Opinie

  1. LEMESH RAB ★☆☆☆☆

    Dzień dobry! Wystawiam 2 gwiazdki, ponieważ owsuko ryby rzeczywiście jest dużo — ale niestety na tym kończą się plusy. Sushi to nie tylko ilość ryby. Liczy zpsy również: • prawidłowe krojenie, • odpowiednio ugotowany ryż, • struktura rolki, która nie powinna się rozpada (najiek upmaken). W moim przypadku rolki były tak cienkie i słabo sklejone, że dosłownie się rozsypywały. Nie dało się ich nawet podnieść pałeczkami — każda się rozlatywała. Miałam wrażenie, że maszyna zapłaciłam 130 zł za papkę z ryby i ryżu, a nie sushi. Odbierałam zamówienie osobiście, nie była to dostawa. Załączam zdjęcia. Proszę o zwrócenie uwagi, tego typu jakość nie powinna mieć miejsca.

  2. Rafał D. ★★★★★

    Wyjątkowe sushi na najwyższym poziomie! Świeże składniki, solidne porcje – bez oszczędzania na rybie i krewetkach. Każda rolka jest perfekcyjnie skomponowana, a ryż delikatny i idealnie przyrządzony. Do tego obsługa na najwyższym poziomie – zawsze miła, profesjonalna i doskonale pamiętająca moje preferencje. Świetny kontakt i indywidualne podejście sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Zawsze niezawodna jakość, nigdy się nie zawiodłem!

  3. Agnieszka Rosa ★★★☆☆

    Hmm... skuszeni wysoką oceną postanowiliśmy spróbować. Niestety zawiedliśmy się. Na pierwszy raz zamówiliśmy nasze standardowe rolki sprawdzające: - futomak z krewetkami w tempurze- Zdecydowanowanie za dużo ogórka w środku (prawie połowa rolki!). Podczas jedzenia czułam sam ogórek i rzepę. Musiałam to wyciągać żeby w ogóle poczuć smak krewetek. Ocena rolki: 2/5 - rolka z tatarem z łososia w tempurze- duży plus za ilość tatara w środku. Mógłby być jednak lepiej doprawiony, trochę bardziej pikantny. Ocena rolki: 4/5 - futomak łosoś philadelfia- łosoś świeży ale znów zdecydowanie za dużo wypełniaczy. Ocena rolki 3,5/5 - hosomak z tuńczykiem w tempurze- bardzo dobra rolka. Może dlatego że bez ogórka?... no w każdym razie ciężko zepsuć hosomaka :D Ocena rolki 5/5 Reasumując, bardzo wielki potencjał ale... dajcie żyć tym ogórkom. To już kejna suszarnia z której rezygnujemy ze względu na ogromne ilości wypełniaczy takich jak ogórki, tykwy czy rzepa. Zabiera to smak sushi i powoduje że nie czuć głównego składnika. Ja rozumiem, że czasy ciężkie i na wszystkim trzeba oszczędzać... ale proszę, nie kosztem smaku!

  1. Anka Vu ★★★★★

    Najlepsze sushi jakie jadłam! Pięknie serwowane, super sympatyczna obsługa i przemiła atmosfera zachęcają aby odwiedzać lokal który jest przestronny i pięknie urządzony. Pyszniutkie drinki są dodatkowa atrakcją zachęcająca do rezerwacji stolika na cały wieczór :) polecanko!

  2. Magda Ilasz ★★★★★

    Bardzo polecamy! Sushi przepyszne, atmosfera bardzo kameralna, miło spędziliśmy czas. Przy rezerwacji stolika zapytałam, czy jest możliwość dostawienia krzesełka dla dziecka, Pan wspomniał że nie mają, ale postarają się przygotować. W sobotę krzesełko już na nas czekało. Chapeau bas za postawę prokliencka, bardzo doceniamy! :)

  3. Piotr Rożenek ★★★★★

    Suer miejsce, profesjonalna obsługa, przepyszne jedzonko. Polecam wszystkim. Daje od siebie gwiazdkę Michelin za całokształt.

  1. tomasz kwiatek ★★★★★

    Bardzo ale to bardzo przytulne i klimatyczne miejsce, zrobiło na nas miłe wrażenie. Obsługa mega profesjonalna. Panowie staneli na wysokości zadania ponieważ zmienili delikatnie menu dla nas i robili to po raz pierwszy i wyszło rewelacyjnie. Nie trzeba bylo dlugo czekać, szybko dostaliśmy sushi. Jedzonko mega pyszne. Jedliśmy w różnych miejscach sushi a jesteśmy z Lublina i tam mamy dwie ulubione Sushi restauracje i ta w Kobyłce dołączyła do naszej mega listy mega pysznych miejsc na mapie Polski. Polecamy wszystkim pysznego jedzonka i pieknej restauracji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Asami Sushi & Cocktail Bar?

Asami Sushi & Cocktail Bar znajduje się przy Ejtnera 1, 05-230 Kobyłka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Asami Sushi & Cocktail Bar?

Można skontaktować się z Asami Sushi & Cocktail Bar pod numerem +48 505 399 272

Jak można dotrzeć do Asami Sushi & Cocktail Bar?

Do Asami Sushi & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements