Przegląd katalogu
- 586 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 586 wyników
Przeglądaj kindergarten w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 586 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,258 opinii i ocen.
“Przedszkole idealne! Bardzo kompetentna i zaangażowana kadra. Panie nauczycielki stosują język porozumienia bez przemocy, co ma świetny wpływ na rozwój dzieci i atmosferę w przedszkolu. Bardzo dobry program zajęć. Dzieci mają ogromny wybór zajęć w ramach pracy własnej, a nauczycielki dopasowują też pomoce do indywidualnych potrzeb i zainteresowań dzieci. Oprócz pracy własnej są też bardzo fajne zajęcia z plastyki, angielskiego, gimnastyki i muzyki.”
“Synek chodzi do przedszkola First Steps od roku (przenieśliśmy się z innego przedszkola) i bardzo mu się tu podoba. Ciocie są serdeczne, synek nauczył się liczyć, pisze pierwsze słowa. Bardzo lubi piękny i duży ogród w którym dzieci nie tylko się bawią ale przy ładniej pogodzie obywają tam również zajęcia (np. logopedia, rytmika). Właścicielka przedszkola angażuje się aktywnie w życie przedszkola, zna dzieci, które bardzo ją lubią. Jestem spokojna, że mój synek jest tam dobrze zaopiekowany. ”
“Syn zawsze wchodził do przedszkola i wychodził z niego zadowolony, świetną atmosferę stworzyły ciocia Marta (wychowawca syna od 3 lat, wspaniały pedagog) i ciocia Wiktoria. Dzieci nigdy się nie nudziły dzięki świetnym pomysłom na zajęcia, jak i na wycieczki. Pani Marta jest empatyczna osoba otwarta na problemy dzieci, na którą w każdej sytuacji można liczyć.”
“Świetne przedszkole, wysyłam właśnie do niego drugie dziecko i bardzo polecam. Bardzo zaangażowana Pani dyrektor robi wszystko co w jej mocy dla dobra dzieci, czyni cuda przy chwilowych brakach kadrowych, dba o ciągłe ulepszanie pod względe merytorycznym wachlarzu zajęć, jak i warunków w budynku i na wielkim placu zabaw jaki mają dzieci. Dzieci dużo przebywają na dworze, mają angielski, rytmikę i gimnastykę buzi i języka, miesiące tematyczne jak i dużo atrakcji jak teatrzyki przykezdne ale też przygotowywanie przedstawień, sesje zdjęciowe, zaangażowanie rodziców ( mama lekarz, tata strażak) w spotkania z dziecmi. Własna kuchnia, podobno bardzo smaczna. Polecam!”
“Genialne przygotowanie do szkoły! Jest to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc dla naszych dzieci na Wilanowie. Szczególnie chcielibyśmy docenić Panią Sylwię i Panią Paulinę które genialne przygotowały nasze dziecko do szkoły, cała grupa płynnie czyta, liczy, pisze i ma dobre podstawy z angielskiego. W szkole nauczyciele wręcz podziwiają ten poziom. To wszystko przy praktycznie zero stresowym pełnym empatii, dobrej energii, zabawy podejściu. Przy tym liczne projekt, prezentacje, występy sprawiły że większość dzieci bardzo odważnie i otwarcie potrafi się zaprezentować czy rozmawiać na różne tematy. Mieliśmy tez drugie dziecko u równie godnej polecenia Pani Klaudi i Pana Jithu którzy tworzą niesamowitą atmosferę pełną zabawy, zaangażowania, zainteresowania dzieci tak że przybiegają z radością a przy tym trzymają równie wysoki poziom jak grupa drugiego dziecka. Ponadto jest to pierwsze przedszkole gdzie praktycznie 98% wbiega do sal do których drzwi rano są zawsze otwarte a cały zespół uśmiechnięty i pełny energii co wierzymy że jest zasługą bardzo energicznej, żywiołowej i skutecznej Pani Dyrektor. Nigdy nie spotkaliśmy się aby były problemy z realizacją jakichkolwiek próśb czy potrzeb, przedszkole ma bogatą ofertę zajęć dodatkowy, ładne wnętrza, super potrójny plac zabaw i obiady nie z cateringu a z kuchni należące do szkoły powiązanej z przedszkolem (na prawdę smaczne). Ponadto dzieci mają liczne spacery w okolicznym parku i wyjazdy oraz wycieczki. Jeżeli szukacie naprawdę stymulującego do rozwoju, zachęcającego do poszukiwania wiedzy, motywującego do działania, rozwijającego a jednocześnie uczącego wspólnego szacunku, dobrej zabawy i miłej atmosfery przedszkola to jest to właśnie miejsce dla Was! Bardzo bardzo polecamy i dziękujemy za super przygotowanie naszych dzieci do szkoły!”
“Syn chodzi już 3 rok do placówki, od żłobka. Jest bardzo zadowolony. Panie są uważne, pilnują dzieci ( w przeciwieństwie do innego żłobka w którym byliśmy). Jest dużo zajęć dodatkowych: dwa języki, judo, tance, zajęcia na macie edukacyjnej itp. Jadłospis jest różnorodny. Jesteśmy zadowoleni :)”
“Polecam przede wszystkim ze względu na personel, motywację nauczycieli, czułość, empatię, chęć współpracy, kreatywność i indywidualne podejście do dzieci. Grupa jest bardzo zgrana i widać pracę cioć Patrycji i Weroniki z Sarenek. Polecam serdecznie.”
“To przedszkole jest jak drugi dom. Wspaniała opieka, cudowne, miłe panie, które naprawdę troszczą się o dzieci. Zajęcia są bardzo rozwojowe, a standard opieki i wyposażenia wysoki. Dzieci mają tu piękny, duży ogród do zabawy i świetny catering. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy poczucie, że nasze dziecko jest tu bezpieczne i szczęśliwe.”
“Jestem wdzięczna temu przedszkolu. Moja córka spędziła tu wspaniałe 2,5 lata. Nigdy nie chciała opuszczać przedszkola, zawsze biegła tam z radością. Mieliśmy dwie wspaniałe, niezmienne wychowawczynie - ciocia Magdalena i nauczycielka angielskiego ciocia Ania. Zawsze gotowe wysłuchać i zrozumieć prośby i życzenia. Zawsze gotowe pomóc i wesprzeć, jak tylko potrafią. Nasza córka nie znała języka polskiego jeszcze 2 lata temu, a dziś została przyjęta do wymarzonej szkoły z ogromnym konkursem. Zdecydowanie jestem wdzięczna temu przedszkolu. Życzę mu tylko rozwoju i wszystkiego najlepszego!”
“Jako mama 3 dzieci, z których każde uczęszcza(ło) do tego przedszkola mogę stwierdzić, że dla nas nie wyobrażam sobie lepszego miejsca. Ogromną zaletą jest wspaniała, profesjonalna, wykwalifikowana i empatyczna (!) kadra - zespół liczny, zwracający uwagę na potrzeby dziecka, ale i rodziców, bardzo wspierający i nastawiony na dialog. Teren jest ogromny, co paradoksalnie ułatwia zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, kuchnia bio i regionalna z pewnością dla "bułkożerców" może być początkowo wyzwaniem, ale nie da się zaprzeczyć, że kształtuje zdrowe nawyki ;)”
“Bardzo dobre miejsce dla dziecka. Córka szybko się zaadaptowała w grupie żłobkowej, witała mnie zawsze w dobrym nastroju i również chętnie wchodziła do przedszkola rano. Poza tym bardzo się przez ten rok rozwinęła i w mówieniu i społecznie a także stała się bardzo samodzielna.”
“Zdecydowanie polecam przedszkole i żłobek Ciuchci przy Rondzie ONZ. Pani dyrektor to doświadczona i empatyczna osoba, odpowiadająca na potrzeby rodziców. Nauczyciele zawsze uśmiechnięci i chętni do współpracy, odpowiadający na potrzeby dzieci. :)”
“Cudowny żłobek i przedszkole. Moja córka chodzi tam odkąd skończyła roczek (prawie 2 lata już). Początki były trudne ponieważ córcia ma też trudny charakter oraz jest z nami bardzo silnie związana. Przy adaptacji wejścia były trudne ale już po 5 minutach dostawałam zdjęcie bądź informację że wszystko już jest dobrze i córka świetnie się czymś bawi. Ogromne ważne dla nas jest to, że tutaj jest indywidualne podejście do dziecka oraz rodzica. Bardzo fajnie zorganizowany plac zabaw oraz przestrzeń w salach dla dzieci. Czas dla dzieci jest na prawdę świetnie zorganizowany, zajęcia z j. Angielskiego, francuskiego, muzyczne, taneczne, gimnastyka. Codziennie można też obejrzeć zdjęcia z dnia gdzie widać jak dziecko spędza czas. Bardzo dużym plusem jest też dostępność właścicielki tak na prawdę zawsze kiedy jest taka potrzeba żeby coś omówić. Wybór tego żłobka był dla nas strzałem w dziesiątkę!!! ”
“Z całego serca jestem w stanie polecić przedszkole Niepubliczne "Skarbusie", gdyż pracuje tam wykwalifikowana kadra - wspaniałe ciocie o ogromnej wiedzy, dbające o wszystkie potrzeby przedszkolaków. Oczywiście nie byłoby tego miejsca bez P. Dyrektor Izy, która bardzo dba o całą placówkę i wkłada w nią całe swoje serce. "Skarbusie" ma mnóstwo dodatkowych zajęć takich jak gimnastyka, język angielski itp tak więc Wasze dziecko na pewno nie będzie miało czasu na nudę:)”
“Dyżur wakacyjny. Wspaniałe 3 tygodnie, znakomite przedszkole i personel. Dziecko szczęśliwe a to najważniejsze. Polecam z całego serca w 100 procentach. Pozdrawiam grupę rybek i biedronek i wspaniały personel.”
“Przyłączam się do pozytywnej opinii Pana Łukasza K. Przedszkole bardzo rodzinne, Ciocie pełne pasji, kreatywności i miłości do dzieci. Codziennie dziecko robi pracę plastyczną. Bardzo bogaty program nauczania od standardowych zajęć z tańca, baletu czy karate są również warsztaty z anatomii człowieka, muzyczne, zdrowego odżywiania czy zajęcia z kotami. Pełna kultura osobista co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Z całego serca dziękuję za pomoc w wychowywaniu mojego dziecka ❤️”
“Moja Babcia tam kiedyś pracowała”
“Polecam przedszkole Dzwoneczek rodzicom którzy szukają dobrej opieki. Nasza córka już trzeci rok uczęszcza do tego przedszkola i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest tam domowa atmosfera, własna kuchnia gdzie przygotowywane są pyszne posiłki dla dzieci. Córka zawsze z chęcią idzie rano do przedszkola. Bardzo polecam to miejsce!”
“Bardzo dobrze zajęto się moim dzieckiem, szybko rozpoznano potrzeby, nad którymi rozpoczęto pracę. Dzisiaj widać efekty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za empatyczne podejście kadry i fachową pomoc w wychowaniu naszego przedszkolaka.”
“Polecam przedszkole z całego serca. Córka chodziła tam tylko przez wakacje podczas, gdy jej przedszkole było zamknięte, ale bardzo miło wspominamy ten czas. Od początku czuła się częścią grupy. Otrzymała duże wsparcie od całej kadry. Powiedziała, że będzie bardzo tęsknić za paniami oraz dziećmi. Z pewnością wrócimy za rok :)”
“Najlepsze przedszkole! ❤️ Wspaniali, troskliwi wychowawcy i świetna atmosfera. Wszystko tam jest po prostu super. W przedszkolu jest mnóstwo ciekawych aktywności. Bardzo wygodna aplikacja dla rodziców pozwala być zawsze na bieżąco. Mój syn uwielbia chodzić do tego przedszkola i codziennie wraca z uśmiechem ❤️”
“Truskawkowe Pole to przyjazne przedszkole, gdzie dzieci dużo się ruszają i mają kontakt z językiem angielskim. Zajęcia ciekawe, a nauczyciele super.Bylismy bardzo zadowoleni.”
“Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola. Wychowała się tu dwójka moich dzieci i nigdy nie było powodów do narzekania. Jest sporo atrakcji i życzliwa atmosfera, smaczne domowe posiłki i edukacja na naprawdę dobrym poziomie. W ostatnich latach Przedszkole dużo zyskało dzięki prężnej Pani Dyrektor, która wyraźnie lubi swoją pracę :-) Dużym plusem jest to, że Przedszkole nie jest przepełnione, a zarazem tętni życiem, są dodatkowe sale dedykowane do zabaw i imprez, własny plac zabaw oraz mili Nauczyciele. Moje dzieci spędziły tu dobry czas. Dziękuję :-)”
“Do przedszkola i żłobka uczęszczała dwójka moich dzieci. Dzieci bardzo lubiły przebywać w przedszkolu. Chętnie do niego szły i niechętnie wracały :). Znakomicie prowadzone zajęcia z języka angielskiego. Syn (przedszkolak) zaczął chętniej mówić po angielsku w domu, a także często śpiewał po angielsku. Inne zajęcia dodatkowe m.in. rytmiczno-taneczne z Panem Karolem też bardzo podobały się dzieciom. Częste wyjścia na spacer i na plac zabaw. I to nie tylko kiedy była słoneczna pogoda (nawet jak był śnieg - dla mnie to plus). Dzieci ufały "Ciociom". Codziennie był wyczerpujący feedback na temat dnia dziecka. Czuć było indywidualne podejście. Bardzo fajne podejście do dzieci Pani Agaty. Dzieci lubiły się przytulać i przybijać piątkę. Jedzenie też było spoko.”
“Idealne przedszkole na Mokotowie! Nasze dziecko było tu naprawdę szczęśliwe, a jednocześnie zostało świetnie przygotowane do kolejnych etapów życia, nie tylko dalszej edukacji. To miejsce "tworzą" niezwykli Ludzie - z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi; łączą najwyższy poziom merytoryczny i wrażliwość na potrzeby dzieci i ich rodziców. Podstawa programowa do zaledwie maleńka część tego, co realizuje ta placówka. Projekty: "Klub Młodego Podróżnika" czy "Cooking is fun" są realizowane z takim rozmachem i zaangażowaniem, że ręce same składają się do oklasków. Ale też każde inne zajęcia to popis kreatywności w łączeniu zabawy i nauki. Panie rzeczywiście kochają to, co robią!! Dodajmy: zdecydowanie najlepszy (jak sądzimy w Warszawie) ogród z placem zabaw (ok 3 tys. m2), starodrzew, w którym wciąż śpiewają ptaki i który w upalny dzień chroni dzieci przed spiekotą, dobrze wyposażone sale. Jest to miejsce, które swoją jakością wyznacza najwyższy standard edukacji przedszkolnej! Koniecznie zajrzycie do galerii zdjęć na stronie przedszkola - wszystko widać jak na dłoni. Już nieco zazdrościmy rodzicom, którzy mogą tu przyprowadzić swoje pociechy :-) My dziękujemy za 4 wspaniałe lata - rodzice”
“dr. Sara Ghaffari Dear Manager, Your kindergarten is one of the best Kindergartens that I worked. The kindergarten has a wonderful and professional manager. All the teachers are so wonderful and skillful, they are so kind and so expert in their works. The teachers love the children and they are so skillful in work with children. I really loved the environment of the kindergarten and love all the children in that kindergarten. I love all the manager, teachers and those wonderful children. They are so intelligent and they love to learn. I remember their names well, Hope Laura be well, she is intelligent cute girl. Maxi is also wonderful intelligent boy, always surprised me with his intelligent. Divyansh he is intelligent and always so polite. Lily is so polite girl. I never forget the children and kind wonderful manager, teachers in this kindergarten. Their kindness always be admired. They remain in my heart forever. Best regards, Dr. Sara Ghaffari English Teacher Szanowny Menedżerze, Twoje przedszkole jest jednym z najlepszych przedszkoli, w jakich pracowałem. Przedszkole ma wspaniałego i profesjonalnego kierownika. Wszyscy nauczyciele są tak wspaniali i zręczni, tak mili i tak biegli w swojej pracy. Nauczyciele kochają dzieci i są tak zręczni w pracy z dziećmi. Bardzo podobało mi się środowisko przedszkola i kocham wszystkie dzieci w tym przedszkolu. Kocham wszystkich kierowników, nauczycieli i te cudowne dzieci. Są tak inteligentni i uwielbiają się uczyć. Dobrze pamiętam ich imiona, Mam nadzieję, że Laura będzie zdrowa, jest inteligentną, uroczą dziewczyną. Maxi jest również cudownym inteligentnym chłopcem, zawsze zaskakiwał mnie swoją inteligencją. Divyansh jest inteligentny i zawsze taki uprzejmy. Lily jest bardzo uprzejmą dziewczyną. Nigdy nie zapomnę dzieci i miłego wspaniałego kierownika, nauczycieli w tym przedszkolu. Ich dobroć zawsze budzi podziw. Pozostają w moim sercu na zawsze. Z poważaniem, dr Sara Ghaffari Nauczyciel angielskiego”
“Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie o przedszkolu. Po kilku miesiącach kiedy córka chodzi do placówki- mam same pozytywne doświadczenia. Przedszkole z bardzo rozbudowanym programem edukacji i zabaw. Doskonała organizacja eventów, przemyślane działania, informacje z wyprzedzeniem. Miłe, pomocne, empatyczne Panie opiekunki. Córka z największą radością idzie do przedszkola i nie chce z niego wychodzić. Dobry kontakt z edukatorami, informowanie na bieżąco. Dobre podejście do dzieci. Dużo zajęć dodatkowych (również w części dodatkowo płatnych) łącznie z angielskim, hiszpańskim, tenisem , wycieczkami itp. Polecam wszystkim rodzicom.”
“Duży plac zabaw, fajna kadra. Z dala od ruchliwych ulic a mimo to wszędzie blisko.”
“Cudowne przedszkole ze swietna kadrą oraz bardzo profesjonalnym i niezwykle ciepłym podejsciem do dzieci. Male grupy, dzieci czuja sie jak w domu. Ciekawe zajęcia. Moja córka bardzo lubi to przedszkole. Dziękujemy”
“Spędziliśmy w przedszkolu na Strusiej piękne chwile. Wszyscy pracownicy są całkowicie przygotowani do swojej roli, ciepli i otwarci w komunikacji z dziećmi i rodzicami. Panie przedszkolanki są pełne czułości, cierpliwości i, przede wszyskim, kreatywności. Zajęcia są wypchane po brzegi twórczym rozmachem, muzyką, tańcem i nauką, która się nie nudzi. Piękne patio z placem zabaw, zaciszne położenie na skraju lasu, oczko wodne i codzienny rytułał przywitania Żółwia Janka nadają przedszkolnym dniom magicznego wydźwięku. Moje dziecko wracało z tego miejsca wysłuchane, zaopiekowane, najedzone, wybawione. Z całego serca polecam to przedszkole. My na pewno jeszcze tam wrócimy, choćby po to, żeby skorzystać z oferty wakacyjnej, która pęka w szwach od kolorów, śmiechu i świetnej zabawy.”