Baaardzo klimatyczne miejsce, przepyszne jedzenie, jednym daniem na prawdę da się najeść. Świeże i smaczne warzywa. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Kateryna Buhaiova ★★★★★
-
Robur1828 Axor ★★★★★
Jedzenie konkret: grochówka, karkówka boczek i kiełba z grilla. Porcje ogromne, w bardzo przyzwoitej cenie. Za dwie kiełbaski (duże, fajnie przypieczone i doprawione, dobre gatunkowo), gruby plaster boczku i jakieś warzywka na talerzu (ogórek, pomidor cebula) zapłaciłem raptem 3 dyszki :) Chleba, przypraw musztardy keczupu do oporu. Miejsce z fajnym klimatem, coraz mniej takich po drodze. Polecam każdemu kto chce porządnie i dobrze zjeść,a nie zapchac się fast-foodami za dużo wiekszą kwotę.
-
Maciej Pawłowski ★★★★★
Od kiedy pierwszy raz 2 lata temu przypadkiem tu zajechałem, jeżdżę tu specjalnie by tylko znowu poczuć ten smak grochówki czy też karkówki. Pyszne, nie drogie i duże porcje. POLECAM
-
Grzegorz Borysik ★★★★★
Grochówka pyszna. Boczek grillowany też. Chleb do oporu, jesz ile chcesz. Mnóstwo przypraw. Jeszcze tam podjadę na golonkę i kiełbasę z grilla. Polecam. A co najważniejsze to to, że jak na dzisiejsze czasy to jest tanio i bardzo smacznie. edit: Pojechałem ponownie, tym razem golonka i grochówka na wynos. Golonka super przyprawiona, kość odeszła sama :) Podana z warzywkami i kawałkiem kiełbasy. Cena 40 PLN. Po prostu SUPER.
-
Monika K ★★★★☆
Jedzenie smaczne, dobrze doprawione , klimat fajny . Jedyne do czego mogę sie doczepic to powinno być trochę czysciej I pieczywo jest na stołach w torebkach , do ktorych maja rękami dostep wszyscy , co jest mało higieniczne
-
Andrzej F. ★★★★★
Kierując się dobrymi opiniami postanowiłem wpaść na posiłek w to miejscem. Warunki są dosyć spartańskie i jak by to określić "męskie " Zamówiona golonka była idealnie miękka może trochę mało słona. Pieczywo zarówno jasne jak i ciemne bez limitu. Cena 30 pln. Lokal może nie przyciąga swoim wystrojem ale naprawdę warto tam zjeść. Polecam
-
Damian Rybiński ★★★★★
KAPITALNA grochówka! Mega klimatyczne miejsce z typowo polskim i swojskim jedzeniem. Bardzo miły właściciel, z którym można się dogadać kiedy nie ma się gotówki. Polecam! :)
-
Adam Korzeniewski ★★★★★
Bar niepozorny, ale miałem szczęście, że się zatrzymałem. Golonka po prostu wymiata. Dawno nie jadłem tak dobrej. Soczysta, mięciutka, z chrupiącą skórką. Kiełbasy kawałek też podjadłem i w niczym golonce nie ustępowała. Nie przegapcie! Warto zajechać i brzuszek napełnić.
-
Rafał Górski ★★★★★
Bardzo dobrze doprawione mięso, chłopaki od grilla bardzo kontaktowi, zestaw Mix za 25zl to spełnienie wszelkich oczekiwań każdego głodomora. Jest gdzie usiaść i w budynku i na zewnątrz. Porcje duuuuże, chleb i dodatki no limit, mozna na miejscu wypić Pierota za 3zl :) a i całkiem artystycznie podane... a jest to tylko i aż grill przy trasie :D Pozdrawiam i dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Gril Bar Na Górce?
Do Gril Bar Na Górce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku