Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Wołominie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w Wołominie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 6,924 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Danie zostało przygotowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły owoce były świeże starannie pokrojone i pięknie ułożone. Szczególnie doceniam apetyczne polanie czekoladą, które nie tylko świetnie smakowało, ale też dodało walorów wizualnych. Obsługa była uprzejma, szybka i profesjonalna widać, że zależy im na zadowoleniu klienta. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!”
“Podziękowania dla Pani z obsługi z sobotniego pokazu Jujutsu Kaisen: Execution, choć nie było plakatów udało jej się znaleźć kartki z innych filmów anime w zamian.”
“Najlepszy hamburger (z prawdziwego mięsa) w WWL. Tylko za 15 PLN. Miła obsługa i klimat. Polecam wszystkim!”
“Najlepsza kawa w przystępnych cenach. Pani Magda jest zawsze pomocna w doborze kaw i herbat dla każdego. Polecam 11/10”
“Świetnie kawiarnia, często odwiedzana kameralna ale z klimatem, polecam”
“Bardzo miła obsługa! Pyszna kawa, pyszne gofry i zapiekanki. Bardzo przyjemna sceneria, można usiąść, odpocząć, z głośników leci nienachalna muzyka. Bardzo miłe miejsce.”
“Dla tak piękniej kasjerki pani Kasi warto przyjeżdżać”
“Zwracam się do komentarza na dole o ,,agresywnym kocie” każdy kot potrafi być agresywny jeżeli podejdzie do niego obca osoba, po drugie nie ma zakazu aby kot nie przebywał na terenie sklepu, zachęcam do doinformowania się z różnych źródeł :) pozdrawiam”
“Spoko asortyment, ale chyba nie ma za bardzo konkurencji w okolicy więc nie ma z czym nawet porównywać. W każdym razie jest w czym wybierać i jeszcze z pustymi rękoma nie wyszedłem. Ma wszystko co trzeba. Warto wspomnieć o tym, że kartą nie zapłacisz.”
“Najlepsza Żabka,pracownicy przemili zawsze zadowoleni z uśmiechem na Twarzy”
“Moim zdaniem najlepsza żabka w okolicy z przecudowną najlepszą obsługą !!!!!”
“Bardzo miła i szybka obsługa zwłaszcza P.Daniel i P.Gosia zawsze doradzą zaproponują produkty w promocji a do tego są bardzo komunikatywni i uprzejmi”
“Miło widzieć jak w końcu dobrali fajną obsługę, pracowników. Przy zakupach czuć pozytywną energię, luz. A co najważniejsze, pięta Achillesowa Zabek: mają zawsze na bieżąco cenowki, oznaczenia promocji, porządek na półkach i uzupełniony asortyment. Moja ulubiona Żabka w Wołominie, a odwiedzam ich wiele.”
“miła obsługa, duży wybór towaru, zadbany sklep, polecam”
“Mega kanapka. Obsługa nie żałuje dodatków. Szybko i smacznie. Na pewno jeszcze tutaj wrócę. Polecam.”
“Super sklep, super obsługa. Pozdrawiam panią która dołożyła złotówkę na loda ;)”
“Kaufland to duży i dobrze zorganizowany supermarket, który odwiedzam regularnie ze względu na szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny. Sklep jest przestronny, co ułatwia wygodne zakupy, a układ półek pozwala szybko znaleźć potrzebne artykuły. Oferta obejmuje zarówno świeże warzywa i owoce, jak i szeroki asortyment produktów spożywczych oraz artykułów gospodarstwa domowego. Często trafiam tu na promocje i dobre okazje, co czyni zakupy jeszcze bardziej opłacalnymi. Personel jest profesjonalny i uprzejmy, a sklep utrzymany w czystości. Dodatkowo, dogodna lokalizacja i duży parking ułatwiają dostęp do sklepu. Polecam Kaufland każdemu, kto szuka szerokiego wyboru i komfortu podczas codziennych zakupów.”
“Najlepsza w Wołominie czysta zadbana profesjonalna obsługa pan Michał dając negatywny komentarz niech się ogarnie nie atrakcyjny opryskliwy mężczyzna”
“Sklepik mały, ale w pełni wyposażony. Jest nawet sushi i gorąca przepyszna kiełbaska. Przemiła i pomocna obsługa.”
“Super stacja jedzenie też mają dobre klimat idealny”
“Super Salon wyspecjalizowany w zabiegach podologicznych i estetycznych. Pani Renata - bardzo kompetentna i zaangażowana. Polecam serdecznie!”
“Super miejsce, i smaczne jedzenie i miła obsługa.”
“Bardzo dobrze zaopatrzona i czysta żabka, a Pani Patrycja niesamowita i przemiła!”
“Regularnie przychodzę do tej żabki, naprawdę zadbany sklep nie było sytuacji żeby było tam brudno, sklep dołożony na full a co do pracowników nie rozumiem skąd negatywne opinie na ich temat, sama szefowa jak i pracownicy są naprawde sympatyczni i pomocni niezależnie od godziny w której byłam w sklepie”
“Dobre jedzenie, pyszna kawa, bardzo miła obsługa. Pozdrawiam wszystkie Panie!”
“Żabka jak każda inna nigdy nie spotkałam się z nie miłą obsługą doradzą pytają o aplikację polecają standard jak w każdej żabce panie się starają a po rękach całować nie muszą są kulturalne i to wystarczy ja polecam i asortyment jest duży tak to już jest zadowoleni opinii nie dają ale ci którym coś nie pasuje już tak”
“Lody smaczne i świetna obsługa :)”
“Czysto, Miła atmosfera, polecam!!!”