Opinie

  1. Martyna Wrońska ★★★★★

    Uczciwi i profesjonalni stomatolodzy. Przy pierwszej wizycie okazało się, że nie ma potrzeby leczenia dwóch zębów, które w inny miejscu przedstawione były jako pilne zaleczenie. Minęło kilka miesięcy zeby nie bolą nic złego się z nimi nie dzieje. W gabinecie usuwałam chirurgicznie ósemki. Cały zabieg przebiegł sprawnie. Rana zagoiła się bez problemu. Polecam każdemu kto potrzebuje uczciwej porady i profesjonalnej obsługi☺️

  2. Marta ★★★★★

    Państwo Pawłowscy to wspaniali ludzie a Pan Piotr to profesjonalista w swoim fachu. Ósemka została wyrwana bardzo sprawnie i bezboleśnie. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i życzliwą atmosferę.

  3. Jakub Kuza ★★★★★

    Przeniosłem się tu z innej kliniki, gdzie ewidentnie naciągano mnie na kolejne koszty. Tu okazało się, że trzeba wyrwać tylko jedną ósemkę. Wszystko profesjonalnie, bezboleśnie, z precyzyjnym wyjaśnieniem i w rozsądnej cenie. Polecam.

  1. Piotr Wilkin ★★★★★

    Doktor Pawłowski uratował mi jedynki jeszcze za czasów, jak byłem dzieckiem, od tego czasu ani razu się nie zawiodłem na leczeniu ani u niego, ani u pani doktor. Bez wahania polecam!

  2. Piotrek Kmiecik ★★★★★

    miałem trudną ósemkę usuwaną przez dok. Pawłowskiego. Pełen profesjonalizm!

  3. Władysława Kania ★★★★★

    Naprawdę polecam Władysława. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Sielce. Byłam tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog stomatologiasobieskiego.pl. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.

  1. MARTA Marcinkowska ★★★★★

    Jestem zazwyczaj przewrażliwiona na dentystów poprzez całe życie uczęszczania do różnych gabinetów ,ale ten pan dentysta się wykazał we wszystkim: profesjonalny,delikatny (nic nie bolało )i bardzo precyzyjny i uczciwy ...bardzo polecam !

  2. Joanna Kalaska ★★★★★

    Nie mam słów wdzięczności! Pan Doktor z Żoną to stomatolodzy przez wielkie "S"! Cechuje Ich nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim ogromna intuicja lekarska połączona z rzetelną analizą problemów pacjenta. Trafiłam do tego gabinetu, źle zdiagnozowana, zrozpaczona, po tygodniach bólu, męczarni i nieprzespanych nocy. (W innym gabinecie zatruto mi zdrową ósemkę a wcześniej sugerowano jej usunięcie.) Ponieważ problem był kontrowersyjny od razu zostałam skierowana na pantomogram i tomografię, które pokazały, że problemem nie jest ósemka, lecz ogromny stan zapalny pod korzeniami siódemki, a ból jest wynikiem tworzącej się przetoki. Aby złagodzić stan zapalny, dostałam kurację antybiotykową, a po trzech dniach Pan Doktor bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie dokonał ekstrakcji siódemki uwalniając mnie od koszmarnego bólu. W trakcie usuwania zęba Pani Doktor asystowała mężowi - a dla mnie jako pacjenta była ciepła i czuła jak anioł. Nie mam słów podziękowania! Nie życzę nikomu stomatologicznych problemów, ale gdybyście mieli - polecam z całego serca ten niesamowity duet!

  3. Marzena Denkiewicz ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce wszystkim zestresowanym, nadwrażliwym pacjentom oraz rodzicom starszych dzieci. Pani doktor - ciepła, uśmiechnięta, z tzw. życiowym podejściem - jest uosobieniem delikatności, cierpliwości i staranności. Znajduje odpowiednie podejście do każdego pacjenta. W gabinecie każdy czuje się miło i bezpiecznie. Ceny - uczciwe. Czasami trudno o miejsce parkingowe w okolicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres stomatologiasobieskiego.pl?

stomatologiasobieskiego.pl znajduje się przy Jana III Sobieskiego 112a, Mokotów, 00-764 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do stomatologiasobieskiego.pl?

Można skontaktować się z stomatologiasobieskiego.pl pod numerem +48 885 400 332

Jak można dotrzeć do stomatologiasobieskiego.pl?

Do stomatologiasobieskiego.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements