Opinie

  1. Emilhio Karol ★★☆☆☆

    Trochę taki zakalec lepsza pizza jest w żabce za 11,99 a nawet większa

  2. podróżniczka ★★★★★

    Smaczna pizza i to spory kawałek. Obsługa jest okej, ale nie umieją wydawać reszty. Poproście żeby wam podgrzali pizzę. Cena trochę wysoka ale jeśli nie chcecie się zapychać tłustymi burgerami to jest ok.

  3. Sebixo ★★★★★

    Kupiłem 2 kawałki pizzy na miejscu, i według mnie ta pizza jest jedną z najlepszych jakie jadłem. Kawałki duże, uważam że są one warte swojej ceny. Ciasto jest wypieczone prosto w punkt - chrupiące, lecz nie suche. Dodatków dostałem sporo, co też jest dużym plusem - niektóre pizzerie chorobliwie oszczędzają. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić to za mała ilość sosu - wiem z doświadczenia, że włoska pizza ma go znacznie więcej. Ogólnie pizzerię polecam.

  1. Mariusz Sobolewski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, nie zostałem obsłużony mimo braku kolejki, nie udzielono mi również odpowiedzi na temat cen. Dwie Panie z obsługi udawały że mnie nie widzą mimo tego że byłem tam ok 5 minut.

  2. Piotr Wlezień ★★★★☆

    Jak dla mnie taka powinna być pizza w galerii handlowej, chrupka, tłusta i bardzo dobrze doprawiona. Niestety, moim zdaniem jak za odgrzewane kawałki ceny bardzo wysokie.

  3. Leon ★☆☆☆☆

    W lokalu obowiązuje „promocja” od godziny 21:00 -50% na pizze z lady, zamówiłem swój kawałek o godzinie 20:58. Niestety jobany ukrainic nie raczył mnie poinformować o takiej promocji, szkoda że ludzie nie mają już w sobie życzliwości a zwłaszcza ci ze wschodu.

  1. smiledirectioner96 ★☆☆☆☆

    Ogólnie pizza średnia, nie ma kompletnie nic wspólnego z włoską, mocno spalona, już bardziej się opłaca za te pieniądze obok w maku zjeść, nie polecam. Jedynym plusem jest bardzo miły Pan z obsługi

  2. Pioter Walichuj ★☆☆☆☆

    Ich hasełko „Real italian pizza” ale te ich Włochy to chyba o warszawska dzielnice im chodzi . Proszę państwa szanujmy się od kiedy włoska pizza jest gruba jak bułka i tłusta co to ma być naprawdę żenada moim zdaniem i odradzam a pizzeria powinna nosić nazwę bułkopizza

  3. Timelapse Vids ★☆☆☆☆

    Jedzenie jest po prostu obrzydliwe… Odgrzewana „pizza” z wystawy z tanimi składnikami. Ser smakuje jak z lasagne z biedronki (11zl za kg), łosoś jest jakaś bliżej niezidentyfikowana pasta a ciasto smakuje jak stara bułka. Zamówiłem z dziewczyna 4 różne kawałki, 3 poszły do śmietnika (różne kawałki to po prostu różne smaki starego chemola). Jestem raczej mało wybredny ale tego na prawdę nie dało się zjeść.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Love It Pizza?

Love It Pizza znajduje się przy Wołoska 12, 02-675 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Love It Pizza?

Można skontaktować się z Love It Pizza pod numerem +48 725 311 422

Jak można dotrzeć do Love It Pizza?

Do Love It Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements