Przegląd katalogu
- 1,277 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 1277 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,277 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 474,248 opinii i ocen.
“Bardzo przyjemny pobyt. Obsługa recepcji bardzo miła. Odnalezienie pokoju nie sprawia żadnych kłopotów. Pokój wysprzątany, czysty. Łazienka w pełni zaopatrzona. Na pewno wrócę :)”
“Miejsce, w którym bez strachu zostawiam swojego psiego przyjaciela. Za każdym razem Spoiler wyskakuje z auta i biegnie jak do siebie. Duży teren, na którym psiaki mogą się wybiegać i miły, kontaktowy właściciel. Polecam :)”
“Cóż to jest za niezwykłe miejsce. Wspaniała atmosfera do pracy i do wypoczynku. Spędziłem tu 4 listopadowe dni i z przyjemnością wrócę tu kolejny raz. Przyjazny fachowy personel zasługuje na osobną pochwałę. A kiedy przychodziła pora posiłku robiło się jeszcze bardziej ekscytująco. Każda kolacja to było osobne wydarzenie. Każdemu polecam.”
“Naprawdę polecam bardzo!! Obsługa milutka i naprawdę cierpliwa, zero problemów z dogadaniem się. W pokoju jak i w łazience czyściutko aż na błysk! Na pewno będąc w Warszawie odwiedzać będę tylko to miejsce!”
“Zorganizowaliśmy w Hotelu Jubileusz 35-lecia firmy - z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko przebiegło perfekcyjnie! Od samego początku współpraca z Panią Agatą była wzorowa - ofertę dostaliśmy 1 dzień po wysłaniu maila z zapytaniem. Następne wymiany wiadomości były zawsze szybkie, elastyczność w związku z naszymi zapytaniami oraz przeogromna życzliwość! Pani Agata była zawsze dostępna, pomocna i otwarta na nasze sugestie. Wielkie podziękowania należą się niej. Sala, na której organizowaliśmy imprezę była pięknie przygotowana - wystrój idealnie dobrany kolorystycznie pod barwy naszego firmowego logo, co zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Kelnerzy dbali o każdy szczegół. Serwowana kolacja była podana co do ustalonego czasu. Podczas imprezy, kelnerzy też wszystkiego pilnowali. Dodatkowo, gdy potrzebowaliśmy przyjechać wcześniej, aby przygotować ściankę fotograficzną, nie było z tym najmniejszego problemu. Jedzenie w restauracji, jak również na uroczystej kolacji było przepyszne!!! Wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane, Goście chwalili zarówno ciepłe dania, zimne jak i te na słodko. Cała impreza, obsługa podczas wydarzenia oraz zakwaterowanie gości podczas całego weekendu zasługują na najwyższą ocenę!!! Dziękujemy za wspaniałą współpracę z Panią Agatą i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto potrzebuje zorganizować taką imprezę. Z przyjemnością przy organizacji kiedyś jeszcze takiego wydarzenia, z taką elegancją i uroczystością, wrócimy do tego Hotelu.”
“Chciałbym wyróżnić Evelinę pracującą w recepcji hotelu za jej wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne podejście do gości. Od pierwszej chwili widać, że doskonale zna swoją pracę, jest uprzejma, komunikatywna i pomocna. Odnośnie hotelu to bardzo czyste pokoje i urozmaicone śniadania. Generalnie obsługa na najwyższym poziomie i bardzo polecam”
“Hotel z pozoru na uboczu ale lokalizacja sprawia ze wszędzie blisko czy samochodem czy komunikacją miejską. Bardzo miła i pomocna obsługa co jest wazne w tego typu i tej klasie obiektach. Sam Hotel nie jest moze super nowoczesny i wymagałoby juz troche odświeżyć pewne rzeczy ale jest schludnie czysto i na poziomie. Pokoje duże a łóżka wygodne... jedynie umiejscowienie szafy w łazience tak troche nietypowe bylo i włączniki świateł do poprawy... klimatyzacja sie resetowała przy wyjściu jedyny mankament. Śniadania bardzo dobre i spory wybór. Miło tez spędzić czas na basenie... A I przepiękna okolica :) ale to juz samemu ocenić. Polecam bo Hotel warty swojej ceny ktora gwarantuje odpoczynek zarowno płaczącego jak I portfela.l”
“Fajne czyste apartamenty na weekend albo na podróż służbową. Polecam bardzo. Adam Soczewka Zorganizowane Wyprawy Kamperowe po Europie Tunezji Algierii Turcji USA”
“Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Małgorzatę Kot - Dyrektor Hotelu Boss za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp.z o.o. za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda”
“Bardzo miła obsługa, szybko reaguje na prośby klienta. Pyszne i różnorodne śniadania (dodatkowo gofry, naleśniki, jogurty z chia domowej roboty itp). W hotelu jest również sauna sucha, jacuzzi w cenie pobytu. Parking hotelowy w cenie. W nocy brak hałasu pomimo weekendu.”
“Pokój wyposażony jest we wszystko co niezbedne jest dla krótszego i dłuższego pobytu.”
“+ Czysto Gustownie Fajna atmosfera Pyszne śniadania Duży hotel więc dużo możliwości na poznanie ludzi Blisko do restauracji/sklepu Normalne tv Super toaleta Jest lodówka i czajnik w pokoju Zostawiłem buty - oddali!!! - 1 winda na 8 piętrowy hotel...kolejki do windy Brak internetu!!!! Strona ładuje się w 10 minut. Niedziałająca klimatyzacja :/ Wjazd zablokowany przez 1 auto - zamiast poprosić o przestawienie Pani zasugerowała mi inny parking... Trochę to było niemiłe Wygodę łóżka pozostawiam każdemu do oceny osobiście.”
“Fantastyczne miejsce. Pokoje przestronne, komfortowe, jest aneks kuchenny, gdzie możesz przygotować sobie herbatkę lub kawę, dużo miejsca na przechowywanie ubrań. ŚNIADANIE MEGA, zarówno pod kątem wyboru jak i smaku.”
“Super miejsce , śniadanie boskie wszystko parówki jajecznica pomidorki jogurt wędlina ser kawa co chcesz super . Jak w domu”
“Gorąco polecam ten hotel. Lokalizacja jest idealna. Hotel w środku odnowiony i bardzo przyjemne wnętrze. Prośba o dodatkowe łóżeczko dla dziecka spełniona. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Przy windach dostępna woda do picia. Niestety brak oceny śniadania, gdyż wybraliśmy opcję bez. Mały problem z parkingiem, hotel nie posiada swojego, ale jest dość duży plac z miejscami parkingowymi przed hotelem, trzeba być cierpliwym, wtedy miejsce się znajdzie. Parking jest płatny w godzinach 8:00-20:00. Z chęcią tu wrócę przy następnej wizycie w Warszawie. W ogólnym rozrachunku świetny pobyt i bardzo miłe wspomnienia.”
“Apartament bardzo przestronny. Metraż pomaga nie męczyć się jak w typowym hotelowym pokoju. Łazienka bardzo duża i cicha. Osobno sypialnia i salon z kanapą i TV. Odpowiedni, żeby popracować przy biurku. Mimo bliskości trasy nie było słychać żadnego hałasu. Zasłony bardzo skutecznie zaciemniające mimo wielkich okien. Wszystko złożyło się na to, że nasz pobyt był bardzo komfortowy. Super restauracja, śniadania dla wybrednych. Bardzo duży wybór i pyszna kawa. Recepcja pomocna. Wysiadło ogrzewanie to przynieśli nam swój przenośny grzejnik z recepcji do czasu przyjazdu konserwatora. Polecamy na dłuższe wyjazdy służbowe i prywatne.”
“Fantastyczne miejsce prowadzą to ludzie z pasją i ogromną wiedzą . Dają bardzo praktyczne porady i wskazówki. Bardzo dziękujemy za pobyt Nerona na pewno jeszcze nie raz oddamy pod opiekę naszego amstafa z pełnym zaufaniem.”
“Pan Jacek naprawdę zna się na rzeczy. Był zaangażowany i bardzo pomocny, dzięki niemu cała transakcja przebiegła bez przeszkód.”
“Dziękujemy za gościnę. Eleganckie warunki, korytarze klimatyczne (pozdrawiam fanów Lśnienia!), lokalizacja w sam raz na koncerty w Progresji i jako punkt wypadowy na dłuższy City Tour po Warszawie. Do tego świetna komunikacja z obsługą (dziękujemy za doskonały kontakt i wskazówki na bieżąco!) Pozdrawiają goście z pokoju 939”
“Polecam, pokoje czyste, schludne. Obsługa miła jak i również pomocna. Profesjonalne podejście do klienta. Jedzenie w restauracji smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.”
“Bardzo ładne miejsce. Pokoje eleganckie i czyste, obsługa miła i uczynna. Wszystkie potrzebne informacje przekazane od razu pomimo późnej pory. Łazienka wprawdzie na korytarzu ale osobno jest toaleta i osobno łazienka, rano nie ma problemu kto ma korzystać z czego.”
“Mieliśmy nocleg przy okazji zwiedzania Pałacu w Wilanowie: wygodny dojazd, jest gdzie zostawić auto, pokoje czyste, a obsługa bardzo pomocna. Z restauracji hotelowej co prawda nie mieliśmy okazji skorzystać z braku czasu. Tuż przy hotelu jest pizzeria, kebab oraz sklep spożywczy. Polecam”
“Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pokoje były czyste i zadbane, widać, że wnętrza są systematycznie odnawiane — świeże wykładziny i schludne wyposażenie sprawiają, że mimo nieco klasycznego stylu całość wygląda estetycznie i przytulnie. Okolica jest spokojna, a w nocy w pokojach panowała cisza, bez szumu samochodów, co pozwoliło naprawdę odpocząć. Śniadania w formie bufetu były smaczne i urozmaicone, choć zabrakło mi tylko deseru bez cukru dla osób, które preferują zdrowszy styl odżywiania. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie — to hotel z klimatem, zadbany i wygodny, w którym można poczuć się swobodnie.”
“Spędziliśmy miło tu czas, bawiąc się na weselu. Wygodny parking za hotelem. Sala jadalna z dywanem i okrągłymi stolikami, na ok.12 osób każdy, oddzielona od "parkietu" (gres). Możliwość zaczerpnięcia powietrza w "ogródku" przy stoliku czy na huśtawce. Obsługa imprezy bez zarzutu (wręcz nazbyt biegająco), dania smaczne, napoje uzupełniane na bieżąco. Sporo deserów/ciast. Atrakcyjne, odzielne menu dla dzieci, typu rosół bez zieleniny, frytki czy pizza (niekoniecznie zdrowe, ale skusiły niejadki). Dość późno goście zauważają dodatkowe toalety po schodach w dół -tu przydało by się oznaczenie na czas takiej imprezy.”
“Coś wspaniałego apartament na najwyższym poziomie czysty,urządzony bardzo ładnie,widoki w dzień i w nocy na panoramę całej Warszawy.Pani która zajmuje się wynajęciem bardzo miła.Polecam Dziękujemy Pani Zaneto.Piotr i Dorota”
“Hotel w dobrym dla nas położeniu, spokojnie mogliśmy iść na stadion na koncert i wrócić w nocy. Na Stare Miasto też można dojść spacerem, a i metro też blisko. Bardzo bogate, smaczne śniadanie z gorącymi bułeczkami. Pokoje czyste, klimatyzowane.”
“Polecam! Po raz kolejny nocowałem w hotelu sieci Arche i po raz kolejny wyjeżdżam bardzo zadowolony. Jest wszystko czego trzeba. Wygodne łóżko, duży pokój, dobre śniadanie, świetna kawa. Na uwagę zasługują widoczne efekty pracy fundacji Leny Grochowskiej. Czuć misję w tym miejscu!”
“Schludny, klimatyczny hotel, dobra lokalizacja, cicha okolica, smacznego śniadanie, umiarkowane ceny, bardzo dobra i pomocna obsluga”
“Opinia o Hotelu Metropol w Warszawie (pobyt 15–17 sierpnia 2025) Razem z mężem spędziliśmy w Hotelu Metropol w Warszawie bardzo udany weekend (15–17 sierpnia 2025). Hotel ma doskonałą lokalizację – znajduje się w samym centrum miasta, co było dla nas ogromnym plusem, bo wszędzie mieliśmy blisko, zarówno do atrakcji turystycznych, jak i komunikacji miejskiej. Obsługa hotelowa była bardzo miła i pomocna – już na wejściu zostaliśmy ciepło przywitani. Dużym zaskoczeniem (na plus!) było to, że pokój był dostępny wcześniej niż planowano, dzięki czemu mogliśmy szybciej się zameldować i rozpocząć zwiedzanie miasta bez stresu. Pokój był czysty, dobrze wyposażony i komfortowy. Dodatkowo korzystaliśmy z hotelowej restauracji i muszę przyznać, że jedzenie było naprawdę smaczne. Podsumowując – bardzo przyjemny pobyt, z chęcią wrócimy do tego hotelu przy kolejnej wizycie w Warszawie. Polecam!”