Opinie

  1. Pawel Grzeszczyk ★★★★★

    Hanoi Bistro Gocław to przytulne miejsce serwujące smaczne, aromatyczne dania kuchni wietnamskiej. Menu jest różnorodne, a potrawy przygotowywane są świeżo i szybko, z wyraźnie wyczuwalnymi orientalnymi przyprawami. Obsługa jest miła i sprawna, a ceny – przystępne. To dobre miejsce zarówno na szybki lunch, jak i spokojny obiad w kameralnej atmosferze.

  2. Gabriela Pawłowska ★★★★☆

    Sajgonki średnie. Jednak w okolicznych barach jadłam smaczniejsze, ale możliwe, że po prostu jest inny przepis. Samo danie (kaczka na gorącym półmisku) było bardzo smaczne i duże. Zjedliśmy to na dwie osoby. Fajna opcja z sosami, które są dostępne dla wszystkich gości. Lokal ładny. Mogę polecić.

  3. Ania i Krzyś ★☆☆☆☆

    Brak klimatyzacji przy temperaturze 35 stopni na zewnątrz w lokalu sprawia, że można się ugotować. Kurczak o pięciu smakach - brak smaków, warzyw prawie nic. Jedynie zimne piwo. Lokal w środku ładny, ale jedzenie słabe. W okolicy jadłem dużo lepsze dania chińskie.

  1. Thomas Przewozny ★★★☆☆

    Kierując się opiniami azjatyckich restauracji w pobliżu, postanowiłem odwiedzić tę konkretną. Niestety, moje doświadczenie okazało się rozczarowujące. Pierwsze zdziwienie wzbudziła surówka, która znalazła się na moim talerzu – nie kojarzę takiego dodatku z tradycyjną kuchnią chińską. Kolejnym rozczarowaniem była sama kaczka – wygląd sugerował, że część mięsa została podgrzana ponownie, co niestety miało odzwierciedlenie w smaku. Największym zaskoczeniem okazał się jednak sos – spodziewałem się intensywnego, bogatego aromatu, charakterystycznego dla tego typu dań, tymczasem był on niemal całkowicie pozbawiony smaku.

  2. Emilia Zińczuk ★★★★★

    Przepyszny „chińczyk”! Wzięliśmy mix mięs dla 2 osób i 2 sajgonki na spróbowanie. Wszystko było pyszne, najbardziej smakowała nam kaczka. Ledwo daliśmy radę to dojeść. Do tego nielimitowane sosy, czysto, miło, fajne siedzisko dla większej grupy osób. Naprawdę bardzo polecam!

  3. kinga kożuchowska ★★★☆☆

    3,5. Bardzo dobry stosunek jakości względem ceny. Porcje ogromne. Natomiast jedzenie takie sobie - jak u przeciętnego „Chińczyka”. Lokal mało przytulny - klimat trochę jak na dworcu. Wzdłuż okna przy którym siedzielismy wewnątrz chodziło sporo mrówek - weszły mi tez do torebki… Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Bardzo sympatyczna obsługa. Raz na jakiś czas - jak się chce człowiek najeść do syta za niewielkie pieniądze może być, natomiast osobiście fanką nie jestem.

  1. Anna R ★★★★★

    Już od jakiegoś czasu odwiedzam to bistro regularnie, zamawiam zarówno na wynos jak i jem na miejscu i w każdym przypadku jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest smaczne, ładnie podane, obsługa bardzo mila, do tego bistro jest fajnie urządzone no i ceny są w rozsądnej wysokości. Zdecydowanie polecam. Zdjęcia załączam z posiłku zjedzonego w lokalu i zamawianego na wynos.

  2. Tęgomir Kowalski ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie i duuże porcje. Byłem dwa razy i zawsze wyszedłem najedzony. Czasami trzeba chwilę poczekać, ale uważam że warto. To tylko świadczy o popularności tego miejsca i dużej ilości zamówień. W lokalu czysto, tylko czasami trzeba poczekać na wolny stolik. Pewnie jak będzie ciepło, będzie można zjeść na zewnątrz. Jeśli utrzymają obecny poziom, to będzie to najlepszy "chińczyk " w okolicy. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hanoi Bistro?

Hanoi Bistro znajduje się przy Kapelanów Armii Krajowej 3/U1, 04-046 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hanoi Bistro?

Można skontaktować się z Hanoi Bistro pod numerem +48 502 204 402

Jak można dotrzeć do Hanoi Bistro?

Do Hanoi Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements