Przegląd katalogu
- 572 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 572 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 572 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 244,556 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Warszawa, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo i innych.
“Bardzo dobre ceny, (przykład) za 2 dania główne, zupe i kompot około 40 złotych ogólnie bardzo fajny klimat i Jedzenie jest przepyszne, Bardzo polecam!”
“Jeśli szukacie miejsca w którym zjecie dobre domowe dania to jest to idealne miejsce ,przepyszne jedzenie pani z obsługi przemiła osoba , doradzi dokładnie to co jest najlepsze , zmiany na plus carbonara która wczoraj zjadła najlepszą którą jadła w życiu, z całego serca mogę polecić to miejsce na obiad a nawet i na śniadanie państwo w ofercie mają również śniadania (ps. Dla szefa kuchni nie ma rzeczy nie możliwych poprosiłam o dane wege dla syna inne niż mieli w ofercie i nie było żadnego problemu )”
“+ dużo atrakcji w okolicy + ładny wystrój + kulturalna łazienka + spory wybór kaw + ciekawe ciasta + produkty bezglutenowe + sklep czynny również w niedzielę + mały darmowy parking i stacja PKP tuż obok”
“Macha w tym miejscu to absolutny sztos! Zamówiłem truskawkową i była naprawdę przepyszna - delikatna, kremowa, idealnie zbalansowana. Samo bistro ma niesamowity klimat, od razu poczułem się jakbym przeniósł się do Japonii. Bardzo przyjemne wnętrze i świetna atmosfera. zdecydowanie wrócę spróbować innych smaków!”
“Zamówiliśmy dwa razy devolaja i raz dorsza smażonego- każde z dań z kopytkami i bukietem surówek. Wszystko bardzo dobre, czuć taki "domowy sznyt". Proste podanie, bez jakichś pretensjonalnych upiększeń.”
“Jestem tu kolejny raz. kurczaczek mistrzostwo świata ale żurek ? żurek jest majstersztykiem. robią naj naj jaki jadłem. aha i pani Blondenka z obslugi przemiła postać:) Ja Dziekuję i serdecznie polecam.”
“Bardzo przyjemne miejsce, z pysznym, zdrowym jedzeniem w przystępnej cenie”
“Byliśmy tu tuż przed seansem kinowym. Niestety zabrakło czasu by coś zjeść, ale to co zdążyłam zobaczyć na stolikach innych gości wyglądało obłędnie. Zamówiliśmy jedynie zimne napoje. Na stoliku zostawiłam portfel, zorientowałam się dopiero po kilku godzinach. Portfel na mnie czekał, zabezpieczony przez sympatycznego Kelnera, jestem bardzo Wdzięczna. Dziękuję serdecznie, wrócę coś zjeść na pewno. Update: wróciliśmy na jedzonko, bardzo polecamy. Było pysznie a do tego jedzenie wygląda obłędnie”
“Moje piąte zamówienie i raczej nie ostatnie. Zawsze przyjeżdża ciepłe, mimo że różnie czasami bywa z czekaniem, ale bardzo polecam. Najlepszy jest Kotlet schabowy po Kowalsku.”
“Vege Bistro poznałem dzięki wcześniejszej namowie Pana Roberta od wina. Dziękuję warto. Wspaniałe posiłki, zdrowo i smacznie. Polecam”
“Bardzo smaczne jedzenie, przemiła pani kelnerka,jedynie do wystroju można by się przyczepić, ale bardzo ok”
“Pyszne jedzenie kulinarne polskie.”
“Przypadkiem na spacerze rodzony w stolicy będąc a tu taki barek stanął mi na drodze , rewelacja , wszystko smaczne kompot mega ceny bomba mam już miejsce na spacery po centrum”
“Najlepsze lody w okolicy, pyszne jedzenie oraz przemiła obsługa.”
“Zamówiłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) Bardzo smaczne! Tylko kotlet troszkę za mały :)”
“Pyszna pizza, ilość składników na wypasie. Zjeść lubię , a pizze średnią ledwo zmieściłem. Aktualizacja 08/2022 Smacznie, z miłą obsługą, klimatyzowana sala, duża pizza idealna na parę (do syta). Ceny w menu wedle stanu z sierpnia 2022”
“Od ponad roku jem codziennie, z uwagi na catering. Zawsze ciepłe i smaczne. Zdecydowanie polecam!”
“Super kebab bardzo duży i tani lody włoskie przepyszne i bardzo duże obsługa miła polecam”
“Jako gość weselny miałam przyjemność delektować się sushi przygotowanym przez Azja Bistro i muszę przyznać, że zarówno smak, jak i wygląd zasługują na najwyższe uznanie! Z całą pewnością jest to najlepsze sushi jakie jadłam. Polecam w 100%.”
“Świetne miejsce, dobra kawa, bardzo dobre gofry z prawdziwymi owocami :) Byliśmy z naszym dzikim psem ze schroniska, próbujemy go troche oswajać ze stylem życia cywilizacji Zachodu i zabierać w różne miejsca. Idzie nam średnio, ale obsługa była wyrozumiała, za co jesteśmy wdzięczni.”
“Piękny i czysty lokal, dużo miejsc do siedzenia. Miła obsługa. Pyszne jedzenie! Ceny przystępne. Bardzo polecam miejsce na niedzielny obiad oraz na zorganizowanie imprezy dla rodziny czy przyjaciół. Lokal na najwyższym poziomie!”
Bistro u Miśków to niezwykle popularny lokal gastronomiczny położony w miejscowości Michałów-Reginów przy ulicy Warszawskiej. Ten przydrożny bar przyciąga miłośników dobrego jedzenia z całej okolicy, oferując niepowtarzalny, amerykański klimat. Specjalnością bistro są legendarne, rzemieślnicze burgery przygotowywane z najwyższej jakości, soczystej wołowiny. W klasycznym menu wyróżniają się takie pozycje jak kultowy burger „Na Wypasie” oraz zaskakująca kompozycja „Bella Kura”.
“pyszne jedzenie, obsługa bardzo miła. polecam!”
“Jedzienie bardzo smaczne i miła obsługa . Bardzo fajne miejsce na mniejsze imprezy tak na około 20-30 osób( chrzciny albo komunię)”
“To miejsce bije na głowę bary mleczne w Warszawie. Wszystko świeże i przepyszne jak u Mamy. Żurek wyśmienity, a ziemniaczki i devolay rozpływały się w ustach☺️”
“Miejsce prawdziwie warte polecenia! Wspaniałe jedzenie, porównywalne z niejedną restauracją. Różnorodne i ciekawe menu, dania są zawsze smaczne i pięknie podane. Obsługa niezwykle życzliwa i otwarta na potrzeby klienta. Mam specjalną dietę i jeśli nie znajduję dla siebie nic w ofercie dnia, to obsługa nierzadko przygotowuje dla mnie coś specjalnego, dostosowanego do moich potrzeb. Wystarczy zapytać :) Odwiedzam często i wychodzę zawsze bardzo zadowolona. Bezsprzecznie najlepszy bar w okolicy!”
“Bardzo lubię Wasze pierogi - jest duży wybór i wyszukane smaki. Ale ostatnio znikły moje ulubione - z grzybami mun i z wieprzowiną z imbirem. Jak znikną jeszcze te z wieprzowiną i kimchi to przestanę zamawiać, bo w tym całym bogactwie już nic dla mnie nie zostanie. Nie jadam na słodko, chce wytrawne i raczej z mięsem - a kurczak to dla mnie mięso bardzo niskiej jakości. Wołowina z kardamonem mi nie smakuje, wieprzowina ze śliwką to też jakby ktoś się nie mógł zdecydować, czy to na słodko czy wytrawnie. Wycofaliście swoje dwa najlepsze produkty, strzał w stopę”
“Wspaniale miejsce, wróciłem ostatnio tutaj i niestety byłem trochę problematycznym klientem ze względu na zdrowie. Niesamowite jest to jak mnie przyjęliście, Pan Kucharz specjalnie do mnie podszedł i ustalił co mogę jeść a czego nie. Przygotował dla mnie potrawę spoza menu bym nie musiał się niczym martwić, tak rewelacyjnej obsługi nie spotkałem chyba nigdzie a nie ukrywam, że staram się podróżować po świecie i próbować wszędzie jedzenia w restauracjach. Podsumowując, bardzo polecam to wspaniałe miejsce i jeszcze raz dziękuję za przepyszne danie.”