ząb to drogo i to jest MOJA OPINIA, którą mam prawo wyrazić). Powiedziałam, że mogę coś dopisać w opinii i zmienić, ale nie zmienię tekstu o cenie, bo tak uważam nadal. W związku z tym wizyta moja umówiona na dziś 22 kwietnia 2025 na 17:20 u tej pani doktor nie odbyła się, bo pani doktor mnie nie przyjęła (bo nie zmieniłam opinii przy niej). Zmieniłam opinię dziś po powrocie do domu - na GORSZĄ. Przeżyłam ogromny stres i dyskomfort w tej stomatologii bezstresowej, straciłam czas i nerwy. Chyba nie tak powinno wyglądać zbieranie opinii - przez zastraszanie klientów. Byłam klientem Stomatologii Bezstresowej Smile od lat. Aż do dziś. Dałabym 1 gwiazdkę, ale google czasami kasuje skrajne opinie, tylko dlatego stawiam 2.
-
Robert Rząd ★★★★★
Miejsce, w którym w końcu otrzymałem pomoc w dbaniu o moje zęby i gdzie nie czuję, że jestem naciągany na kasę. Pani Natalia to ortodontka najwyższej klasy (cierpliwa, konkretna, zaangażowana w proces leczenia), pani Karolina jest doskonałą higienistką (pomoże też w nauce mycia zębów), pan Paweł to jakiś magik dentystyczny (wyrywa zęby kompletnie bez bólu), no i oczywiście warto wspomnieć, że Panie na recepcji są zawsze miłe, uśmiechnięte i chętne do pomocy. Polecam gabinet - zawsze wychodzę stamtąd bez stresu (nazwa zobowiązuje ;)) i zadowolony z usług.
-
Natalia Szczepaniak ★★★★★
Najlepsza klinika stomatologiczna w w Warszawie, w jakiej byłam! Pani Doktor Valling zadbała o każdy szczegół, a wizyta była zupełnie bezstresowa :)
-
Iwona Stańczyk ★★★★★
Jestem pacjentką Smile jeszcze od czasów siedziby na ul. Nowoursynowskiej. Usatysfakcjonowana profesjonalizmem, delikatnością i cudowną osobowością dr Mileny Klimek podjęłam decyzję o leczeniu nastoletniego syna także u Pani doktor. Razem podążyliśmy za nią na KEN. Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej - swojej i syna - w tej klinice. Korzystaliśmy z ŕóżnych usług (leczenie zębów, higiena jamy ustnej, szyna relaksacyjna, prześwietlenia) i za każdym razem byłam usatysfakcjonowana efektami. Leczenie zębów objęte jest gwarancją. A od strony czystoludzkiej, bardzo lubię holistyczne podejście Pani Doktor - siadając na fotelu nie czuję się tylko jak pacjent, ale po prostu jak człowiek. W praktyce wygląda to tak, że Pani Milena uprzedza co za chwilę zrobi z moim zębem (nie jest to w cale takie oczywiste, wielu stomatologów po prostu pakuje sprzęt do jamy ustnej), a w trakcie wizyty znajduje też czas żeby podpytać o mojego psa i plany na wakacje. A na następnej wizycie pamięta, co jej mówiłam! Nigdy nie mýslalam, że będę lubić chodzić do dentysty, a tak jest właśnie w przypadku Smile. Mój ulubiony duet to Doktor Milena i Pani Karolina, do której razem z synem chodzimy na higienę jamy ustnej. Polecam!
-
sm_marie ★★★★★
Trafiłam do dr Matyjasik po pierwszej konsultacji u innego specjalisty i od razu podjęłam decyzję o leczeniu tutaj. Już na pierwszej wizycie dostałam pełen pakiet informacji i odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania. Jako pacjent czułam się wysłuchana. Po pół roku leczenia efekty są niezaprzeczalne :) Kontrole sprawne, w miłej atmosferze. Kolejne kroki są konsultowane ze mną na bieżąco, mam pełny wgląd w "co" i "dlaczego". Każda wizyta jest potwierdzana i w razie jakichkolwiek zmian mogę liczyć na szybką reakcję. Szczerze polecam!
-
Roksana Kosmala-Kwiatkowska ★★☆☆☆
Pani dentystka Milena Klimek nie zrobiła NIC, by zachęcić małe dziecko, by usiadło i pozwoliło na fluoryzację, przeciwnie - usłyszałyśmy "nic z tego nie będzie", po czym poproszono nas o opłatę 50 zł za "BRAK WSPÓŁPRACY" małego dziecka i 5 minut płaczu w gabinecie. Nie polecam tej Pani. To nasza druga i ostatnia wizyta u tej dentystki. Pan Właściciel natomiast zadzwonił i przeprosił za zaistniałą sytuację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smile! Stomatologia Bezstresowa?
Smile! Stomatologia Bezstresowa znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36a, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smile! Stomatologia Bezstresowa?
Można skontaktować się z Smile! Stomatologia Bezstresowa pod numerem +48 501 407 405
Jak można dotrzeć do Smile! Stomatologia Bezstresowa?
Do Smile! Stomatologia Bezstresowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku