Opinie

  1. Maja Gulbińska ★★★★☆

    To jest naprawdę bardzo i to bardzo dobra pizza i nie tylko ale zamawiałam na 21:30 a dostałam zamówienie o 22:30 a dostawca nie miał jak wydać reszty musiałam jakoś uzbierać w dodatku dodzwonić się do firmy nie da tylko jak klikałam połącz to automatycznie odrzucało no trochę słabe ale jedzenie cudo

  2. Maksymilian ★★★★☆

    Pizza okazała się naprawdę smaczna – zarówno jakość składników, jak i samo ciasto nie budzą żadnych zastrzeżeń. Dostawa była szybka, choć warto wspomnieć, że całkowity czas realizacji różnił się od tego deklarowanego podczas składania zamówienia. Nowa pizza „Vulcano” to raczej propozycja w stylu „dla efektu”. Pomysł ciekawy, ale w praktyce sos umieszczony na środku jest zbyt gęsty, by można było wygodnie maczać w nim kawałki pizzy, więc smakowo nie wnosi nic szczególnego. Na plus zdecydowanie dobry sos czosnkowy i jego całkiem spora porcja. Dodatkowo na stronie internetowej można znaleźć wiele promocji, co też jest dużym atutem. Ogólnie miejsce warte polecenia mimo wielu jak widać negatywnych opinii innych klientów. Widocznie trafiłem na lepszy dzień.

  3. Amelia Krzyżostaniak ★☆☆☆☆

    Żałuję że nie da się dać mniej niż jedną gwiazdkę. Złożyliśmy zamówienie o godzinie 18:30 (jedna pizza) teraz jest godzina 21, w aplikacji dalej wyświetla się że “zamówienie jest w drodze” Pomijając fakt, że wyświetla się to powiadomienie od 3 godzin, w opisie waszej pożal się boże pizzerii jest napisane że pizza jest gotowa u was w 15 minut. Od godziny próbuje dodzwonić się na jakikolwiek numer (podany zarówno tutaj jak na Uber Eats) i żaden z nich nie odbiera. Dziwię się, że jeszcze istniejecie (bo działacie to zbyt duże słowo) jeśli macie tak bardzo wywalone na wszystko. Nie pozdrawiam :)

  1. oliwia kocieba ★☆☆☆☆

    Niestety totalne rozczarowanie. Pizza była po prostu paskudna – czuć samą mąkę zamiast smaku ciasta, a składników jak na lekarstwo. Sos pomidorowy smakował jak zwykły koncentrat, a czosnkowy jak najtańszy majonez ze sklepu. Do tego pizza przyjechała zimna, co już całkowicie odebrało jakąkolwiek przyjemność z jedzenia. Nie polecam – kompletne zero pod względem smaku i jakości.

  2. Elwira Grudkowska ★☆☆☆☆

    Dominos Pizza najgorsza obsługa, czekałam na zamówienie prawie 3 h .informacja na obsłudze na obsługę telefoniczną że kierowca już wyjezdza a po 30 minutach dzwonie znowu że zaraz wyjeżdża, Pani na infolinii nie uprzejma z Ukrainy i nie znała procesu zwrotu pieniędzy. Dostawca, który dostarczył zamówienie, był całkowicie niekomunikatywny. Smak pizzy pozostawia wiele do życzenia, prawdopodobnie dlatego, że dostarczono ją zimną i po reklamacji. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Szkoda zdrowia i nerwów.

  3. Joanna Maciejewska ★☆☆☆☆

    Drugi raz w przeciągu kilku dni złożyłam zamówienie przez aplikację. Pierwszy raz czas oczekiwania wynosił 2.5h, teraz niecałe 2h. W dodatku po tym jak zadzwoniłam do lokalu, zapytać co się dzieje z zamówieniem, Pan poinformował, że mają opóźnienie i zapewnił mnie, że pizza przyjedzie gorąca, a ona dojechała zimna i twarda jak kamień. Drugi raz kompletne rozczarowanie, choć zamawiam u Was od lat. Poważnie rozważam rozstanie się z Waszą sieciówką. Zróbcie coś z tym, bo człowiek płaci niemałe pieniądze i oczekuje w zamian adekwatnej jakości.

  1. Michał Szczęsny ★☆☆☆☆

    Dość często zamawiam tu pizze. Wczoraj kolejny raz zamówiłem - czekałem na nią 1.5godziny pizza przyjechała zimna i tak jak by czekała na dostawce zanim ja przywiezie. Już sie nie dam zaczarować promocjami już nie zamówię u was pizzy. Edit:Wczoraj dałem wam jeszcze jedną szansę ale znowu to samo i znowu jakieś problemy żołądkowe po zjedzeniu pizzy co wy tam dodajecie sody do tego ciasta? Znowu pizza zimna i sucha.

  2. Maja Kubiak ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam, zamówiłam pizze o 19.50 czas dostawy było 20.20, czekałam cierpliwie do 21 i próbowałam się dodzwonić do pizzerii. Jednak czekałam na same połączenie 15 minut, a kiedy wkoncu udało mi się dodzwonić okazało się że czas dostawy to 2 godziny 20 minut. Szkoda ze nie poinformowano mnie o tym wcześniej, ponieważ nie wyobrażam czekać na pizze tyle czasu. Lokal znajduje się bardzo blisko mnie wiec zdążyłabym w tym czasie udać się i zjeść na miejscu. Ze strony lokalu jest to bezczelne zachowanie wobec klientów, podawanie innego czasu i brak jakiegokolwiek kontaktu z pizzerią.

  3. Mateusz Grzyb ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na zamówienie już w tym momencie przekracza dwie godziny. Po pierwszym telefonie na infolinię podpowiedziano że najlepiej zamawiać telefonicznie podczas gdy wszyscy reklamują aby zamawiać przez Internet,. Pizzeria ma podobno dwu godzinne opóźnienie pomimo iż na stronie jest czas realizacji zamówienia 30 minut. Żadnej informacji z ich strony. Po drugim telefonie na infolinię Pan Patryk powiedział że skontaktuje się z restauracja po czym się rozłączył. Nie oszukujmy się pizza z dominos nie jest warta ponad dwu godzinnego oczekiwania. Gdyby nie to że zamówienie zostało opłacone z góry na pewno bym zrezygnował. Po dwóch godzinach i czterech minutach pizzę dojechały. Spalone i totalnie suche. Jednym słowem Masakra!!!!!!!!!!!

  1. Kacper Liberkowski ★☆☆☆☆

    Pizza ok. Zamówienie DRAMAT. Przy jednym zamówieniu dwukrotnie próbowano mnie zrobić na szaro. A teraz HIT zamówienie 4pizzy 2 napojów i 6 sosów realizowano w 3 turach!!!! Tak w TRZECH. Najpierw zjawiła sie tylko pizza po zwróceniu uwagi na niekompletne zamówienie dostawca podjął się zrealizowania go w całości co niestety tez się nie udało. Dowiózł 1 z 2 napojow oraz 4 z 6 sosów. Po dwukrotnym zgłoszeniu faktu na infolinie i upływie łącznie ok 2h od złożenia zamówienia dostawca z wyrzutem dostarczył dowiózł brakujące sosy i napój. Dodam ze zamówienie złożyłem bezpośrednio poprzez stronę pizzerii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domino's Pizza?

Domino's Pizza znajduje się przy Wrocławska 2, Bemowo, 01-493 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?

Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010

Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?

Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements