Przegląd katalogu
- 286 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 286 wyników
Przeglądaj kindergarten w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 286 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,648 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kindergarten z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Kiełczów, Oława, Trzebnica i innych.
“Wyjątkowe przedszkole z najwyższym poziomem opieki i organizacji. Profesjonalny zespół pedagogiczny podchodzi indywidualnie do każdego dziecka, okazując troskę i pełne zaangażowanie. Administracja działa sprawnie i z klasą. Na tle innych europejskich placówek – wyróżnia się jakością, atmosferą i podejściem. Gorąco polecam!”
“Bardzo żałuję, że dopiero po przeprowadzce odkryłam to przedszkole! Woziłabym i 50 kilometrów :) świetna kadra, kreatywne zajęcia, córcia codziennie wchodzi z uśmiechem. Polecam”
“Przedszkole w dawnym szpitalu chorób zakaźnych na ulicy Piwnej we Wrocławiu.”
“Serdecznie polecam In Harmony! Wspaniała kadra, kameralna atmosfera, zajęcia, które uwielbiała nasza córka, ale przede wszystkim - ciepło i miłość do dzieci ”
“Nowoczesne i dobrze zorganizowane przedszkole. Syn zawsze chętnie chodził, niechętnie wychodził i wciąż wspomina Kolorowe Kredki, szczególnie panie Marzenę i Agnieszkę które zapewniały wspaniałą opiekę i urozmaicone formy spędzania czasu. Przedszkole oferuje wiele zajęć dodatkowych, wycieczki, częste spacery po okolicy (oglądanie pociągów na stacji!) oraz nowy i zadbany plac zabaw. Przy przedszkolu jest kilka miejsc postojowych umożliwiających rodzicom krotki postój. Polecam Kolorowe Kredki!”
“Serdecznie polecam! Małe grupy, dużo zajęć dodatkowych, plac zabaw, domowe śniadania i podwieczorki. Córka opuściła ZP świetnie przygotowana do szkoły, a młodsi synowie bardzo dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego chodzą. Szczególne uznanie dla cudownej p. Kasi i p. Asi z grupy Biedronek, dzięki którym adaptacja w nowym miejscu, jest dla najmłodszych dzieci dużo łatwiejsza :)”
“Bardzo fajne zajęcia dla dzieci. Dziecko je lubi i widzę, że polubiła matematykę, jakoś łatwiej jej zrozumieć szkolne tematy. W czasie kwarantanny korzystamy z zajęć online - córka czeka na nie z niecierpliwością. Polecam.”
“Panie pracujące w tym żłobku są stworzone do pracy z dziećmi. Mój synek uwielbiał chodzić do niego. Dzieci nigdy się w nim nie nudza. A najważniejsze jest to, że dziecko jest tam przytulane i objęte szczera troska! Panie zawsze odpowiedzą na pytania, i krótka relacje co te nasze maluchy robiły:-)”
“Mówi się, że człowiek jest sumą swoich doświadczeń... Cieszę się, że dzięki Kinder Jagodno tak wiele pięknych i pożytecznych doświadczeń stało się częścią moich dzieci :) Starsze już niestety skończyło swoją przygodę w tej placówce i w zeszłym roku poszło do szkoły - a piszę 'niestety', bo o ile syn rzadko okazuje emocje, to w szczególności po dłuższym czasie od zakończenia przedszkola tak tęskni, że aż się rozkleja wspominając to miejsce. Nigdy nie miał tendencji do mówienia zbyt wiele o codziennych doświadczeniach, ale z obserwacji jego nastroju i tej tęsknoty mogę niezaprzeczalnie wnioskować, że jego odbiór był równie pozytywny co mój. Na szczęście jego przyjaźnie z przedszkola nadal się utrzymują, a on wciąż spotyka się z kolegą z tamtego okresu :) Oczywiście zawsze znajdzie się coś do narzekania, w szczególności przy wieloletniej współpracy (np. rosnące przez lata ceny czy okazjonalne wyzwawania związane z rotacją kadry), nie mniej jakość współpracy zawsze stała i stoi na wysokim poziomie, wszystkie osoby są kompetentne i uprzejme, a współpraca z nimi to sama przyjemność, za co należą się ogromne podziękowania całej kadrze, z Panią Dyrektor na czele, chapeau bas. Z kwestii bardziej technicznych, znów będą raczej same pochwały, bo faktycznie z mojej perspektywy nie mam na co narzekać. Z tych plusów wartych wyszczególnienia: - Jakość posiłków; - Kwestie organizacyjne/budynku (dobrze funkcjonująca szatnia, porządek, regularne remonty odświeżające, klimatyzacja, zacieneinie placu zabaw; - Komunikacja - regularne posty na dedykowanej grupie FB ze zdjęciami, chętni rodzice mogą zaspokoić swoją ciekawość; - atrakcje dla dzieciaków - regularne, niezliczone inicjatywy okraszone pięknymi wystrojami sal, goście zewnętrzni z Filharmonii itp.; - Edukacja - znów muszę się posiłkować jedynie oceną jej efektów, ale widać, że syn nie zmarnował tego czasu, poza zabawą bardzo wiele się nauczył i w szkole miał doskonały start; - Zabawki - zaskakują, dzieciaki naprawdę mają się czym bawić i nie są to najtańsze, a dobre jakościowo produkty. Z ewentualnych minusów, dla równowagi mogę wymienić: - Ograniczony plac zabaw - miejsca jest ile jest; - Dobudowana jedna sala ma osobne wejście i szatnię, jak się trafi, że dwójka dzieciaków chodzi tu i tu, to jest pewien kłopot - znów, przyczyny zrozumiałe, lepiej się nie dało; - Parking - nie jest tak źle, ale w szczycie potrafi być chwilami pełen, dodatkowo wzmożony ruch na osiedlowej ul. Schuberta (Teren Zamieszkania) omijający rano korek na Buforowej nie pomaga - może się to niedługo zmieni po rozbudowie Buforowej - oczywiście na to tylko Urząd Miasta może coś poradzić. Reasumując, ze swojego kilkuletniego doświadczenia w współpracy z Kinder Jagodno mogę zdecydowanie polecić tę placówkę, żałuję jedynie, że i młodszy wkrótce skończy swoją przygodę tam, ale tym bardziej cieszy, że czas ten spędza tak produktywnie.”
“Świetnie miejsce! Panie są zaangażowane, ciepłe i opiekuńcze. Moje dziecko chodzi z przyjemnością i zawsze opowiada z ekscytacją jakie fantastyczne rzeczy robili danego dnia. Zaprowadzając tam córkę wiem, że będzie bezpieczna i będzie miała zapewnioną dobrą zabawę, ale i naukę dostosowaną do wieku. Polecam!”
“Jestem zachwycona tą placówką. W ramach czesnego córka ma mnóstwo zajęć dodatkowych, codzienne wyjścia na plac zabaw, różnego rodzaju teatrzyki, występny, świetną naukę angielskiego. Tutaj dzieciaki nie siedzą pół dnia przy stolikach i robią ćwiczeń, tylko uczą się poprzez zabawę. Polecam każdemu rodzicowi trafić na taki personel, że dziecko chodzi z radością.”
“Wspaniałe miejsce, tworzone przez osoby niezwykle kreatywne, wrażliwe, zaangażowane, wkładające wiele serca w to, aby codzienność dzieci była radosna, rozwojowa, ciekawa. Synek uwielbia chodzić do przedszkola i dużo się w nim uczy. Oprócz codzienności w placówce, dzieci mają ciekawe wycieczki, wyjścia na spacer, rozmaite inicjatywy ze strony Pań. Jest też dużo zajęć dodatkowych - od sportowych, po językowe i społeczne (jak choćby dogoterapia). Rodzice są zachęcani do zaangażowania w przedszkolne inicjatywy, jak również zapraszani na wzruszające i z zaangażowaniem przygotowywane przedstawienia. Do tego smaczne posiłki i opieka logopedyczna na wysokim poziomie. Dziękujemy :)”
“Wspaniałe przedszkole. Wszystkie Panie pracujące w przedszkolu są miłe i przyjazne. Przedszkole jest dwujęzyczne. Dzieci w naturalny sposób uczą się angielskiego. Spory wybór zajęć dodatkowych. Organizowane są wycieczki, które bardzo się podobają dzieciom. Przedszkole zapewnia parking dla rodziców. Pani dyrektor jest zaangażowana i pomocna. Ja jestem bardzo zadowolony i z pewnością będę miłe wspominał to przedszkole.”
“Atmosfera w przedszkolu promyk jest przyjazna, ciepła, sprzyjająca dobremu samopoczuciu dziecka. Sympatyczne zaangażowane Panie dbają o każde dziecko zapewniając wsparcie. Dobrze wyposażone sale w materiały edukacyjne oraz zabawki i gry montessorii Organizowane są wyjścia do teatru, zajęcia taneczne oraz język angielski. Grupy mieszane wiekowo uczą współpracy empatii i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Własna kuchnia oraz duży ogród to dodatkowy atut tego miejsca. Moje dzieci z chęcią wracają w odwiedziny Dzieciaczki wychodząc z tego przedszkola były idealnie przygotowane do szkoły. Polecam z całego serduszka❤️”
“5 gwiazd. Najwspanialsze przedszkole. Lepszego, niż to przedszkole nie widziałam. Razem z naszym synem bardzo dobrze wspominamy to przedszkole”
“Polecam to przedszkole, posłałam do niego dwójkę swoich dzieci. Córka już je skończyła i po spędzeniu tutaj czterech lat płynnie komunikuje się w języku angielskim oraz rewelacyjnie radzi sobie w szkole. Dzieci były zawsze zaopiekowane, a nauczycielki ciepłe, serdeczne i zaangażowane w ich rozwój.”
“Do przedszkola chodził mój syn przez 4 lata, teraz córka trzeci rok, nie zamieniłabym na żadne inne! Super zaangażowane kochane Panie, pyszne jedzenie (kuchnia na miejscu), dzieci nie chcą wracać do domu! Każdemu polecam!”
“Przedszkole prowadzone w duchu rodzicielstwa bliskości, pełne wsparcie dla dzieci, świetna kadra. To wszystko zasługa wspaniałej Pani Dyrektor, dla której najważniejsze są dzieci. Ogromny plus za przykładanie uwagi do tego, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.”
“Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tej placówki. Widać, że tu wszystko jest dopracowane. Zajęcia sportowe są tutaj codziennie, lekcje angielskiego poprzez zabawę, a jedzenie jest naprawdę wysokiej jakości. Ale to, co najbardziej mnie urzeka, to dbałość o szczegóły w opiece. Panie nie tylko pilnują bezpieczeństwa, ale też indywidualnie podchodzą do każdego dziecka, zauważają jego potrzeby i wspierają w rozwoju. To nie jest po prostu żłobek czy przedszkole, to miejsce, gdzie rozwija się małego człowieka z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem.”
“Przedszole bardzo przyjazne dzieciom. Nauczycielki bardzo kreatywne i doskonale radzą sobie z nauką dzieci. Pani dyrektor miła i zawsze uśmiechnięta. Polecam! Będziemy na pewno tęsknić :)”
“Do tego przedszkola trafiliśmy po uprzedniej dwukrotnej zmianie przedszkola. I żałuję, że tak późno. Przedszkole to okazało się świetnym wyborem. Od samego początku Panie przedszkolanki zadbały o to aby moje dziecko szybko odnalazło się w przedszkolu. Synek chodzi bardzo chętnie do przedszkola. Ma wielu kolegów, z którymi uwielbia się bawić. W przedszkolu z uwagi na opóźniony rozwój mowy ma zapewnioną także profesjonalną opiekę w tym zakresie poprzez dodatkowe zajęcia z logopeda i psychologiem. Dzieci często wychodzą do teatru, kina, uczestniczą w przedstawieniach. Mają wiele dodatkowych atrakcji oraz fantastyczny plac zabaw. Szczerze polecam to miejsce.”
“Ja jestem bardzo zadowolona z tego żłobka. Dobra opieka, dziecko wychodzi zadowolone, fajne zajęcia dodatkowe wg kalendarza. Bardzo miłe opiekunki i życzliwa kadra. Fachowo prowadzony profil na FB oraz fotorelacje na Livekidzie z poszanowaniem prywatności dzieci. Nowoczesna placówka, duży parking, dwa fajne place zabaw i dostęp do specjalistów - logopedy i fizjoterapeuty na miejscu. Super zajęcia z angielskiego. No i własna kuchnia na miejscu. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam przedszkole Junior! Wiele interesujących zajęć dodatkowych, wysoko wykwalifikowana kadra, dużo ciekawych wycieczek oraz smaczna kuchnia. Syn idzie do przedszkola z uśmiechem i z uśmiechem z niego wraca:) jestem zadowolona z opieki pracowników tej placówki:)”
“„Bajka” to prawdziwa bajka ❤️wspaniałe miejsce. Doskonała, stała kadra, wrażliwa na potrzeby dzieci. Świetny kontakt. Wszechstronne i kreatywne aktywności w ciągu dnia, ciekawe zajęcia dodatkowe. Piękny i bezpieczny ogród z placem zabaw. Każdemu dziecku, ale i rodzicom polecam przedszkole „Bajka”. Rodzice dzieci z „Bajki” cały czas liczą na grupę dla dorosłych ☺️chętnych by nie brakowało ☺️”
“Chodziłam do tego przedszkola 26 lat temu :) Nie wiem jak w środku, ale z zewnątrz budynki odrapane jak wtedy:) Moje ukochane przedszkole. Pani Basia kucharka, Pani Wandzia od rytmiki...”
“Bardzo dobre przedszkole ze wspaniałą kadrą, bogatym programem nauczania i szeroką ofertą świetnych zajęć dodatkowych dla dzieci. Dobrze wyposażone sale, fajna stołówka, świetny plac zabaw. Wiele dodatkowych atrakcji w ciągu roku jak festyny rodzinne, nocowanki a dla najstarszych grup "Zielone Przedszkole". Polecam!”
“Serdecznie polecam to przedszkole! Panuje tu wspaniała, ciepła atmosfera, a cudowne panie wychowawczynie z ogromnym zaangażowaniem dbają o rozwój i dobro dzieci. Placówka jest kameralna, co sprawia, że każde dziecko jest traktowane indywidualnie i z troską. Kontakt z przedszkolem jest bardzo dobry – zawsze można liczyć na otwartość i szybkie informacje. Dodatkowym atutem są liczne atrakcje organizowane dla dzieci oraz codzienny kontakt z językiem angielskim, co świetnie wpływa na ich rozwój językowy. To miejsce, w którym dziecko może czuć się bezpieczne i szczęśliwe.”
“Przedszkole "Akademia Pippi" jest miejscem przyjaznym dzieciom, umożliwiającym rozwój, zarówno edukacyjny, jak i społeczny. W ofercie przedszkola znaleźć można rownież atrakcyjną ofertę zajęć dodatkowych (ceramika, szachy, matematyka, karate). Dodatkowym atutem jest wysoki poziom nauczania języka angielskiego. Zajęcia językowe są prowadzone w sposób ciekawy i dopasowany do wieku dzieci, przez nauczycieli z pasją, dlatego efekty nauki widoczne są dość szybko. Dzieci mają dostęp do terenu zielonego, na którym bawią się prawie każdego dnia. Nauczycielki na bieżąco reagują na ewentualne konflikty pomiędzy przedszkolakami, starając się rozwiązać problemy w sposób delikatny, a zarazem skuteczny. Po ponad 3-letnim pobycie mojej córki w w/w placówce, mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to miejsce godne zaufania, które gwarantuje dzieciom doskonałe warunki do rozwoju i tworzenia niezapomnianych wspomnień.”
“Przedszkole w wielkim , zagospodarowanym ogrodem dla dzieci . Wyposażone w różne urządzenia zabawowe, sprawnościowe i edukacyjne. Na placu zabaw dzieci na pewno się nie nudzą. Personel dba o stan i bezpieczeństwo urządzeń na placu zabaw . Co roku plac jest wzbogacany o nowe urządzenia.”