Przegląd katalogu
- 363 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 363 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 363 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 328,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Warszawa, Radom, Otwock, Ząbki, Piaseczno i innych.
“Odwiedziliśmy ze znajomymi ostatnio tą burgerownie i napewno tu wrócimy. Świetne burgery, bułka idealnie przypieczona, warzywa świeże, mięso fajnie przyprawione (cos mi się wydaje że kotlety nawet więcej mają niż 200g z menu), sosy fajnie dopełniają kompozycje. Fryteczki także bardzo dobre. DUŻY plus za rękawiczki. Polecam każdemu spróbować.”
“Dobra obsługa, idealne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi — przyjazna atmosfera, dużo atrakcji dla najmłodszych, bardzo smaczne jedzenie i to wszystko w rozsądnej cenie. Zdecydowanie polecam to miejsce na rodzinny wypad lub relaksujący weekend.”
“Świetnie zorganizowany spływ kajakowy. Bardzo ładne widoki, płytko, sporo przenoszenia i przeciągania kajaka. Grill po spływie obowiązkowo! Karkówka, kiełbaska, camembert pierwsza klasa. Serdecznie polecam.”
“Zamówiłem i zjadłem grochówkę wojskową z wkładką. Grochówka moim zdaniem nawet lepsza niż ta którą robiło rzeczywiście wojsko :). Wkładka - kawałek całkiem niezłej kiełbasy plus plaster boczku. Do tego bardzo dobry chleb, miła obsługa, miejsca parkingowe dla osobówek i nawet dla TIR. Warto odwiedzić.”
“Cudowne miejsce ze świetnym jedzeniem i bardzo dużym wyborem win. Przemiła obsługa i właściciele, zawsze chętnie doradzą w doborze wina . Stek z kalmara - majstersztyk prosto i pysznie.”
“Sam zapach zachęca do odwiedzenia tego miejsca Smak to niebo w gębie. Porcje duże w atrakcyjnej cenie. Polecam!!!”
“Jeżeli chcesz zjeść dobre i świeżo przygotowane jedzenie, to odpowiednie miejsce. Jestem mile zaskoczona. Bardzo serdecznie polecam to miejsce :)”
“Miałam okazję odwiedzić restaurację Warszawa Browar i jestem pod wrażeniem! Zacznę od golonki, która jest po prostu wybitna. Mięciutka, soczysta w środku, a skórka idealnie chrupiąca. To danie, dla którego warto tam wrócić. Równie gorąco polecam barszcz z dodatkami. Jest on esencjonalny, głęboki w smaku, a uszka czy krokiety są świetnie doprawione i wypełnione pysznym farszem. To miejsce to idealne połączenie tradycyjnych smaków z nowoczesnym podejściem. Obsługa jest miła, a atmosfera bardzo przyjemna. Gorąco polecam każdemu miłośnikowi dobrej kuchni!”
“Ciekawe miejsce z klimatem. Bardzo miła obsługa. Miałem okazję skosztować grillowanego fileta z kurczaka. Mokre nie wysuszone mięso. Dobrze doprawione. Sałatka świeża, też dobrze przyprawiona. Do tego pieczone ziemniaczki w skórce. Porcja wielkościowe w sam raz , bardzo smaczne i sycące .”
“Smaczna pizza, ok. 40 min na czekanie. Ceny pizz, nie są złe, ale napoje drogie. Przyjemny klimat, nie brakuje miejsca na dworzu, ani cienia.”
“Wybraliśmy to miejsce na Placu Konesera ze względu na najwyższą ocenę i myślę, że się nie zawiedliśmy – szczególnie jeśli chodzi o obsługę. Pani Aneta była bardzo szczegółowa, dyskretna i pomocna, swobodnie mówiła po angielsku, a jednocześnie skutecznie doradzała nam przy wyborze dań. Zjedliśmy steka i tagliatę z polędwicy wołowej oraz tatara. Niestety, z tym ostatnim mamy mieszane wspomnienia – jedna osoba z naszej grupy źle się po nim poczuła. W przypadku surowych składników zawsze istnieje ryzyko, a dodatkowo w tym tatarze były grzyby shiitake, więc nie zrzucam tego w całości na restaurację, ale lekki niesmak pozostał. Drinki, w tym pornstar martini, były bardzo dobrze przygotowane. Przydałby się natomiast szerszy wybór piw rzemieślniczych, choć to pewnie nie jest priorytet tego miejsca. Wnętrze jest bardzo przytulne, a na zewnątrz – surowe, minimalistyczne stoliki. Jeśli chcecie wygodniej usiąść, zdecydowanie lepiej wybrać środek, choć może w przyszłości ogródek zostanie zaaranżowany w nieco bardziej komfortowej formie.”
“Burger, szarpana, pastrami i inne przysmaki u wteranów dymienia, a wszystko na wygodnej kanapie przy dźwiękach klasycznego hh. Polecam! Nice choice of meats from the smokey veterans. No mater what you take burger, pulled or pastrami everything here is delicious. Topped with classic hh from the speakers. Highly recommended :)”
“Solidne ceny, dobra obsługa, świetne burgery. Nie ważne co weźmiesz najpewniej ci posmakuje. Miła atmosfera w środku, wysokiej jakości składniki. Wyjdziesz z restauracji z pełnym brzuchem, uśmiechem na twarzy i sosem na palcach.”
“Mam tylko nadzieję, że utrzymacie poziom :-) Jak na kebaby w Radzyminie jest najlepszy”
“Jedzenie konkret: grochówka, karkówka boczek i kiełba z grilla. Porcje ogromne, w bardzo przyzwoitej cenie. Za dwie kiełbaski (duże, fajnie przypieczone i doprawione, dobre gatunkowo), gruby plaster boczku i jakieś warzywka na talerzu (ogórek, pomidor cebula) zapłaciłem raptem 3 dyszki :) Chleba, przypraw musztardy keczupu do oporu. Miejsce z fajnym klimatem, coraz mniej takich po drodze. Polecam każdemu kto chce porządnie i dobrze zjeść,a nie zapchac się fast-foodami za dużo wiekszą kwotę.”
“Bardzo klimatyczne miejsce. W kominku zawsze ciepło. Przemiła obsługa i zawsze pyszny rosół. Za 35 zł można zjeść dobry, duży, domowy obiad i jeszcze deser gratis. Polecam i pozdrawiam kotki i miłe panie.”
“Bardzo klimatyczne miejsce, jedzenie świeże, smaczne, super ceny i przemiła obsługa.”
“Bar u Ani to miejsce, do którego chce się wracać! Panuje tu świetna, rodzinna atmosfera, a obsługa zawsze jest uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie świeże, smaczne i podawane w dużych porcjach – każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo przystępne, a klimat sprawia, że człowiek czuje się jak w domu. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka przyjemnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi albo spokojny obiad”
“Jedzenie bardzo dobre, owszem podrożało, ale broni się jakością. Bardzo dobre wino z beczki, po którym nie boli głowa. Znajomi piwosze twierdzą, że piwo też jest przednie. Warto liczyć się z dużym lub Bardzo dużym ruchem w ładną pogodę, ale dla mnie to element klimatu tego miejsca”
“Bardzo lubię ten nadwiślański bar, który odwiedzam, mniej lub bardziej regularnie, już od niemal od dwudziestu lat. Przez ten czas wiele się zmieniło, od wystroju, obsługi, rozszerzenia menu, placu zabaw czy wielkości strefy, w której znajdują się stoły z ławami. Pozostał jednak bardzo przyjemny, rodzinny klimat i tak samo dobra kiełbasa z grilla. W Jupiterze możemy napić się prawdziwego Pilsnera Urquella, podanego na kilka różnych, tradycyjnych sposobów. Możemy również napić się wina czy koktajlu, zamawiając je zarówno na kieliszki, jak i poprzez zakup całej karafki. Oczywiście w ofercie baru jest także świetna lemoniada i wiele innych napojów czy dań grillowanych. Świetne miejsce, choć w weekendowe, słoneczne popołudnia jest dość tłoczno i czas oczekiwania na zamówienie potrafi się nieco wydłużyć. W tygodniu to jednak prawdziwa bomba i idealne miejsce na relaks oraz wypoczynek po dniu pracy. Dziękuję za zawsze miłe przyjęcie i pozdrawiam całą ekipę baru.”
“Najlepszą grecka restauracja w jakiej byliśmy ever!! Jakością jedzenia przewyższa nawet lokalne restauracje w Grecji. Dzieciaki zachwycone przepysznym, soczystym mięsem. Warzywne dodatki bardzo smaczne. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Oceny na Google jak najbardziej zasłużone :) Na pewno wrócimy!”
“Porcje są przeogromne! Zamówiłam devolaya. Był pyszny. Wylewało się z niego bardzo dużo masła, a właśnie taki powinien być devolay. Jedynie brakowało mi w środku pietruszki i koperku :( Szpinak był przepyszny. Bardzo dobre ceny, miła obsługa. Mieszkam na Osiedlu Przyjaźń od dziecka i jako dziecko jadałam tam, bo było wszystko tanie i pyszne. Na dziś dzień stwierdzam, że nic się nie zmieniło - jedzenie jest nadal dobre i na pewno będę nadal tam zamawiać. Polecam!”
“Pyszne żeberka, super obsługa, spoko klimat. Pod wpływem ogromnego głodu, na dwie osoby wzięliśmy Tasting set + dodatkowe małe żebra (bo nie było skrzydełek już :-(). Okazało się to być ogromną przesadą, na dwie osoby totalnie byśmy się najedli samym setem, porcje są duże i bez kości - samo mięsko! Świetny pomysł, może spróbować prawie wszystkich smaków. Dodatkowe skrzydła zabraliśmy do domu z instrukcją odgrzania, kolejnego dnia również były świetne :-)”
“Proste danie, ładnie podane, smaczne. Odpowiednie proporcje składników. Przystępne ceny. Polecam to miejsce”
“Późno popołudniowe wyjście na burgera. Jakość świetna, cena przystępna, duży wybór napojów. Lokal to drewniana konstrukcja z częścią drewniano zafoliowaną i dwie strefy zewnętrzne: przy wejściu taka plenerowa i bardziej elegancka (meble z palet) z tyłu. Jest toaleta, zewnetrzne podgrzewacze powietrza i koce. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę.”
“Klimatyczne miejsce, właściciele przemili i pomocni. Świder jest piękny, naturalny i ciekawy- my lubimy jak coś się dzieje na trasie spływu więc tutaj konar, tutaj kamień, zarośla i dzikie plaże- rzut beretem takie cuda od stolicy. Dla nas bajka.”
“Proszę państwa, to, co się dzieje w tej restauracji przechodzi ludzkie pojęcie! Nie dość, że obsługa jest zawsze przemiła, to w dodatku jedzenie poprostu zachwyca. Tacos to mistrzostwo świata! Salsy to niebo w gębie. Burgery soczyste i świetnie skomponowane. Wszystko tutaj gra ze sobą idealnie - wystrój, muzyka, jedzenie, klimat. Gorąco polecam!”
“Bardzo dobre jedzenie-tym razem jedliśmy kiełbasę z grilla - polecam. Właściciel był tak miły, że napompował nam rower bo już była taka potrzeba. Polecam:)”
“Bardzo dobre, domowe jedzenie. Kartacze i karkówka w sosie grzybowym były przepyszne!”
“Bardzo dobra zupa Tom Kha Khai z kurczakiem. Rozgrzała mnie w ten zimny listopadowy dzień. Dobre, chrupiące sajgonki wegetariańska i świeża surówka. Jestem tu pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam!”