Opinie

  1. Kateryna Buhaiova ★★★★★

    Baaardzo klimatyczne miejsce, przepyszne jedzenie, jednym daniem na prawdę da się najeść. Świeże i smaczne warzywa. Polecam!

  2. Robur1828 Axor ★★★★★

    Jedzenie konkret: grochówka, karkówka boczek i kiełba z grilla. Porcje ogromne, w bardzo przyzwoitej cenie. Za dwie kiełbaski (duże, fajnie przypieczone i doprawione, dobre gatunkowo), gruby plaster boczku i jakieś warzywka na talerzu (ogórek, pomidor cebula) zapłaciłem raptem 3 dyszki :) Chleba, przypraw musztardy keczupu do oporu. Miejsce z fajnym klimatem, coraz mniej takich po drodze. Polecam każdemu kto chce porządnie i dobrze zjeść,a nie zapchac się fast-foodami za dużo wiekszą kwotę.

  3. Maciej Pawłowski ★★★★★

    Od kiedy pierwszy raz 2 lata temu przypadkiem tu zajechałem, jeżdżę tu specjalnie by tylko znowu poczuć ten smak grochówki czy też karkówki. Pyszne, nie drogie i duże porcje. POLECAM

  1. Grzegorz Borysik ★★★★★

    Grochówka pyszna. Boczek grillowany też. Chleb do oporu, jesz ile chcesz. Mnóstwo przypraw. Jeszcze tam podjadę na golonkę i kiełbasę z grilla. Polecam. A co najważniejsze to to, że jak na dzisiejsze czasy to jest tanio i bardzo smacznie. edit: Pojechałem ponownie, tym razem golonka i grochówka na wynos. Golonka super przyprawiona, kość odeszła sama :) Podana z warzywkami i kawałkiem kiełbasy. Cena 40 PLN. Po prostu SUPER.

  2. Monika K ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, dobrze doprawione , klimat fajny . Jedyne do czego mogę sie doczepic to powinno być trochę czysciej I pieczywo jest na stołach w torebkach , do ktorych maja rękami dostep wszyscy , co jest mało higieniczne

  3. Andrzej F. ★★★★★

    Kierując się dobrymi opiniami postanowiłem wpaść na posiłek w to miejscem. Warunki są dosyć spartańskie i jak by to określić "męskie " Zamówiona golonka była idealnie miękka może trochę mało słona. Pieczywo zarówno jasne jak i ciemne bez limitu. Cena 30 pln. Lokal może nie przyciąga swoim wystrojem ale naprawdę warto tam zjeść. Polecam

  1. Damian Rybiński ★★★★★

    KAPITALNA grochówka! Mega klimatyczne miejsce z typowo polskim i swojskim jedzeniem. Bardzo miły właściciel, z którym można się dogadać kiedy nie ma się gotówki. Polecam! :)

  2. Adam Korzeniewski ★★★★★

    Bar niepozorny, ale miałem szczęście, że się zatrzymałem. Golonka po prostu wymiata. Dawno nie jadłem tak dobrej. Soczysta, mięciutka, z chrupiącą skórką. Kiełbasy kawałek też podjadłem i w niczym golonce nie ustępowała. Nie przegapcie! Warto zajechać i brzuszek napełnić.

  3. Rafał Górski ★★★★★

    Bardzo dobrze doprawione mięso, chłopaki od grilla bardzo kontaktowi, zestaw Mix za 25zl to spełnienie wszelkich oczekiwań każdego głodomora. Jest gdzie usiaść i w budynku i na zewnątrz. Porcje duuuuże, chleb i dodatki no limit, mozna na miejscu wypić Pierota za 3zl :) a i całkiem artystycznie podane... a jest to tylko i aż grill przy trasie :D Pozdrawiam i dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Gril Bar Na Górce?

Do Gril Bar Na Górce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements