Przegląd katalogu
- 24 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 24 wyników
Przeglądaj dostawa w Kobyłkie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 24 wyników w Kobyłkie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 11,496 opinii i ocen.
“Super miejsce. Panie tworzą przepiękne,nowoczesne bukiety. Duży wybór kwiatów ,kwiaty są świeże bo długo jeszcze cieszą oko w domu . Polecam”
“Bardzo serdecznie polecam!!! Duży wybór zestawów i burgerów, nie mogłam się zdecydować, więc bardzo miła Pani mi pomogła i doradziła IDEALNIE!!! To jest właśnie to, co kocham w jedzeniu na mieście. Kiedy sprzedawca jest na tyle świadomy produktów, które sprzedaje, że jest trafić w gust każdego! Wszystko było cieplutkie, pyszniutkie, rewelacja! Na zamówienie czekaliśmy nie więcej, niż 5 minut. Na pewno jeszcze wrócimy, by skosztować tych słynnych skrzydełek❤️”
“Burger był przepyszny! Soczyste mięso idealnie doprawione, bułka świeża i delikatnie chrupiąca. Wszystkie składniki – od świeżych warzyw po idealnie dobrane sosy – świetnie się ze sobą komponowały. Smak był zbalansowany, niczego nie było za dużo ani za mało. To jeden z najlepszych burgerów, jakie jadłam – zdecydowanie polecam!”
“Dobry sklep. Mają SUCHĄ KRAKOWSKĄ Z OLEWNIKA KTÓRA JEST NAJLEPSZA NR 1”
“Mały sklep z bardzo dużym asortymentem, świeże wędliny i sery. Obsługa miła.”
“Dobry bar azjatycki. Jedzenie świeże, porcje ok. Zamówiłem kurczaka chrupiącego oraz makaron sojowy z kurczakiem. Kurczak chrupiący smaczny, nie wysuszony, dobrze doprawiony, panierka chrupiąca. Makaron sojowy również bardzo dobry, sprężysty, kurczak miękki, całość posypana cebulką prażoną. Ryż do dań dobrze przygotowany. Surówka świeża, lekko słodka. Obsługa ok. Lokal malutki ale ładnie urządzony i czysty.”
“Polecam, możliwość zdalnej współpracy co wiele ułatwia”
“Wyjątkowe sushi na najwyższym poziomie! Świeże składniki, solidne porcje – bez oszczędzania na rybie i krewetkach. Każda rolka jest perfekcyjnie skomponowana, a ryż delikatny i idealnie przyrządzony. Do tego obsługa na najwyższym poziomie – zawsze miła, profesjonalna i doskonale pamiętająca moje preferencje. Świetny kontakt i indywidualne podejście sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Zawsze niezawodna jakość, nigdy się nie zawiodłem!”
“5/5 Daję DUŻE 5 +Piękne wieńce pogrzebowe od 160zł +Piękne wieńce sztuczne od 130zł +Piękne bukiety już od 50zł +Świeże kwiaty +Świetne ceny...”
“Zleciłam wykonanie dachu firmie BS Trans- Dach i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Prace przebiegały sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Ekipa wykazała się dużym doświadczeniem i starannością – dach został wykonany solidnie, estetycznie i z dbałością o detale. Użyto materiałów wysokiej jakości. Miejsce pracy po zakończeniu robót zostało dokładnie posprzątane. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka rzetelnych dekarzy.”
“Fantastyczne miejsce, wspaniały klimat i pyszne jedzenie. Zamówiliśmy pizze Havaii oraz Sałatkę Cezar z kurczakiem. Obie pozycje zdecydowanie nas nie zadowoliły. Czuć staranność w doborze składników oraz przygotowaniu dań. Serdecznie polecam!”
“Bardzo polecam, deska na 10 osób bardzo duża jedzenie pyszne, ciepłe . Będę polecać”
“Miejsce warte polecenia:) Super sklep i bardzo miła obsługa. Pieczywo, warzywa, owoce, soki itp. bez problemu się tu kupi. Polecam”
“Zdecydowanie polecam ten sklep!! i meble! zakupiłam sofkę OLGA. Jest bardzo dobrze wykonana, prosta w montażu, bardzo wygodna. Wszystko co jest na stronie w opisie jest prawdą. Sklep informuje na bieżąco jaki jest status zamówienia. Ponadto mebelek przywiózł przemiły kierowca i do tego cały tydzień przed wskazanym terminem. Same plusy. Z radością i szczerze polecam i sklep i mebel. Joanna”
“Byłam pierwszy raz sugerując się opiniami z Google. Jedzenie bardzo dobre wzięliśmy celowo 4 dania żeby móc sprawdzić czy rzeczywiście taki smaczny. Każde dane miało inny nie smak nie tak jak standardowo albo slodkie albo ostre. Każdy sos mimo że podobny inne. Jedzenie bardzo dobre -czuć że jest świeże. Ryż smaczny i surowka chrupka - na pewno nie jest zleżała. Wszystko bardzo świeże. Ceny przystepne . Jedzenie zapakowano nam na wynos w czarne plastikowe pojemniki (nie jestem ich fanką) -Jedzenie nalane po brzegi. Serdecznie polecam każdemu. Plusy Bardzo smaczne Jedzenie Świeże Każde danie inne w smaku Miła obsługa Bardzo dobre dodatki ryż i surowka Minusy Brak dostawy Czarne opakowania w dostawie na wynos ;(”
“Bardzo mały lokal, ale za to klimatyczny, nie wiem czy to właściciel lecz za ladą pan bardzo miły i uśmiechnięty, do tego robi bardzo dobre burgery. Zamówiłem, górskiego i z kurczakiem, dużo warzyw, sosu i dobre mięsko. za to cole i wodę zapłaciłem 65 Cena ideana.”
“Pizzeria Oggi to prawdziwa perełka w świecie pizzy. Ich wyśmienite ciasto jest serwowane z najwyższej jakości składników, które doskonale komponują się ze sobą, tworząc niezapomniane smaki. Obsługa jest zawsze miła i profesjonalna, co sprawia, że wizyta w Pizzerii Oggi to nie tylko uczta dla podniebienia, ale także dla duszy. Polecam z całego serca!”
“W tym McDonald bywam dość często. Jedzenie ok. Obsługa jest miła i szybko uwija się z wydawaniem zamówień zarówno w lokalu jak i mc drive. Czysto. Malutki parking przed restauracją, często ciężko o miejsce.”
“Ogólnie dobrze zaopatrzony sklep. Miła obsługa.”
“W ostatnim czasie, miałam przyjemność zorganizować przyjęcie komunijne dla swego dziecka w tej restauracji dla ok. 40 osób. Wszystko było smaczne i zrealizowane według naszych ustaleń. Pani Nikola, jest bardzo otwarta na propozycje i zmiany w menu. Obsługa w lokalu jest bardzo sprawna i życzliwa, zawsze z uśmiechem. Tak jak Pani Nikola obiecała jedzenia nie zabrakło :-) Dziękuję bardzo i polecam to miejsce :-)”
“U Adasia najlepsze zakupy ... polecam”
“Wystawiam piątkę, na którą restauracja nie zasłużyła ale ma pełen potencjał, i mam nadzieje, ze obsługa weźmie sobie do serca mój komentarz. + Czas dostawy - mieszkam blisko i zwykle dostawa jest realizowana w mniej niż pół godziny. Super wynik!!! - Raz odwiedziłem lokal na żywo. Chciałem zamowić tylko napój ale sprzedawca zaproponował, żebym poszedł kupić go w żabce obok (!?). Chcialbym sie czuc mile widziany w restauracji a nie goniony do żabki. - Prawie za każdym razem zamówienie nie jest kompletne. Dwa razy zamawiałem pizze z serem na rogach, i go nie dostałem. Raz zamawiając polędwiczki z frytkami dostałem same frytki. ps. Lubie to miejsce i dalej będę zamawiał, ale za każdym razem, kiedy w moim zamówieniu będzie czegoś brakowało, zamierzam obniżać ocenę.”
“Przytulnie, dobrze zaopatrzenie”