Pizze w absurdalnych cenach, do tego nigdy nie jadłem gorszej. Ciasto tekturowe totalnie bez smaku, praktycznie brak sosu pomidorowego, sera nie czuć wcale, sosu starcza na 2 kawałki pizzy bo jest w takim samym opakowaniu jak te z mcdonalda a ilość dodatków to czysty skandal. Powinni się zawinąć z rynku.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Strzelecki ★☆☆☆☆
-
Mariana Martynenko ★☆☆☆☆
Ser okropnie przegotowany, mam takie wrażenie jakby jadłam bułkę z serem ze szkolnej stołówki. Jest tak sucha niby go wcale tam nie ma
-
Jan Blacha ★★★★☆
Pizza była całkiem dobra, choć mam wrażenie, że trochę bardziej uboga w smaku w porównaniu do tego co serwowali jeszcze w 2021.
-
Weronika Wąsowska ★☆☆☆☆
Pizza zamówiona przed północą dotarła grubo po ponad 1.5 h. Już ledwo ciepła, suche ciasto, suchy i zastygnięty ser przez co była niesmaczna. Zamówiłam specjalność szefa kuchni - po otwarciu pudełka byłam pewna, że zamówienie zostało pomylone bo pizza nie wyglądała tak jak sugerował to opis. Zamiast pięciu serów wyczuwalny i widoczny tylko jeden - zwykły żółty - nie była to nawet mozarella. Wieprzowina zbita w nieapetyczne bobki, włoskich ziół brak.
-
Jingells Miscz ★★☆☆☆
Pizza prawie zakalec , praktycznie nie wypieczona. Cena z kosmosu za taką pizzę ( ponad 70zl ) , i mimo to dodatkowo płatny Sos za 4zl w mikroskopijnym opakowaniu , który starczy tak naprawdę na 2-3 kawałki. Jedynie peperoni dobre oraz to ze dowożą w nocy.
-
Lena Litwin ★★★☆☆
Na plus bardzo szybka dostawa. Natomiast strona internetowa i obsługa klienta to jest jakiś koszmar. Zamówiliśmy dwie pizze, natomiast strona w wyniku błędu powielila to zamówienie x3. Gdy próbowaliśmy anulować przez stronę, wszystko się zawiesiło. Zadzwonilismy szybko do restauracji naprostować sytuację, natomiast Pan średnio mówił po polsku, w ogóle nie rozumiał co mówimy, zaczął oszukiwać na temat statusu zamówienia, kłamać, że nie może anulować zamówienia i musimy je przyjąć, a następnie w połowie zdania się rozłączył. Ostatecznie po 15min rozmowy udało nam się dogadać. Pizza taka se. Szynka na Włoskiej Przygodzie wygląda i smakuje bardzo tanio. Dodatkowo dostawca gdy przyjechał nie miał ze sobą terminala i byliśmy zmuszeni płacić blikiem. Bardzo dziś na sytuacja.
-
P J ★★★★★
Troche dlugo sie czeka ale warto! Pyszna pizza! Dodatkowo bardzo mily pan przy telefonie :) warto tutaj zamawiac
-
Rafał Mochocki ★★☆☆☆
Pizza z tych słabych ale uczciwa zjadliwa. Ale za to coś co jest reklamowane jako phylly chessesteak to totalne dno. Gdzie są składniki które powinny być w tym daniu ? Rozumiem oszczędności , kryzys itp ale to jest przesada. 24 zł na pusty placek od pizzy. Nie polecam omijać szerokim łukiem.
-
Wojtek Kowalewski ★☆☆☆☆
Zawsze wydawało mi się że Papa john’s trzyma poziom,grubo się myliłem ciasto tekturowe i ciężkie do przeżucia na dodatek Była całkowicie zimna. Oczywiście przyjechała opóźniona 1,5 godziny
-
Agnieszka Konieczny ★☆☆☆☆
Nie polecam. Otrzymaliśmy inna pizze niż zamówiliśmy. Cena z kosmosu. Brak kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Papa John's Pizza?
Papa John's Pizza znajduje się przy Postępu 10, Mokotów, 02-676 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Papa John's Pizza?
Można skontaktować się z Papa John's Pizza pod numerem +48 222 287 761
Jak można dotrzeć do Papa John's Pizza?
Do Papa John's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku