Przegląd katalogu
- 723 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 723 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 723 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 542,289 opinii i ocen.
“Zdarza mi się zamawiać Dominosa z różnych lokalizacji, aktualnie ma to miejsce z tej, w której zostawiam opinie. Zamówienia zawsze są błyskawicznie dostarczane, jeżeli spóźnia choć chwilę często dostaje duże zniżki czy pizzę za 5zł w ramach rekompensaty. Jeśli chodzi o samą pizze zamawiam głównie te z top smaków i po prostu mi to smakuje. Jest to raczej typ chamskiej pizzy ale właśnie tego od niej oczekuje. Dostaje to czego oczekuje, szybko, z częstymi promocjami. Trudno więc mi wystawić negatywną opinię.”
“Zamówiliśmy pizzę 60cm, dwie różne połowy, jedna i druga bardzo smaczna. Duży wybór smaków. Cena za wielkość, smak i jak na standardy warszawskie uważam za dobrą. Pizza dostarczona szybciej niż podany czas oczekiwania na Glovo. Dodatkowy plus dla kuriera, który nie mógł się do nas dodzwonić przez telefon, ani domofon (akurat dzisiaj się popsuł) a pizzę i tak dostarczył :)”
“Pizza na cienkim cieście, podana szybko i smacznie a do tego herbatka zimowa o smaku imbirowym. W sam raz na niedzielne popołudnie.”
“Smaczna pizza i to spory kawałek. Obsługa jest okej, ale nie umieją wydawać reszty. Poproście żeby wam podgrzali pizzę. Cena trochę wysoka ale jeśli nie chcecie się zapychać tłustymi burgerami to jest ok.”
“Ostatni raz jadłem pisze Da Grasso na studiach a było to dobre... 20 lat temu! Dziś skusiłem po latach zamówić pizzę pół na pół. Mega pozytywne zaskoczenie! Przepyszna, gorąca, dojechała w 40 minut. Świetnie przyprawiona.”
“Naszła nas ochota na pizzę wiec wpadliśmy z synem. Zostaliśmy obsłużeni szybko i sprawnie a na realizację zamówienia czelakliśmy dosłownie 12 minut. Pizza była idealnie upieczona i bardzo smaczna. Sam lokal jest nie duży i nie jest tradycyjną restauracją więc tylko dwie gwiazdki za "klimat". Co prawda można zjeść na miejscu, są cztery małe stoliki, ale jesz na tekturowych talerzykach i używasz drewnianych sztućców. Coś na podobieństwo pizzy hut w Blue City w części gastronomicznej. W lokalu czysto. Jestem zwolennikiem jedzenia pizzy w lokalu bo wszyscy wiemy jak to jest z dostawami... Jeśli chcesz zjeść smaczną i dobrze przygotowaną pizzę to polecam to miejsce.”
“Kiedys omijalem ta restauracje bo jakos jedzenia i obsluga byly fatalne. Teraz poprawa na ogromny plus. Obsluga super, pizza tez bardzo dobra w porownaniu do onnych restauracji. Polecan w 100%”
“Wpadam tam jak wracam do domu i nie mam co jeść . Pogadam ze sprzedawcą i zawsze znajdziemy pizzę dla mnie w dobrej cenie , bo sam cennik nie odkrywa wszystkich możliwości . Obsluga bardzo przyjazna . Jak dla mnie są bardzo dobre . Pozdrawiam pizzerię na Kochanowskiego , to moja lokalna”
“Bardzo dobra pizza – świeża, ciepła i dobrze doprawiona. Ciasto idealnie chrupiące, a składniki w dużej ilości. Obsługa szybka i miła, a czas oczekiwania krótki. Na pewno zamówię tu jeszcze raz!”
“Witam. Wybraliśmy się do lokalu i wszystko było super. Carbonara i Peprroni/Hawajsk były bardzo dobre. Co do lokalu wszystko ok, WC czyste itd.”
“Goraco polecam. Kulturalna obsluga i mozna sie dogadac na skladniki. Otwarte tez jak kto wstanie po 5 rano.”
“Polecam! Zamówiliśmy 2 vegańskie pizze w niedzielny wieczór i z pewnością będziemy zamawiać w przyszłości :) Pizze przyjechały po 25 minutach (wow!) cieplutkie i pełne składników. Mniam!”
“Pyszna pizza, jedna z lepszych jaką jadłam. Każdy powinien spróbować .”
“Pizza bardzo dobra i gorąca. Szczerze myślałem że będzie słabo a mile się zaskoczyłem.”
“Widzę opinie różne, piszę od siebie. Jadłem już sushi w kilku miejscach i szczerze piszę że to jest naprawdę jedno z najlepszych sushi. Cena również jest niska, 22 zł za 10 futomaków. Nie wiem jak szef, ale pan dostawca bardzo miły.”
“Pychota:) i obsługa bardzo miła, polecam!”
“Zamawiałam z chłopakiem już wielokrotnie ramen wegetariański i pierożki na słodko i słono. Za każdym razem pysznie, świeżo, dowiezione w ustalonym czasie (a nawet sporo przed czasem) gorące posiłki. Cena rozsądna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sercem polecamy wszystkim znajomym dookoła.”
“Jak dla mnie najlepsza pizza ze wszystkich, pyszne puszyste ciasto i składniki, jak widać nie brakuje. Jedyna pizza w której jem tzw "ranty". Zazwyczaj podjeżdżam po nią i zawsze jest bardzo dobra. Serdecznie polecam, najlepiej podejść samemu bo dostawami nie zajmuję się restauracja a dużo złych opinii przez dostawy.”
“Straszna lipa zamowiona pizza przez ubera nawet nie dojechala z czego zaznaczyli ze pizza na miejscu zamowione o 21 o 00.30 niby dostarczone”
“Rzeczywiście spoko pizza i wyśmienite panini. Serdecznie polecam”
“Pyszna pizza. Odpowiednia ilość składników, cienkie ciasto, pizza dojechała ciepła i na czas.”