Własna kuchnia, plac zabaw z matami bitumicznymi, klimatyzowane sale, szeroka oferta zajęć dodatkowych, ciekawe aktywności dla dzieci, wysoki poziom nauczania - metodami których nie spotkacie w przedszkolach a które są bardzo skuteczne, program wychodzi daleko poza ramy przewidziane dla programu przedszkola. Dzięki edukacji w tej placówce córka miała świetny start w szkole. Pani Sylwia - niezastąpiony wychowawca. Pani Agnieszka - bliskościowe podejście do dzieci, serce wielkie jak ocean. Serdecznie polecam! Jak każde miejsce nie jest idealnie, ale plusów jest znacznie więcej niż minusów.
Zdjęcia
Opinie
-
Dio ★★★★★
-
Elena Mosinyan ★★★★★
Bardzo dobrze przedszkole. Dzieci są dobrze zaopiekowane. Mają dużo zajęć po których widać efekty. Jedzenie smaczne (dziecko tak mówi). Pocelam z całego serca.
-
Artur Lewandowski ★★★★★
Przygoda z przedszkolem Miasto Dzieci to najlepsze, co nas mogło spotkać. Dobra lokalizacja, ciekawe zajęcia, świetna kadra nauczycielska, a p. Kasia, Sylwia i Marta to Mistrzynie w swoim fachu. Dzieci przygotowywaly super przedstawienia na różne uroczystosci i zawsze chcialy wracac na nastepny dzien do przedszkola ;) Jedynie czego żałujemy, że już koniec... ale staramy się odwiedzać. POLECAM serdecznie.
-
Klaudia Śledziewska ★★★★★
Bardzo dobra opieka pedagogiczna, Syn bardzo zadowolony, a jak Syn to i rodzice. Bardzo dobrze ułozony plan dnia, dzieci ucza sie w ten sposób systematycznosci, duzo ciekawych zajec, prezentacji, dziecko zdobywa wiedze i umiejetnosci, które daja swietny start do dalszej edukacji. Duzy wybór zajec dodatkowych. Co do kosztów, przedszkole nie jest tanie, ale absolutnie warte kazdej złotówki. Nie mielsismy nigdy problemów z komunikacja czy płatnosciami. Co do komunikacji jest wzorowa. Polecam z całego serac wszystkim rodzicom, którzy chcą aby ich dzieci były dobrze zaopiekowane. P.s. syn jdynie sie skarży, ze jest za duzo dań z pieczarkami ;)
-
Małgorzata Szymczyk-Libuda ★★★★★
To nasza 2,5–letnia córka wybrała sobie Przedszkole Miasto Dzieci ☺ Kiedy odwiedziła to przedszkole po raz pierwszy, nie chciała z niego wyjść. Przemiłe przywitanie przez Panią Dyrektor, która oprowadziła nas po wszystkich zakamarkach i opowiedziała o funkcjonowaniu przedszkola sprawiło, że córka dosłownie „wsiąkła” między dzieci na placu zabaw i wspaniale się bawiła. Urzekła nas już wówczas niezwykła sympatia i rozgarnięcie malutkich dzieci, które podbiegały do nas i grzecznie pytały jak mamy na imię, czy chcemy się z nimi pobawić. Od razu pomyśleliśmy, że miło byłoby gdyby nasze dziecko uczęszczało do przedszkola, w którym dzieci mają takie pozytywne podejście do nowych kolegów i koleżanek. Wiedzieliśmy, że takie zachowanie dzieci musi wynikać w dużej mierze z podejścia pań, które się nim opiekują i atmosfery, która panuje w przedszkolu. Nie myliliśmy się ! ☺ Jako rodzice dziecka, które nie uczęszczało do tej pory do żłobka i spędzało czas głównie z mamą, byliśmy nieco zaniepokojeni rozpoczęciem nowego etapu w życiu córki. Jednak poczuliśmy się pewniej, gdy poznaliśmy Panią Edytkę i Panią Olę, które miały czuwać nad najmłodszą grupą – Czerwonym Domkiem. Od razu Panie wydały nam się niezwykle sympatyczne. Nie myliliśmy się ! ☺ Już w pierwszym tygodniu przygody z przedszkolem widać było, że Panie są niezwykle zaangażowane w proces adaptacji i starają się, żeby ten czas, w nowym, nieznanym dzieciom miejscu upływał miło i przyjemnie. Ich indywidualne podejście, uśmiech, pomysły co do nowych aktywności i zwyczajne ludzkie ciepło sprawiło, że nasza córka nawet przez chwilę nie zawahała się rano przed wyjściem z domu, ale ochoczo zakładała buty, aż pewnego dnia powiedziała: „Pospieszmy się, bo się spóźnimy” ☺ W pierwszych dniach córka opowiadała nam przede wszystkim o Paniach, które się z nią bawiły, pomagały w codziennych czynnościach i uczyły nowych rzeczy. Wspaniała opieka to jedna z najważniejszych i niepodważalnych zalet Przedszkola Miasto Dzieci. Z pewnością przekłada się to na ogólny rozwój dziecka, który cieszy rodziców każdego dnia. Córka, wraca do domu, pokazuje piękne prace plastyczne, które wykonała, śpiewa piosenki, recytuje wierszyki, a podczas pobytu w górach zaskakuje wszystkich góralskim tańcem. Często sama chce bawić się w przedszkole. Klaszcze rytmy, sylabuje imiona rodziców i zaprasza kolejno do zabawy, do mycia rąk do stołu. Wita się z zaproszonymi gośćmi i nagle mówi: „Hello everyone” ☺ W Święto Niepodległości zaś staje na baczność i głośno śpiewa Mazurka Dąbrowskiego. To wszystko zasługa Pań! ☺ Zadowolenie jest tym większe, że mamy świadomość, że całe przedszkole pracuje na swą opinię. Gościnne teatrzyki, o których córka z przejęciem opowiada, czy zwierzątka, które może zobaczyć z bliska i pogłaskać, to wszystko z pewnością pomaga rozwinąć w niej dziecięcą ciekawość i chęć poznawania świata. Natomiast rodzinna atmosfera, która panuje w przedszkolu, smaczna i domowa kuchnia, zachęcająca maluchy do próbowania nowych smaków, sprawia, że każde dziecko odnajdzie się bardzo szybko w nowej rzeczywistości. Dziś wiemy, że wybór naszej córki był najlepszy z możliwych. Idealnym świadectwem potwierdzającym powyższe jest fakt, że w sobotę rano córka pyta: „Dlaczego nie idziemy dzisiaj do przedszkola?” ☺ Wtedy odpowiadamy jej: „Dziś jest sobota, a jutro niedziela, przedszkole jest zamknięte, ale w poniedziałek znów pójdziemy”. Na to nasz mały zuch odpowiada: „Aaa, to dobrze”☺ I my wiemy, że dobrze, że chodzimy właśnie do Przedszkola Miasto Dzieci i polecamy i będziemy polecać to miejsce wszystkim rodzicom, którzy chcą czuć, że ich dziecko jest w dobrych rękach, bezpieczne, radosne i z pewnością za kilka lat gotowe na to żeby zacząć kolejny, nowy etap swojego życia. Rodzice Zosi
-
Przemyslaw S ★★★★★
Do przedszkola uczęszczała dwójka moich dzieci. Miejsce jest wspaniałe, dzieci otoczone są prawdziwą troską. Bardzo bogaty program zajęć w ramach czesnego - dzieci nigdy się nie nudzą. Jest tam ładny plac zabaw i duży hall, gdzie są występy teatralne i koncerty. I bardzo ważna rzecz - na miejscu jest własna kuchnia, przygotowująca smaczne i zdrowe posiłki. Można powiedzieć, że dzieci w przedszkolu jadały lepiej, niż my w domu :) Polecam każdemu, jest to zdecydowanie najlepsze przedszkole w Zielonej Białołęce. W pierwszej klasie szkoły dzieci się nudziły, bo wszystko umiały już z przedszkola - płynnie czytały, ładnie pisały, nie mówiąc już o bardzo dobrze opanowanej umiejętności liczenia.
-
Michał Kalbarczyk ★★★★★
Szanowni Państwo Jesteśmy i będziemy wdzięczni za pracę którą Panie wkładają w edukację i wychowanie naszych dzieci. Ich zaangażowanie, serce, energia i talent, powoduje ten nieśmiały uśmiech u naszej najmłodszej córki gdy wchodzi przedszkola MIASTO DZIECI. Dziękujemy też za konsekwencję i upór w przygotowaniu naszych córek do nowego etapu w życiu jakim jest SZKOŁA. Kadra nauczycielska jest dla nas wzorem pedagogów przedszkolnych o których zawsze z uznaniem mówimy rozmawiając ze znajomymi czy rodziną. POLECAMY, POLECAMY, POLECAMY
-
marika drabik ★★★★☆
Super przedszkole. Nie przechowalnia dzieciaków. Moja córka czuje się jak w domu a to dzięki panią tam pracującym które dbają o dzieciaki jak o własne pociechy. Kiedy trzeba przytula, kiedy trzeba pociesza, kiedy dziecko nie jest samodzielne pomoga i maucza a jak dziecko jest rozkapryszone to w sposób profesjonalny znajdą rozwiązanie. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego przedszkola. Minus to małe sale.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci"?
Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci" znajduje się przy Głębocka 56d, Białołęka, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci"?
Można skontaktować się z Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci" pod numerem +48 224 231 500
Jak można dotrzeć do Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci"?
Do Przedszkole Niepubliczne "Miasto Dzieci" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku