Przegląd katalogu
- 219 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 219 wyników
Przeglądaj pediatric dentistry w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 25,816 opinii i ocen.
“Zdecydowanie polecam! Trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Jestem trudną pacjentką z wielu względów, a do tego straszną panikarą, a tutaj poczułam się naprawdę bezpiecznie. Pani dr Agata Antoniszczak to profesjonalna, przemiła a przy tym konkretna osoba, która podchodzi do pacjenta z cierpliwością i zrozumieniem. Do tego działa sprawnie, dokładnie i delikatnie, wszystko dokładnie tłumacząc i ustalając. Nie jest mi łatwo komuś zaufać, stąd mój wybór dentysty chwile trwał, ale jestem bardzo zadowolona. :) Pani asystentka i Pani z recepcji też były przemiłe, a do tego dostałam naklejkę dzielnego pacjenta ”
“Chcę polecić Dental Primus. Jestem pacjentem od wielu lat ja i moja cała rodzina. Nigdzie indziej nie pójdziemy. Przesyłam podziękowania za troskliwą opiekę dla Pani Ani :)”
“Serdecznie polecam to miejsce. Trafiłam tu z polecenia aby wyleczyć kilka ubytków. Leczenie przebiegało w bardzo komfortowej atmosferze a Pan Doktor był bardzo delikatny (pierwszy raz bez znieczulenia i nie bolało!) i o wszystkim mnie informował:) Został mi przedstawiony dalszy plan leczenia, dowiedziałam się rownież że powinnam odbyć konsultacje ortodontyczną a wadę zgryzu mogłam zobaczyć na podstawie wizualizacji skanerem 3d! Nowoczesne sprzęty oraz dbałość o komfort podczas zabiegu sprawiły że z ogromną przyjemnością wrócę:)”
“Kompleksowa opieka, lekarze i specjaliści, do których trafiłam – pełni empatii, profesjonalni, mili i pomocni. Bardzo polecam!”
“Serdecznie polecam Panią Sylwię jako stomatologa. Cała nasza rodzina korzysta z jej opieki i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Pani Sylwia jest niezwykle kompetentna, delikatna i ma świetne podejście zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Wizyta przebiega zawsze w spokojnej atmosferze, wszystko jest jasno tłumaczone, a leczenie wykonywane bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Pani Sylwia potrafi stworzyć poczucie bezpieczeństwa, co jest bezcenne zwłaszcza dla najmłodszych pacjentów. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu wizyty u dentysty przestały być dla nas stresujące. Świetne podejście, fachowa wiedza i ogromna empatia sprawiają, że naprawdę można jej zaufać. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Sylwię wszystkim, którzy szukają stomatologa dla siebie lub całej rodziny!”
“Będąc u stomatologa we Francji usłyszałem pierwszy w życiu komplement za jakość odbudowy korony zębowej ¯\_(ツ)_/¯. Jej autorką jest dr Edyta Lach-Brzozowska, do której przyszedłem pierwszy raz jakieś dziesięć lat temu. Jakość obsługi i leczenia jest tutaj tak wysoka, że nie szkoda mi czasu na dojazdy z drugiego końca miasta. Wypełnienia po wielu latach nadal są w świetnej kondycji, z kolei ząb który miał iść do leczenia kanałowego dostał dekadę temu "ostatnią szansę" bez gwarancji czasowej i do dziś działa bez zarzutu, w pełni unerwiony. Polecam!”
SENSIDENT to renomowany gabinet stomatologiczny położony na warszawskim Tarchominie, znany z wyjątkowego podejścia do pacjentów. Placówka specjalizuje się w opiece nad całymi rodzinami, oferując usługi na poziomie premium w przyjaznym otoczeniu. Gabinet wyróżnia się doskonałą ofertą dla dzieci, obejmującą bezstresowe wizyty adaptacyjne oraz leczenie prowadzone językiem zrozumiałym dla maluchów. Zakres usług dla dorosłych obejmuje chirurgię stomatologiczną, w tym sprawne usuwanie ósemek, oraz protetykę i zakładanie koron.
“Rzetelna i profesjonalna opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Doktor posiada dużą wiedzę i doświadczenie, przy tym jest delikatna, dba o komfort podczas zabiegów. Podejmuje się trudnych przypadków. Uratowała mój zgryz. W gabinecie od razu można zrobić pantomogram. Dziękuję i polecam :)”
“Z córką byłam na pierwszej wizycie kontrolenj w tygodniu, w bardzo fajnej miłej atmosferze. W sobote pierwsza wizyta z leczeniem ząbków,Pani Doktor z Panią asystentką wszystko wytlumaczyly jak bedzie przebiegac leczenie. Na drugiej wizycie mama zestresowana jak córka poradzi sobie z maseczką mimo ćwiczeń w domu a córka byla bardziej dzielna niz mama. Nelusia bez problemu wykonywała polecenia, a Pani Doktor robila swoje z przerwami a nawet zaśpiewała piosenke z Krainy Lodu ❤️ polecam wszystkim maluchom jak i dorosłym.”
“Do Pani Natali chodzę 35 lat ☺️ jak i moja rodzina.Cudowna i miła osoba z ogromną wiedzą.Napewno nie zmienię dentysty. Polecam z całego serca.M”
“Bardzo polecam gabinet PRO ORTODONT. Profesjonalne podejście do pacjenta, na prawdę dobra jakoś wykonanych zabiegów oraz mega przyjazna atmosfera oraz wystrój.”
“Korzystałem z usług placówki Best Wy Dent na Krasińskiego już wielokrotnie. Dziewczyny z recepcji są przemiłe i bardzo pomocne - czy to dogadanie terminu, informacja, czy inwazyjna wizyta stomatologiczna. Zawsze można uzyskać pomoc :) Dr. Marcelina Krzyżak bardzo profesjonalnie podeszła do poprawy wcześniejszego leczenia ortodontycznego, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a zaproponowane leczenie rozwiązało problem. Z czystym sumieniem mogę polecić!”
“Jakość usług rewelacja. Proszę tak trzymać Pani Martyno, polecam wszystkim!”
“Miałam przyjemność trafić do pani dr Aleksandry Sroki na usunięcie ósemki i jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu oraz podejścia do pacjenta. Zabieg przebiegł w mniej niż minutę, w komfortowej atmosferze, a pani doktor na każdym etapie tłumaczyła, co będzie robić, dzięki czemu czułam się spokojna i zaopiekowana. Samo usunięcie było praktycznie bezbolesne, a późniejsza regeneracja przebiegła bez komplikacji. Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign i już widzę poprawę. Nie mogę się doczekać końcowych efektów. Bardzo polecam panią doktor!!”
“Z całego serca polecam Plombino Stomatologia! Trafiłam do tego gabinetu z polecenia znajomej i była to jedna z najlepszych decyzji. Miałam wykonaną szybką implantację, a efekt jest po prostu fenomenalny — pełen profesjonalizm, nowoczesne podejście i ogromna dbałość o komfort pacjenta.BEZ NACIĄGANIA. Ogromnym plusem jest również podejście do dzieci. Moje dzieci wcześniej bardzo bały się stomatologa, a teraz chętnie chodzą na wizyty, co mówi samo za siebie. Cierpliwość, empatia i świetna atmosfera sprawiają, że zarówno dorośli, jak i najmłodsi czują się tam bezpiecznie. Polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości leczenia i ludzkiego podejścia . Pozdrawiam Aneta”
“Z całego serca polecam! Korzystam z leczenia doktora Opałczyńskiego od 16 lat, pełen profesjonalizm oraz świetna atmosfera podczas wizyt.”
“Bardzo miła obsługa ⭐️ Przyjemna atmosfera ⭐️ Stan lokalu idealny ⭐️ Zabieg wykonany prawidłowo⭐️ Szybki i konkretny kontakt ⭐️ Poprostu 5⭐️/5⭐️ Polecam z całego serca”
“Bardzo polecam klinikę Luxdentic!! Panie na recepcji przemiłe i zawsze pomocne. Wizyta u dr Pieróg przebiegła profesjonalnie i bezstresowo, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Pani higienistka Agnieszka również świetna – zabieg wykonany delikatnie i w miłej atmosferze :) Polecam!”
“Z powodu pracy kilkukrotnie zmieniałem termin wizyty. Myślałem że już działam na nerwy paniom z recepcji a tu miłe zaskoczenie - bo po drugiej stronie słuchawki empatia i zrozumienie. Tak powinno być wszędzie.”
“Klinika, w której ważny jest pacjent i opieka nad nim przez fantastyczny zgrany zespół. Począwszy od Pań w rejestracji, Panie Asystentki (Pani Wiola ciepła i cudowna), po wspaniałych lekarzy. Pan dr Mateńko i Pan dr Stendera dbają o pacjenta i jego komfort - dziękuję za opiekę :) Konkretnie, kompetentnie i wyjątkowo sympatycznie. Polecam z całego serca!”
“Najlepsza lekarz stomatolog, do jakiej trafiłam. Kompetentna, bardzo sprawna a jednocześnie delikatna, niezwykle uprzejma i kulturalna. Dzieci Ją po prostu uwielbiają. Gorąco polecam skorzystanie z usług stomatologicznych pani doktor Anny Żebrowskiej i wizytę w Jej cudownym i cichutkim gabinecie przy ul.Włodarzewskiej. Katarzyna P.”
“Dziękujemy za dzisiejszy zabieg i naprawienie Jasiowych ząbków. Jasiu czuje się bardzo dobrze, spożywa pokarmy według zaleceń :) Samopoczucie bardzo dobre :) Ogromne podziękowania dla pani doktor i wszystkich osób zaangażowanych w nasze przyjęcie :) pozdrawiamy Aleksandra, Rafał i Jaś Turczynowie”
“Do kliniki trafiłam z polecenia i już wiem, że zostanę stałą klientką. Fachowa opieka, kompetentna obsługa i przystępne jak na warszawskie warunki ceny. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi proces leczenia i ustaliła jasny plan działania. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie :)”
“Ktoś robi krecią robotę temu Gabinetowi. Gabinet "Pani Ortodoncja" (a nie ortodontka) istnieje i jest otwarty. Na dowód daję zdjecia. Strona internetowa też jest aktywna i klarowna - https://paniortodoncja.pl Z leczenia w tym Gabinecie jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb pacjenta. Bardzo polecam”
“Do Capital Clinic trafiłem na higienizację jamy ustnej. Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg oraz super kontakt z personelem, przekonał mnie, aby powrócić na regularny przegląd uzębienia, a później skorzystać z leczenia ortodontycznego Invisalign. Korzystam z usług kliniki od ponad 2 lat i na absolutnie każdym etapie leczenia byłem bardzo zadowolony z obsługi i jakości oferowanych usług. Panie na recepcji zawsze są miłe i wkładają dużo wysiłku aby znaleźć jak najlepszy dzień na wizytę. Personel stomatologiczny jest bardzo profesjonalny i dokładnie wyjaśnia plany leczenia - w moim przypadku doradził mi takie leczenie, które nie tylko przyniosło długoterminowe efekty, ale też było rozplanowane w czasie, tak aby uwzględnić moje plany wyjazdowe. Jeżeli chodzi o leczenie ortodontyczne, tutaj również jestem bardzo zadowolony, nie tylko z końcowego efektu, ale też procesu leczenia. Leczenie nakładkami Invisalign przebiegało bezproblemowo, na każdym kroku wiedziałem, że mogę liczyć na wsparcie personelu Capital Clinic. W momencie, gdy podczas noszenia nakładek, wymagane było leczenie zęba, wszystko zostało zorganizowane tak aby podczas jednej wizyty był obecny stomatolog i ortodonta. Efekt końcowy leczenia - 10/10. Zdecydowanie polecam!”
“Miałem wykonywane w tej klinice leczenie ortodontyczne u doktora Macieja Szymańskiego i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.To prawdziwy specjalista jakich mało w dzisiejszych czasach ❤️❤️❤️❤️.Podczas mojej półtorarocznej przygody z leczeniem ortodontycznym korzystałem też z innych usług tego gabinetu.I zawsze efekty były spektakularne.Zarówno podczas higienizacji jak i wybielania u Pani Juliety ,po którym moje zęby stały się białe jak w Hollywood❤️❤️❤️❤️❤️.Dla takiej jakości usług warto jechać i z drugiego końca Polski❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”
“Jesteśmy od lat pacjentami Dentis. Podczas covid przyjmowali nas bez problemu. Drugi rok dr Chmielewska opiekuje się ortodontycznie naszym synem. Zaznaczę, że leczenie wymagało indywidualnego podejścia. Przed założeniem tradycyjnego aparatu konieczne było założenie aparatu Beneslider, czyli mikroimplantów w podniebienie, które pomagały w odsunięciu zębów trzonowych. Zarówno zabieg założenia jak i wizyty kontrolne przebiegają zawsze w miłej i serdecznej atmosferze. Już widać efekty leczenia. Polecam klinikę przede wszystkim ze względu na stosowanie nowoczesnych technologii co zmniejsza dyskomfort pacjentów jak i czas leczenia. Patrycja Zamecka”
“Od niedawna poznałam tę klinikę i gorąco polecam każdemu, kto ceni sobie życzliwość i profesjonalizm. Przy wejściu panie w recepcji dokładnie informują i są bardzo miłe. Miałam przyjemność skorzystać z usługi higienizacji wykonanej przez Panią Ewę Kaczmarek, która jest bardzo dokładna, delikatna i uprzejmie instruuje. Profesjonalna osoba. Panią Doktor Katarzynę Żychowską znam od wielu lat z innych placówek i nie znam lepszego lekarza. Jest bardzo miła, do pracy podchodzi z wielką starannością. Dba o całokształt najpierw wykonując pełną diagnostykę. Uzębienie, które leczy Pani Doktor po wielu latach jest nadal nieskazitelne. Wynika to z dokładności i rzetelności. Pani Doktor jest osobą, u której nikt nie odczuje stresu. Wiele moich zębów poprawiła po wcześniejszym leczeniu u innych stomatologów. Szczerze polecam każdemu Panią Doktor Katarzynę Żychowską. Kontynuując leczenie w Klinice potrzebne były zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Tutaj również było moim ogromnym zaskoczeniem, że te bardzo trudne procedury mogą nie być dotkliwe. Pan Doktor Mateusz Celej jest świetnym specjalistą, stosującym nowoczesne technologie. Wysoka kultura osobista, delikatność i objaśnienie na każdym etapie zabiegu to cechy, które eliminują stres i bardzo pomagają. Polecam Pana Doktora Mateusza Celej wszystkim osobom, które muszą przejść przez te trudne zabiegi. Fachowość, doświadczenie, a przy tym życzliwość Pana Doktora to bardzo ważne cechy dla każdego pacjenta.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie! Personel jest przyjazny, uważny i profesjonalny. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania i sprawił, że zabieg był absolutnie bezbolesny. Klinika jest nowoczesna, czysta i komfortowa – od razu czuć troskę o pacjentów. Szczególne podziękowania dla Pani Darii za jej troskliwość i opiekuńcze podejście. Teraz leczenie stomatologiczne nie jest już straszne.”
“Chce podziekowac Pani Kostrzewie(nie znam imienia) ktora pracuje na recepcji w klinice przy ul.Karmelickiej.Osoba o duzej ematii, zrozumieniu dla pacjenta.Takie podejscie do drugiej osoby wazniejsze jest od tabketki. Cierpliwa dla osob starszych, pomimo obowiazkow potrafi wysluchac kazdego.”