Przegląd katalogu
- 586 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 586 wyników
Przeglądaj kindergarten w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 586 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,258 opinii i ocen.
“Nasz czas w przedszkolu Dziecięca Osada, do którego uczęszcza nasza córka od dwóch lat, jest naprawdę wyjątkowy. Jesteśmy zachwyceni podejściem kadry, która wykazuje ogromną troskę o każdego malucha. Mamy pełne zaufanie do całego zespołu oraz szefostwa, co daje nam poczucie bezpieczeństwa. Co istotne, czujemy, że nasze obawy i pytania są zawsze brane pod uwagę. Pracownicy przedszkola są otwarci na rozmowy i chętnie służą pomocą w razie jakichkolwiek niepokojących aspektów. To miejsce nie tylko wspiera rozwój naszej córki, ale także buduje pozytywne relacje między rodzicami a nauczycielami. Zdecydowanie polecamy to przedszkole każdemu, kto poszukuje miejsca, w którym dzieci mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, a rodzice mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. Dziękujemy też za wspaniałą wspólnotę którą tworzycie! Wiemy, że znajomości z tego miejsca zostaną już na lata ❤️”
“To przedszkole to niezwykłe miejsce, do którego chcą przychodzić nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. To najwspanialsza rzecz, jaka przytrafiła się w życiu naszej wnuczki) - Przedszkole Jacek i Agatka!!!. Płakała w dzień wolny, bo chciała iść do przedszkola) Nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem do dzieci. I za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni właścicielce, Pani Annie, za zorganizowanie tak klimatycznego miejsca, Pani Alli i Pani Milenie za ich profesjonalizm, za duszę, którą wkładają w nasze pociechy, za serca pełne miłości, za talent w organizacji czasu wolnego i edukacji. To właśnie daje dzieciom możliwość rozwoju, kształtowania osobowości, uczenia się, a rodzicom poczucie spokoju. Dziękujemy Przedszkolu Jacek i Agatka z całego serca, życzymy rozwoju, budowania przyjaznej rodziny i zdrowia wszystkim!!! Przedszkole Jacek i Agatka to niezwykłe miejsce, do którego chcą przychodzić nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się naszej wnuczce!!!. Płakała nam weekend, bo chciała iść do przedszkola) Nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem do dzieci. I za to jesteśmy nieskończenie wdzięczni właścicielom Pani Annie za zorganizowanie tak przyjaznego dla klimatu miejsca, Pani Alli i Pani Milenie za ich profesjonalizm, za duszę, którą wkładają w nasze dzieci, za ich kochające serca, za ich talent w organizowaniu czasu wolnego i edukacji. To daje dzieciom możliwość uczenia się, rozwoju i kształtowania siebie jako jednostek, a rodzicom poczucie spokoju. Przedszkole Jacek i Agatka z włości serca dziękujemy, źyczymy rozvoju i zdrowia wszystkim!!!”
“Dobry wieczór czy mogę prosić o numer telefonu, aby zadzwonić do Pana (pani)”
“Chodziłam do tego przedszkola 60 lat temu.nadal wspominam ten fantastyczny czas.Altanke zielona drewniana na dwor,e zaraz za furtką. Dentyste.i panią Wandzię”
“Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do starszej grupy. Mój syn był szczęśliwy, że idzie do tego przedszkola. Wszystko było zrobione z miłością! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ciepłe przyjęcie, za cenną wiedzę, za start w szkolne życie. Dziękujemy. Jesteście wspaniali!”
“Świetne miejsce, wspierające zarówno dzieci jak i rodziców w fajnym rozwoju. Jest to ciepłe, bezpieczne, twórcze i kameralne przedszkole, w którym dzieci dostają masę dobra Bardzo polecam rodzicom, którzy uważają ze miejsca kameralne, z drewnianymi zabawkami, spokojem, ciepła atmosfera, to rozwiązanie dla ich rodziny.”
“Naprawdę świetny żłobek! Dziecko zachwycone. Pani dyrektorka i ciocie godne zaufania. Polecam!”
“Wspaniałe miejsce, zaangażowana kadra, pani Dyrektor z milionem pomysłów i zawsze otwartością na pomoc.”
“Odkąd zmieniła się dyrekcja widać światełko w tunelu. Trzymajmy kciuki aby to nie był pociąg.”
“Schludne, małe przedszkole. Nauczyciele są dorośli i responsywni; nie mam im nic do zarzucenia. Dzieci uczą się trzech języków w młodym wieku, co jest świetne! Gorąco polecam.”
“Wspaniale przedszkole, w którym dzieci są ważne, traktowane z ogromnym szacunkiem do ich uczuć i odmienności. Dziękujemy za wspaniały czas dla naszej córeczki. Marysia poszła jako mały przestraszony, nie pewny siebie człowiek, a wychodzi jako odważna, ciekawa świata czytająca i pisząca 6 latka ♥️”
“Polecam przedszkole, córka bardzo szybko się zaadaptowała i zawsze chętnie chodziła, szeroki wybór zajęć dla dzieci, Panie bardzo fajnie podchodzą do dzieci i do rodziców. Dzieci dużo czasu spędzają na dworze, mają organizowane wycieczki w różne miejsca :) bardzo konkurencyjna placówka w stosunku do innych przedszkoli w okolicy.”
“Super! Polecam, bardzo dobra atmosfera.”
“Mają grzeczne dzieci w przedszkolu”
“Bardzo dobra placówka. Małe grupy. Przyjazna atmosfera, troskliwa opieka pań i sióstr. Urozmaicone formy zajęć, dużo inicjatyw, wyjść i wycieczek. Bogaty program zajęć dodatkowych min. ceramika, szachy, czy dodatkowy angielski. Wychowanie w zgodzie z wartościami katolickimi. Polecam!”
“Cudowny żłobek, uczęszczała dwójką moich szkrabów. Bez wątpienia oddałabym kolejne dziecko, gdybym je miała. Polecam !!!!”
“Bardzo fajne przedszkole. Duży plac zabaw. Dobre jedzenia. Ciekawe zajęcia.”
“Po przejściach w innym przedszkolu przeniosłam córkę tutaj .Córka od dwóch lat uczęszcza do przedszkola i była to z lepszych decyzji w moim życiu.Corka jest w grupie u P.Selenki - nauczyciela z pasją , zaangażowaniem, miłością do dzieci (wierzcie mi dzięki tej Pani moja córka odzyskała radość i dzieciństwo ,którego w poprzednim przedszkolu jej brakowało)Pani Selena dała jej poczucie bezpieczeństwa.Jest to naprawdę nauczyciel z powołania nauczyciel,który dzięki swojej ogromnej wiedzy przekazuje wiedzę dzieciom,które później idą pewnym krokiem do szkoły.Lza w oku się kręci ,że to nasz ostatni rok ale dla rodziców, którzy zastanawiają się komu powierza swoje dzieci od września polecam z całego serca .Polecam przedszkole również jako placówkę organizująca szereg zajęć dodatkowych dla dzieci ,polecam Panie pomagające ,które zawsze z uśmiechem witają dzieci i rodziców.Placowka świetnie zarządzająca przez Panią Dyrektor.Polecam jeszcze raz z czystym sumieniem.”