Przegląd katalogu
- 572 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 572 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 572 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 244,556 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Warszawa, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo i innych.
“Trafiliśmy w to miejsce sugerując się opiniami z google i się nie zawiedliśmy. Przepyszne domowe jedzenie, porcje duże, cena jak na Warszawę bardzo przystępna i bardzo miła obsługa. Bardzo polecam. Chętnie wrócimy przy najbliższej okazji bo jest naprawdę smacznie.”
“Super, że powstało takie miejsce. Tanio i smacznie, duży wybór dań. Lokal jest w dużej mierze samoobsługowy- po zakupie dania wystarczy je odgrzać w mikrofalówce i gotowe. Świetne miejsce nie tylko dla studentów:)”
“Pyszne lody z automatu i kulkowe plus klima w lokalu:)”
Bistro ŻONY to urokliwy punkt gastronomiczny położony w Żabiej Woli przy ulicy Głównej 25A. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad lub szybki lunch w przytulnej, domowej atmosferze. Menu obfituje w tradycyjne dania kuchni polskiej, przygotowywane zawsze ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Wśród specjalności lokalu znajdują się chrupiące placki ziemniaczane z polędwiczkami w sosie kurkowym oraz doskonale przyrządzone żeberka BBQ.
“Bardzo smaczne jedzenie, ponadprzeciętnie duże porcje - jedno danie dla jednej osoby w zupełności wystarczające i sycące. Spory ruch, ale obsługa sprawna - danie otrzymane poniżej 5 minut od zamówienia. Estetyczny lokal. Z pewnością tu wrócę!”
“Jedzenie mega dobre, świeże i ciepłe. Bardzo miła obsługa. Jest przyjemnie i miło. Jedzenie warte swoich cen, które mimo wszystko nie są z kosmosu. Chodzimy tu z koleżanką często i bardzo polecamy❤️”
“Jedne z najlepszych lodów, jakie kiedykolwiek jadłem! Śmietanka z maliną i mascarpone z jagodami to absolutne hity - wyraziste, kremowe, idealnie słodkie. Aż chce się wracać po kolejną porcję. Bez wahania mogę powiedzieć, że to jedne z najsmaczniejszych lodów w ogóle. Obsługa zawsze bardzo miła i sprawna. Gorąco polecam!”
“Jadłem kurczaki z rożna w wielu miejscach ale ten w Kaczej Nodze pozostawia wszystkich w tyle. Mięsko świeżutkie aromatyczne. Sosy czosnkowy i żurawinowy to bajka. Właściciel to niesamowicie pozytywny człowiek. Dużo zdrówka dla Pana i proszę dalej przekładać swój kulinarny kunszt na talerz konsumenta. Na pewno wrócę skosztować innych na pewno równie smacznych dań.”
“Jem tu codziennie w porze lunchu zarówno zupy jak i drugie dania. Jedzenie jest zawsze pyszne i świeże. Po prostu domowe i smaczne. Jak najbardziej polecam! Moim zdaniem najlepsze jedzenie w Ursusie.”
“Wspaniałe miejsce z przepysznym jedzeniem. Porcje ogrome, obsługa bardzo miła, klimat przyjemny. Uwaga! Racuch to danie dla co najmniej 2 osób! Polecam.”
“Restauracja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Lokal jest urządzony tak, że można tu usiąść zarówno na luźny obiad, jak i spokojną elegancką kolację. Co do jedzenia, to bardzo dobre. Chłodnik w pięknym, różowym kolorze od razu przyciągał wzrok i na szczęście smak nie zawiódł, tak samo rosół - z grubym makaronem przypominał domowy, taki prosty, ale z głębokim smakiem, chyba długo gotowany. Rybę (miętusa) podano na kremowym z sosie z warzywami, który był obłędny! Chyba głównym wyczuwalnym składnikiem był któryś z serów, specjalności restauracji. Kurczak miękki i w smacznej glazurze, kopytka delikatne, całość bardzo sycąca. Na koniec tiramisu pistacjowe z owocami, lekkie, słodkie w sam raz, bez cukrowej bomby, a do tego ładnie podane. Choć nie bardzo pistacjowe w smaku według mnie. Obsługa od początku uśmiechnięta, kelnerzy bardzo profesjonalni w swoim zachowaniu. Jedyny minus to taki, że na rachunek i rozliczenie czekałem trochę za długo, a w lokalu nie było nadto obłożenia, zwłaszcza że był to czwartek. W każdym razie wizytę zaliczam do udanych, bo smakowo poczułem się dopieszczony.”
“wszystko super, jedzenie wygląda dobrze i smacznie, jadłem to przez 5 dni, menu się zmienia”
“Specjalność lokalu "kuchnia węgierska", przy sąsiednim stoliku goście rozmawiają w tym języku. Dla mnie to "certyfikat" dla smaku i oryginalności dań. Wystrój klimatyczny: wiązki papryczek, regionalne pojemniki na przyprawy, fotografie. Zamawiamy m.in.: przystawkę z wyborem wędlin i kiszonkami oraz gulasz pőrkőlt wołowy (pőrkőlt oznacza przypieczony), zupy: gulaszową i rybną z owocami morza. Smaki spełniły nasze oczekiwania, tym bardziej, że dania można było indywidualnie "zaostrzyć". W restauracji jest sklepik z węgierskimi specjałami m.in.; wędliny, przyprawy, kiszonki i wino. Króluje Egri bikavér. Polecam.”
“Bardzo dobre domowe jedzenie. Ładnie podane. Miły Pan, aż chce się wrócić tam na obiad.”
“CO ZA MIEJSCE! Czekaliśmy długo na stolik, nie będę ukrywać. Jednakże obsługa, klimacik, smak wynagrodziły wszystko. Porcje potężne, uczciwe i bardzo fajne cenowo. Załoga lokalu przemiła, podpowiedziała co warto wziąć, spróbować. Czas oczekiwania na dania błyskawiczny, ledwo człowiek zdążył zamienić parę słów. Smak dań wyjątkowy, pyszny i mega intensywny - tak jak lubię w kuchni azjatyckiej. Moje nowe, ulubione miejsce na Saskiej Kępie. Będę polecać i rekomendować każdemu.”
“Mielismy przyjemnosc jesc obiady przez okres Wszystkich Swietych,spontanicznie,bez rezerwacji i nieskomplikowanie. Bardzo smacznie dania,ciasta.Bardzo serdeczna obsluga od Szefa Kuchni po servis.Polecamy serdecznie.”
“Przepyszne jedzenie kuchni azjatyckiej rodem z Tajlandii, Wietnamu, Chin i Japonii przygotowane na miejscu ze świeżych składników (to właściwie prawdziwa restauracja, a nie bistro jak skromnie głosi nazwa). Bardzo polecam Pad Thai i Green, lub Red Curry. Bardzo miła obsługa, jest otwarta na zmiany w potrawach, pomocna przy wyborze dań. Lokal jest dość przestronny a w sezonie wiosenno-letnim jest też ogródek z widokiem na zieloną ścianę drzew przy ulivy. Miłym zaskoczeniem są też całkiem przystępne ceny! Jedno z najlepszych miejsc na kulinarnej mapie Ursusa, a może i Warszawy! Nowe, odświeżone menu. Naprawdę jest z czego wybierać, a zupa Pho, Green Curry i Red Curry przepyszne (czerwone wcale nie jest bardzo ostre, można bezpiecznie zamawiać). Od 12 do 15 w tygodniu są zestawy lunchowe.”
“Jeśli ktoś ma ochotę na domowy, prosty obiad to naprawdę polecam. Placek po zbójnicku wręcz emanował wspomnieniami z rodzinnego domu, aż się uśmiechnęłam jak spróbowałem. Zestaw dnia jest naprawdę spory i rosły mężczyzna naje się do syta, gwarantuję. Cena uczciwa w stosunku do jakości, wielkości posiłku. Właściciel ma fajne podejście przy obsłudze klienta. Będę wracał.”
“Znaleźliśmy to miejsce przez przypadek, ale nie spodziewaliśmy się tak smacznych dań. Mój mąż jadł dziś bryzol w cebuli z okraszonymi po polsku ziemniakami i czerwona kapusta, a ja miałam karkówkę w sosie chrzanowym. Wszystkie dania przepyszne, prawdziwie polskie. Na pewno tu wrócimy”
“Największym atutem tego lokalu jest klasyczna kuchnia włoska, która nie sili się na nadzwyczajne eksperymenty i nie próbuje wyróżnić się za wszelką cenę. Zjemy tu przepyszne makarony w tradycyjnym stylu (np. pomodoro czy carbonara) a także dania sezonowe (np.smietankowy makaron z dodatkiem bobu). Na ogromny plus zasługuje baza tych dań, czyli robiony na miejscu makaron. Jest sprężysty, a zarazem bardzo delikatny - rozpływa się w ustach. Wyróżnić należy też bardzo uprzejmą i sprawną obsługę. Dania otrzymaliśmy po niecałych 10 minutach od zamówienia.”
“Super obsługa ! Smaczne i niedrogie jedzenie . Polecam !”
“Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Ceny naprawdę niewygórowane. Napewno jak będę w okolicy zajadę po raz kolejny. Polecam.”
“Bardzo dobre ciasta, najpierw sernik z mascarpone, teraz beza! Każdym razem super :)”
“Jeśli chodzi o jedzenie dawno nie byłem i znów pełen podziw każde z dań pyszne . Polecam warto głodni nie wyjdziemy :) Trzeba również pamiętać o kompocie ;)”
“Polecam. Jedzenie smaczne, estetycznie podane, porcja odpowiednia, dostawa punktualna - posiłek ciepły. Będziemy wracać. Zdjęcia nie dodaję bo już zjedzone, może następnym razem.”
“Przepyszny „chińczyk”! Wzięliśmy mix mięs dla 2 osób i 2 sajgonki na spróbowanie. Wszystko było pyszne, najbardziej smakowała nam kaczka. Ledwo daliśmy radę to dojeść. Do tego nielimitowane sosy, czysto, miło, fajne siedzisko dla większej grupy osób. Naprawdę bardzo polecam!”
“Smacznie i świeżo! ceny rozsądne , polecam!”
“Zdecydowanie ulubione miejsce w okolicy. Równy wysoki poziom w całym menu od przystawek po napoje. Kropką nad i jest bardzo przyjemne, eleganckie wnętrze.”
“Miła i sprawna obsługa, dania domowe i smaczne, polecam.”
“chociaż jestem zagorzałą fanką pizzy w stylu neapolitańskim ta tutaj była pyszna, miała fajne ciasto (ofc na 1 miejscu zawsze będzie neapolitańskie, ale to ciasto zajmuje dla mnie 2 miejsce). dziękujemy za dodanie kaparów, bo w menu ich nie znaleźliśmy! AHA i nie zdążyłam zrobić zdjęcia deserów… bo zniknęły baaardzo szybko… powiem tak: znalazłam swój kolejny ulubiony pistacjowy deser, jeden z lepszych jakie w życiu jadłam. będę wracać głównie dla tego deseru. creme brule pomarańczowy też obłędny. lemoniada z kwiatem bzu mmm też pyszna. obsługa miła, może trochę za wolna, ale nie szkodzi. polecam :)”