Uczciwi i profesjonalni stomatolodzy. Przy pierwszej wizycie okazało się, że nie ma potrzeby leczenia dwóch zębów, które w inny miejscu przedstawione były jako pilne zaleczenie. Minęło kilka miesięcy zeby nie bolą nic złego się z nimi nie dzieje. W gabinecie usuwałam chirurgicznie ósemki. Cały zabieg przebiegł sprawnie. Rana zagoiła się bez problemu. Polecam każdemu kto potrzebuje uczciwej porady i profesjonalnej obsługi☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Wrońska ★★★★★
-
Marta ★★★★★
Państwo Pawłowscy to wspaniali ludzie a Pan Piotr to profesjonalista w swoim fachu. Ósemka została wyrwana bardzo sprawnie i bezboleśnie. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i życzliwą atmosferę.
-
Jakub Kuza ★★★★★
Przeniosłem się tu z innej kliniki, gdzie ewidentnie naciągano mnie na kolejne koszty. Tu okazało się, że trzeba wyrwać tylko jedną ósemkę. Wszystko profesjonalnie, bezboleśnie, z precyzyjnym wyjaśnieniem i w rozsądnej cenie. Polecam.
-
Piotr Wilkin ★★★★★
Doktor Pawłowski uratował mi jedynki jeszcze za czasów, jak byłem dzieckiem, od tego czasu ani razu się nie zawiodłem na leczeniu ani u niego, ani u pani doktor. Bez wahania polecam!
-
Piotrek Kmiecik ★★★★★
miałem trudną ósemkę usuwaną przez dok. Pawłowskiego. Pełen profesjonalizm!
-
Władysława Kania ★★★★★
Naprawdę polecam Władysława. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Sielce. Byłam tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog stomatologiasobieskiego.pl. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.
-
MARTA Marcinkowska ★★★★★
Jestem zazwyczaj przewrażliwiona na dentystów poprzez całe życie uczęszczania do różnych gabinetów ,ale ten pan dentysta się wykazał we wszystkim: profesjonalny,delikatny (nic nie bolało )i bardzo precyzyjny i uczciwy ...bardzo polecam !
-
Joanna Kalaska ★★★★★
Nie mam słów wdzięczności! Pan Doktor z Żoną to stomatolodzy przez wielkie "S"! Cechuje Ich nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim ogromna intuicja lekarska połączona z rzetelną analizą problemów pacjenta. Trafiłam do tego gabinetu, źle zdiagnozowana, zrozpaczona, po tygodniach bólu, męczarni i nieprzespanych nocy. (W innym gabinecie zatruto mi zdrową ósemkę a wcześniej sugerowano jej usunięcie.) Ponieważ problem był kontrowersyjny od razu zostałam skierowana na pantomogram i tomografię, które pokazały, że problemem nie jest ósemka, lecz ogromny stan zapalny pod korzeniami siódemki, a ból jest wynikiem tworzącej się przetoki. Aby złagodzić stan zapalny, dostałam kurację antybiotykową, a po trzech dniach Pan Doktor bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie dokonał ekstrakcji siódemki uwalniając mnie od koszmarnego bólu. W trakcie usuwania zęba Pani Doktor asystowała mężowi - a dla mnie jako pacjenta była ciepła i czuła jak anioł. Nie mam słów podziękowania! Nie życzę nikomu stomatologicznych problemów, ale gdybyście mieli - polecam z całego serca ten niesamowity duet!
-
Marzena Denkiewicz ★★★★★
Serdecznie polecam to miejsce wszystkim zestresowanym, nadwrażliwym pacjentom oraz rodzicom starszych dzieci. Pani doktor - ciepła, uśmiechnięta, z tzw. życiowym podejściem - jest uosobieniem delikatności, cierpliwości i staranności. Znajduje odpowiednie podejście do każdego pacjenta. W gabinecie każdy czuje się miło i bezpiecznie. Ceny - uczciwe. Czasami trudno o miejsce parkingowe w okolicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres stomatologiasobieskiego.pl?
stomatologiasobieskiego.pl znajduje się przy Jana III Sobieskiego 112a, Mokotów, 00-764 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do stomatologiasobieskiego.pl?
Można skontaktować się z stomatologiasobieskiego.pl pod numerem +48 885 400 332
Jak można dotrzeć do stomatologiasobieskiego.pl?
Do stomatologiasobieskiego.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku