Hotel dla psów i kotów Petlandia
“Nasza Bellusia była kolejny raz. Wszystko dobrze. Dobra opieka. Polecam”
Znaleziono 7 wyników
“Nasza Bellusia była kolejny raz. Wszystko dobrze. Dobra opieka. Polecam”
“Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.”
“Bardzo dobre jedzenie,przemiła atmosfera ,panie z obsługi przesympatyczne”
“Miałam ogromną przyjemność współpracować z Panią Magdaleną z Freedom. Cały proces zakupu mieszkania przebiegł sprawnie i bez stresu – od pierwszego kontaktu aż po podpisanie aktu notarialnego. Pani Magdalena jest profesjonalna, pomocna i zawsze dostępna, a przy tym niezwykle życzliwa. Dzięki niej czułam się zaopiekowana na każdym etapie transakcji. Zdecydowanie polecam!”
“Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.”
“Czyste zadbane pokoje, Wi-Fi działa jak należy, więc można popracować. Śniadanie trzeba sobie dokupić. Polecam.”
“To całkiem niezły hostel. Warty swojej ceny. Pokoje są wygodne, z możliwością wyboru łóżek dwuosobowych i czteroosobowych. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia z pralką, czajnikiem, kuchenką mikrofalową i naczyniami do wspólnego użytku dla osób, które nie mają własnych. Prysznice i toalety znajdują się na każdym piętrze. Jest miejsce do grillowania. Hostel znajduje się blisko lotniska. Recepcjonistka jest bardzo miła. Jest przytulnie, czysto i cicho! Polecam ten hostel zarówno na jedną noc, jak i na dłuższy pobyt!”