Z czterech kupionych w zeszłym tygodniu dań marki Szamamm trzy były skwaśniałe (mimo zachowanych terminów przydatności). Ewidentne błędy w przechowywaniu lub ekspozycji.
Zdjęcia
Opinie
-
Ryszard Białkowski ★☆☆☆☆
-
Julia Okushko ★★★☆☆
W tym sklepie samoobsługowa kasa jest prawie zawsze wyłączona
-
And Uli ★☆☆☆☆
Dałam tą opinie bo chciałam kupić chipsy i nie to że karta zawsze nie działa chciałam podać kod blik i pan dał Pay pad na swoją stronę i powiedział żebym mu dyktowała kod blik a wiecie to prywatka sprawa więc podziękowałam i wyszłam beż niczego i panie zawsze mówią że nie ma zasięgu ale jakoś obok jest żapka i tam wszystko działa i panie często palą papierosy
-
zosia dbr ★☆☆☆☆
dalam jedna geiazdke bo nie mozna mniej. elspedientka jest bardzo nie mila. oskarzala mnie o kradziez a jak wyszlam chciala mnie przeszukac. nic nie ukradlam a i tak zostalam o to posadzona. zaczela sie ze mna klocic. mieszkam nie daleko wiec bywalam tam kilka razy. wczesniej ekspedientka tez nie grzeszyla uprzejmoscia. wiele razy wychodzila na papierosa i nie mozna bylo wejsc do sklepu. nie polecam tej zabki. lepsza mozna znalezc na przeciwko:(
-
Julia Stefańska ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna obsluga, polecam zmienic zawsze trzeba na nia czekac bo pali papierosa, czesto pozwala sobie na nieprzyjemne komentarze wobec klientow, zazwyczaj tez po wejsciu trzeba czekac dlugo bo pani rozmawia przez telefon na zapleczu
-
Julia “julaaluszewska” Paluszewska ★☆☆☆☆
Godzinę przed zamknięciem już zakmięte drzwi. Kartka o przerwie technicznej owszem wisi, ale do której godziny to już nie wiadomo bo żadna nie jest podana
-
Marcin Górniak ★★★★★
Zawsze miła i uczynna obsługa. Tutaj ukłon szczególnie w stron właścicielki, którą kilkukrotnie prosiłem o zaopatrzenie sklepu w Tymbark Brzoskwinia-Jabłko i moja prośba została wysłuchana. Jak widać da się, tylko trzeba normalnie poprosić. Pozdrawiam!
-
Tuan ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam tej żabki. Zgadzam się z opinią niżej, że kasjerka jest nadwyraz nieprzyjemna. Ma minę jakby siedziała w miejscu pracy za karę. Grzecznie z narzeczoną spytaliśmy się czy są hot dogi. Ani be ani me, tylko kiwnęła głową. Poprosiliśmy o kabanosa bez sosu i kiełbaskę z sosem czosnkowym. Przy podgrzewaniu bułki szanowna pani zarzuciła nieprzyjemnym komentarzem, że wcale o to nie prosiliśmy. Z wielką łaską podała nam nasze opłacone zakupy. Wychodząc zobaczyliśmy zamiast kabanosa bez sosu i kiełbaskę z sosem - parówkę z sosem i kiełbaskę bez sosu. W każdej żabce spotykam się z miła obsługa, sam pracuje jako sprzedawca i nie wyobrażam sobie być tak nieprzyjemnym dla klienta. Więcej tu nie wrócimy, radzę zmienić pracownice
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 20/lok. U11, 02-972 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku