Hanoi Bistro Gocław to przytulne miejsce serwujące smaczne, aromatyczne dania kuchni wietnamskiej. Menu jest różnorodne, a potrawy przygotowywane są świeżo i szybko, z wyraźnie wyczuwalnymi orientalnymi przyprawami. Obsługa jest miła i sprawna, a ceny – przystępne. To dobre miejsce zarówno na szybki lunch, jak i spokojny obiad w kameralnej atmosferze.
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Grzeszczyk ★★★★★
-
Gabriela Pawłowska ★★★★☆
Sajgonki średnie. Jednak w okolicznych barach jadłam smaczniejsze, ale możliwe, że po prostu jest inny przepis. Samo danie (kaczka na gorącym półmisku) było bardzo smaczne i duże. Zjedliśmy to na dwie osoby. Fajna opcja z sosami, które są dostępne dla wszystkich gości. Lokal ładny. Mogę polecić.
-
Ania i Krzyś ★☆☆☆☆
Brak klimatyzacji przy temperaturze 35 stopni na zewnątrz w lokalu sprawia, że można się ugotować. Kurczak o pięciu smakach - brak smaków, warzyw prawie nic. Jedynie zimne piwo. Lokal w środku ładny, ale jedzenie słabe. W okolicy jadłem dużo lepsze dania chińskie.
-
Thomas Przewozny ★★★☆☆
Kierując się opiniami azjatyckich restauracji w pobliżu, postanowiłem odwiedzić tę konkretną. Niestety, moje doświadczenie okazało się rozczarowujące. Pierwsze zdziwienie wzbudziła surówka, która znalazła się na moim talerzu – nie kojarzę takiego dodatku z tradycyjną kuchnią chińską. Kolejnym rozczarowaniem była sama kaczka – wygląd sugerował, że część mięsa została podgrzana ponownie, co niestety miało odzwierciedlenie w smaku. Największym zaskoczeniem okazał się jednak sos – spodziewałem się intensywnego, bogatego aromatu, charakterystycznego dla tego typu dań, tymczasem był on niemal całkowicie pozbawiony smaku.
-
Emilia Zińczuk ★★★★★
Przepyszny „chińczyk”! Wzięliśmy mix mięs dla 2 osób i 2 sajgonki na spróbowanie. Wszystko było pyszne, najbardziej smakowała nam kaczka. Ledwo daliśmy radę to dojeść. Do tego nielimitowane sosy, czysto, miło, fajne siedzisko dla większej grupy osób. Naprawdę bardzo polecam!
-
kinga kożuchowska ★★★☆☆
3,5. Bardzo dobry stosunek jakości względem ceny. Porcje ogromne. Natomiast jedzenie takie sobie - jak u przeciętnego „Chińczyka”. Lokal mało przytulny - klimat trochę jak na dworcu. Wzdłuż okna przy którym siedzielismy wewnątrz chodziło sporo mrówek - weszły mi tez do torebki… Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Bardzo sympatyczna obsługa. Raz na jakiś czas - jak się chce człowiek najeść do syta za niewielkie pieniądze może być, natomiast osobiście fanką nie jestem.
-
Anna R ★★★★★
Już od jakiegoś czasu odwiedzam to bistro regularnie, zamawiam zarówno na wynos jak i jem na miejscu i w każdym przypadku jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest smaczne, ładnie podane, obsługa bardzo mila, do tego bistro jest fajnie urządzone no i ceny są w rozsądnej wysokości. Zdecydowanie polecam. Zdjęcia załączam z posiłku zjedzonego w lokalu i zamawianego na wynos.
-
Tęgomir Kowalski ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie i duuże porcje. Byłem dwa razy i zawsze wyszedłem najedzony. Czasami trzeba chwilę poczekać, ale uważam że warto. To tylko świadczy o popularności tego miejsca i dużej ilości zamówień. W lokalu czysto, tylko czasami trzeba poczekać na wolny stolik. Pewnie jak będzie ciepło, będzie można zjeść na zewnątrz. Jeśli utrzymają obecny poziom, to będzie to najlepszy "chińczyk " w okolicy. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hanoi Bistro?
Hanoi Bistro znajduje się przy Kapelanów Armii Krajowej 3/U1, 04-046 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hanoi Bistro?
Można skontaktować się z Hanoi Bistro pod numerem +48 502 204 402
Jak można dotrzeć do Hanoi Bistro?
Do Hanoi Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku