Fantastyczna zupa miso (choć proponowałabym łososia w mniejsze kawałki i wydawał się trochę surowy) ale zupka cudowna, przepyszny kurczak Teriyaki i mogę go postawić na 2 miejscu swojego rankingu, sos wzorowy, wysmażenie kurczaka mega tak samo ryż idealny tylko w warzywach z woka spodziewałam się fasolki albo słupków marchewki a w zasadzie była tylko cebula i kapusta ale i tak pyszniutkie :) ramen porcja nie do przejedzenia, świetne wyważenie smaku i slonosci składników oraz nie był za ostry ani też za słony co sie zdarza :D będę polecać wszystkim którzy będą w Nadarzynie! Kiedyś też jadłam sushi z rybą maślaną, również topka 10/10
Zdjęcia
Opinie
-
Monika B ★★★★★
-
Nikola Kulas ★☆☆☆☆
Zamawiam sushi 1-2 w miesiącu . Ostatnie 3 zamówienia w przeciągu dwóch miesięcy to klapa . Jedno zamówienie - ryż totalnie zgnieciony rozgotowany - ktoś niedoświadczony ? Smakowało jak ... Nie będę mówić . 200 zł do kosza . Dałam szansę ... Następne zamówienie , nie wiem czy sushi master ma pojęcie że sushi to ma być kawałek na raz , było tak wielkie że nie dało się tego zjeść na raz - california i soft Shell niestety się rozpadało . Trzecie i już wiem, że ostatnie zamówienie to samo kawałki potężne. Rolka z gomą, która jest nie świeża (kolor jasno zielony) czuć wyraźnie w smaku, że jest zleżała, sytuacja również drugi raz , ale tak jak powiedziałam dałam szansę ! Futomaki średnica 6/7 cm , no wiem może zwierzęta mają paszczę, ale ludzie to raczej buzie , california jak zwykle w rozpadzie . Rolka z pieczonymi łososiem zimna , no no pewnie było już posprzątane i schowane w lodówce .Jak się nie umie, to się nie robi.... Nie chce mi się już próbować kolejny raz . I tak było tego za dużo jak nie dostawa w 3 godziny chociaż było mówione że 1,5 i brak informacji zwrotnej to co innego . Przykre to zwłaszcza dla kogoś komu cena nie gra roli, ale chcę dobrze zjeść .
-
Agnieszka Kuźmicka ★★★★★
Odwiedziliśmy dzisiaj restaurację Manufaktura Sushi&Ramen. I był to naprawdę trafiony wybór. Jedliśmy ramen. Pięknie podany, wszystko świeże i naprawdę smaczne. Ale na szczególną uwagę zasługuje obsługa. Gdyby nie pani Zuzanna, jej szczery uśmiech i życzliwość na każdym kroku, nie wiem czy pobyt w restauracji byłby taki udany. Było tak przyjemnie, że nie mieliśmy ochoty wychodzić. Cudowne miejsce z przesympatyczną obsługą polecę zawsze i każdemu. A pani Zuzannie życzę, aby każdy dzień w pracy był taki jak dzisiaj. Pozdrawiam i myślę, że do zobaczenia!
-
aerialsky ★★★★★
To naprawdę wyjątkowo dobre sushi. Zamawiamy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Generalnie bardzo lubimy sushi i zwiedzamy różne miejsca, zwłaszcza w Japonii, i uważamy, że ta restauracja w Nadarzynie jest wyjątkowa. Nie przekombinowane, bardzo świeże. Można zrobić sprawnie zamówienie przez internet albo telefon. Ostatnio też poprawiła się informacja o szacowanym czasie dostarczenia zamówienia.
-
Patricia S ★★★★★
To nasza druga wizyta w tym lokalu. Ramen bardzo smaczny w przystępnej cenie. Polecam! Chłopaki robią dobrą robotę :)
-
Orochi Lunar ★★★★★
Wpadliśmy z żoną na warzywa w tempurze jako przystawkę i ramen jako danie główne - i opnie nie są przesadzone ani trochę - fenomenalne jedzenie, najlepsze warzywka w tempurze jakie jedliśmy, a ramen to poezja - aromatyczny, treściwy, ze znakomitym wywarem i wysokiej jakości składnikami. Taki posiłek wprowadza w prawdziwy błogostan i doświadczenia tego stanu polecam każdemu. Na koniec nie mógłbym nie wspomnieć o znakomitej, bardzo sympatycznej obsłudze która była topowa pod każdym względem. Taka obsługa klienta to wzór, aż chce się wrócić jak najszybciej - dokładnie tak zrobimy :) Serdecznie pozdrawiamy :)
-
Aleksandra Dominiak ★★★★★
Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona smakiem zupy Ramen - odpowiednio doprawiona, dodatki w sam raz. Porcja duża adekwatna do ceny. Czas oczekiwania około 15 minut. Ogromny plus za własnej roboty kimchi :) Szczerze polecam to miejsce
-
Esperanda a ★★★☆☆
Ramen z kaczką niespecjalny, ale do przeżycia. Mam wrażenie jakby był robiony na samej kostce rosołowej. Zdecydowanie zbyt słony. Jadłam o wiele lepsze. W dodatku mięso dość żylaste. Partnerowi smakował ramen z kurczakiem. Brak elastyczności jeśli chodzi o menu. Nie było możliwości zamówienia ramenu z krewetkami. Jak byliśmy w innej restauracji to mimo braku w karcie, obsluga zaproponowała skonfigurowanie dania z krewetkami, więc najwyraźniej jest to możliwe gdy ma się dobre chęci. Brak piwa bezalkoholowego/smakowego. Obsługa w porządku, krótki czas oczekiwania, ale nie wykazująca większej inicjatwy poza wykonywaniem własnych obowiązków. Przyjemny ogródek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Manufaktura Sushi&Ramen?
Manufaktura Sushi&Ramen znajduje się przy Pruszkowska 38, 05-830 Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Manufaktura Sushi&Ramen?
Można skontaktować się z Manufaktura Sushi&Ramen pod numerem +48 797 898 077
Jak można dotrzeć do Manufaktura Sushi&Ramen?
Do Manufaktura Sushi&Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku