Opinie

  1. Mariusz Krajewski ★★★★★

    Proszę państwa, to, co się dzieje w tej restauracji przechodzi ludzkie pojęcie! Nie dość, że obsługa jest zawsze przemiła, to w dodatku jedzenie poprostu zachwyca. Tacos to mistrzostwo świata! Salsy to niebo w gębie. Burgery soczyste i świetnie skomponowane. Wszystko tutaj gra ze sobą idealnie - wystrój, muzyka, jedzenie, klimat. Gorąco polecam!

  2. Risu ★★★★☆

    Tacos, papryczki i quesadilla bardzo ok. Burito z wołowiną było mdłe i bez wyrazu, zdecydowanie najsłabsza pozycja z przetestowanych rzeczy.

  3. kuba soszka ★☆☆☆☆

    Zamówiłem quesadile na wynos było pytane 3 razy czy quesadila z szarpaną wieprzowiną nie posiada żadnych warzyw. Po przyjeździe do domu okazało się że jest w środku dużo cebuli. Nie polecam pracownicy nie widzą co sprzedają.

  1. Rafał K ★★★★★

    Lokal warty polecenia. Obsługa bardzo miła, ładny wystój lokalu, oddzielna łazienka kobieca i męska. Ceny za jedno danie są w zakresie do 30 zł co jest bardo niską kwotą patrząc na ceny w pozostałych restauracjach dotyczy się to zarówno quesadili, burito, wrapa, tortilli. Dania są duże, smaczne i dobre jakościowo. Jedyne danie do jakiego mógłbym się przyczepić to churros gdzie sos czekoladowy nie pasował mi. Ja zamówiłem quesadile którą można się w pełno najeść. Nachosy również mogą być, zdecydowanie lepsze niż w innych miejscach gdzie je jadłem. Ogólnie warto odwiedzić lokal będąc w Mińsku Mazowieckim.

  2. Paweł Kaczyński ★★★★★

    PLUSY: - Pyszne jedzenie - Duże porcje - Świetne napoje OBSZARY DO POPRAWY: - Obsługa klienta pozostawia do życzenia. Mieli na Google Maps info, że są otwarci, okazało się, że byli zamknięci, bo mieli Catering. Nie zmienili info na Google Maps. - Prosiłem o fakturę. Powiedzieli, że wyślą, nie wysłali. - Kelnerki miały miny jakby były obrażone, że muszą nas obsługiwać. - Nie można było podzielić rachunku

  3. Tomasz Piotrowski ★★★★★

    Dobre jedzenie, miła atmosfera, przyjemna meksykańska muzyka. Obsługa przyjazna, ale zawalona chyba ilością gości (restauracja była pełna, goście przychodzili i nie było dla nich stolika, w pewnym momencie ustawiła się nawet mała kolejka oczekujących, stali nam praktycznie nad głowami...). Na minus czas oczekiwania na podanie zamówionych dań - ponad 45 minut, to zdecydowanie za długo. Nie odjąłem za to gwiazdki, bo domyślam się dlaczego tak było - ilość gości. Mimo wszystko nieprzyjemne uczucie patrzeć, jak para, która przyszła 10 minut po nas dostała jedzenie 10 minut przed nami. Najbardziej smakowały mi całe jalapeño usmażone w panierce nadziewane serem pleśniowym. Hit. Ostre, gorące i pyszne! Tacos, burito i zawijana tortilla były bardzo smaczne. Na pewno pojawimy się ponownie - o ile będzie miejsce!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piri Piri Tex Mex Grill Bar?

Piri Piri Tex Mex Grill Bar znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16E, 05-303 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piri Piri Tex Mex Grill Bar?

Można skontaktować się z Piri Piri Tex Mex Grill Bar pod numerem +48 500 876 701

Jak można dotrzeć do Piri Piri Tex Mex Grill Bar?

Do Piri Piri Tex Mex Grill Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements