Przegląd katalogu
- 143 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 143 wyników
Przeglądaj baseny publiczne w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 143 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 114,451 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera baseny publiczne z miast takich jak Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Zielonka, Marki i innych.
“Super miejsce i bardzo miłe panie w sekretariacie”
“Pierwszy raz od dawna byłem na basenie, choć planowałem zaczac chodzic dla poprawy zdrowia. Co do toru nie musialem czekać dosyć długo aż sie jakiś tor zwolni, ale widać że ten basen jest wybierany przez wielu. Na miejsce w jacuzzi też czasem trzeba poczekać ale się doczeka. Fajnie tez bylo znów zjechać na zjeżdżalni. Bicz wodny zrobil mi masaż barków na jaki czekałem. Prysznice w szatni z wodą nie za ciepłą ani nie za zimną. Slabe sa tylko suszarki tutaj gdyż potrzeba czasu na wysuszenie się ze wzgledu na slaby nawiew. Partenrka mowi ze moglaby by być cieplejsza woda w basenach choc mi nie przeszkadzała wcale, mniej wody mogło by być w brodziku na zjeżdżalni ale ogolnie jej sie podobało, nawet to że nie jest tak oblegany basen jak np. na Warszawiance. Polecam dla aktywnego jak i nie aktywnego odpoczynku.”
“Miejsce bardzo przyjazne dla klientów. Zwłaszcza w porównaniu z niektórymi warszawskimi plywalniami na których klient jest intruzem. Dobre ceny. Czysto. Ciekawa architektura”
“W pełni wyposażony dzielnicowy ośrodek sportu. Korzystam regularnie z basenu od dłuższego czasu i mogę powiedzieć że ośrodek jest zawsze czysty, zadbany i posiada pomocną obsługę.”
“Wszystko super, podgrzewana woda, trzy baseny - jeden pełnowymiarowy i dwa dla dzieci (brodzik i drugi dla trochę wiekszych dzieci). Parking na miejscu. Przydałaby się tylko większa szatnia rodzinna.”
“Pechowe sytuacje zdarzają mi się częściej niż innym, a to zatrzasnę kluczyk w szafce, a to w ostatniej chwili się zorientuję, że mam niekompletny strój na basen... ale jedna z pań w recepcji uratowała mnie kilka razy, wykazując się anielską cierpliwością i życzliwością. Cudowna osoba. Życzę Pani wszystkiego, co najlepsze w życiu”
“Opinia na podstawie 3 wizyt ( jedna w tyg przed południem, 2 w sobotę przed południem ) Obiekt na wysokim poziomie, tak tez oceniony. Zacznę od plusów bo jest ich zdecydowanie wiecej. 1. Czystość na wysokim poziomie 2. Duża ilość saun, fińska, zapachowa, na podczerwień, 2 parowe, tężnia solankowa, jacuzzi z wodą wodorową. Wszystkie pomieszczenia przestronne i wykończone w dobrym guście 3. Bardzo wysoka kultura saunowania, nie zauważyłem niepoprawnego zachowania, a jeżeli się zdaży obsługa dyskretnie zwraca uwagę. 4. Pomimo sporego ruchu, obiekt jest na tyle duży, że nie odczuwa się tego Minusy 1. potrafi się "przykorkować " recepcja 2. dla mnie minusem jest zakaz wnoszenia własnych napojów. Lubie po seansie napic sie wody gazowanej, co powoduje konieczność wycieczki do szatni do swojej szafki 3. mały płatny parking. Poza nim zaparkowanie graniczy z cudem ( obok kozmin, a jak wiadomo jego studenci nie poruszają sie komunikacja miejska ) 4. mały basenik do schładzania. Jak dla mnie za mało zimna woda Generalnie obiekt godny polecenia. Nie wiem jak wyglada sytuacja wieczorami/popołudniami, możliwe ze jest "tłoczno" Cena adekwatna do standardu, czy drogo, raczej nie. Jak mówili politycy " tanio to juz było " Pozdrawiam, Szymon”
“W stosunku do innych pływalni to i cenowo i jakościowo polecam. Są pływalnie tańsze ale nie oferują sauny i często są przepełnione. Są Też pływanie na których jest mnóstwo atrakcji (na przykład Warszawianka) ale ceny powalają z nóg. Tu spokojnie, dostępne sauny, jacuzzi a w dodatku słona woda. Za jedyne 25 za godzinę. Teraz dodatkowo montują banie z zimną wodą do chłodzenia po saunie.”
“Rano chłodna woda pod prysznicem, ale liczę na poprawę. Miła obsługa. Temperatura wody na basenie właściwa do pływania na dużym basenie i cieplejsza w strefie relaksu. Czysto, sporo ludzi, ale da się znaleźć miejsce dla siebie. Polecam”
“Grillować owszem można i pobujać też. Posłuchać ptaków, jeśli nie ma robót drogowych. Jedno z nielicznych zielonych miejsc w erze ( pseudo) ekologii.”
“Super obiekt mnóstwo atrakcji dla każdego jest sauna jacuzzi zjeżdżalnia solarium siłownia. Ciekawostką na zjeżdżalni jest pomiar prędkości. Byliśmy z całą rodziną I nie zawiedliśmy się Godzinach popołudniowych było bardzo dużo ludzi.”
“Fantastyczny obiekt, basen nowoczesny i bardzo czysty, mimo niewielkich rozmiarów posiada fajną zjeżdżalnię i całkiem sporo atrakcji (m. in. sztuczna rzeka, sauny czy grota lodowa).”
“Po przeczytaniu niektórych opinii obawiałam się brudu, smrodu, itd ;) Ale basen jest czysty, może nie są to sterylne warunki, ale pamiętajmy, że to my, ludzie robimy najwięcej bałaganu. W damskiej toalecie na basenie papier toaletowy leży na podłodze! Poza tym, duży plus: ciepła, ozonowana woda, jasno - duże okna, podgrzewana podłoga. Dość tłoczno na torach, ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenia! Edit: tor „szybkie pływanie” powinien zostać usunięty. Panowie bardzo się denerwują, tymczasem większości wydaje się że pływa szybko, a w 70% z nich wisi na końcu toru jak mokre pranie ;) tak się męczą przy tym szybkim pływaniu… pomijam fakt, że 80% nie ma techniki w kraulu i machają jak blender ;) przy takiej ilości zajętości torów wydzielanie jeszcze jednego pod „pseudo szybkie pływanie” jest nie w porządku do innych i traktują to jak swoją prywatną przestrzeń.”
“Lubie ten basem chodź czasem woda jest dla mnie za zimna. Ale mi jest zawsze zimno więc się nie liczy. Czyste szatnie i przebieralnie. Polecam”
“Świetnie miejsce na spacer z dziećmi i wycieczkę rowerową. Należy pamiętać o preparatach przeciwko komarom i kleszczom.”
“Pokoje czyste, basen w cenie noclegu, dobra lokalizacja, pokoje nie straszą ale są też dwa minuty. Brakuje możliwości porządnego wywietrzenia pokoju, jest tylko malutkie uchylne okienko 60*40 lub klimatyzacja, drugi istotny minus to brak śniadań.”
“Dobre miejsce wypadowe na basen. Byliśmy klika razy i nigdy nie było tłoczno. Duży basen, mniejszy z biczami, rwąca rzeką i jacuzzi oraz brodzik. Dodatkowo jacuzzi oraz zjeżdżalnia nie za duża ale dla mniejszych dzieci wystarczająca. Dzieci do lat 12 mogą zjeżdżać z rodzicami. Parking z tyłu ośrodka dla osób korzystających z kompleksu, bilet można skasować w kasie basenu w takim przypadku parking gratis i 15 minut na opuszczenie terenu. Generalnie fajne miejsce.”
“Basen ok. Nie ma poważnych minusów, które powodowałyby obniżenie oceny. Plusy -w strefie prysznicowej zawsze jest mydło -wygodne, duże szafki -szatnia z pomocną obsługą -strefa rekreacyjna dość spora i ma ciekawe możliwości, jakieś bicze wodne, wiry itp., jest jacuzzi, chociaż to nie moja bajka -parking ma darmowy czas, dzięki czemu nawet przy dłuższej wizycie zawsze zamykam się w 6 zł -wydajne suszarki Minusy: -w strefie prysznicowej zdarza się, że jedzie jakąś kanalizacją -trochę późna godzina otwarcia (6:45), przez co w dni powszednie trudno skorzystać przed pracą. -tory najczęściej bywają zajęte (po 2-3 osoby) już od samego rana.”
“Basne idealny na wypady rodzinne, jest wszystko czego potrzebują dzieciaki. Woda czysta w idealnej temperaturze, ratownicy bardzo pomocni i kulturalni. Dużym minusem jest postawa pracowników recepcji, ktore z pojęciem kultury mialy niewielką styczność, niemniej w przedmiotowym traktowaniu ludzi są wyszkolone na 5+. Nie będę za to ujmować gwiazedek w ocenie licząc, że ktoś jednak czyta opinie Klientów i zreflektuje Szanowne Panie do przymnajmniej minimum bycia miłym dla rodzin z dziećmi, jak rowniez dla pozostalych Klientów. Jednak ten obiekt został stworzyony z myślą o ludziach w zwiazku z tym milo byłoby nie mieć poczucia że moja osoba przekszkadza komuś kto jest wynagrazany za przyjecie Klientów Obiektu.”
“Bardzo ładne, zadbane sauny. Widać, że musiały być niedawno wyremontowane. Do wyboru są dwie małe sauny suche, jedna infrared oraz parowa.”
“Dobre miejsce do relaksu, pływa się dobrze, widać opiekę ratowników, zajęcia z ćwiczeń w wodzie super(Pani Ola super trenerka, pełna energii, miła, uśmiechnięta, dopasowuje ćwiczenia do możliwości osób ćwiczących). Czysto ,porządek, rejestracja sprawna i miła. Polecam. Elżbieta Marciniak”
“Dzień dobry. Bardzo dziękuję w imieniu mojego syna Kamila i moim za wieloletnią pomoc i bezpieczeństwo wszystkim pracownikom w szczególności Panom ratownikom i Paniom ratowniczkom wopr oraz Paniom kasjerkom, gdy tylko jesteśmy na basenie. Przychodzimy stale systematycznie. Nie ma innego miejsca dla nas w Warszawie gdzie można bezpiecznie poćwiczyć, gdzie można bezpiecznie pływać i zrelaksować się. Każdy czas spędzony na basenie to czas dla nas nieoceniony.”
“Byłam po raz pierwszy jednak wrażenie pozytywne. Dużo miejsca, miła Pani która wszystko wytłumaczyła, czysto, można użyć Multisport ,ciepły prysznic który się reguluje, niema tłumu ludzi (byłam przed świętami, może dlatego). Jedynie co było małym minusem - trochę zimno w przejściu między basenem a szatnią damską, ale na zewnątrz też było bardzo zimno -6.”
“Odwiedzilem to miejsce podczas targow minerałów. Miejsce dobrze skomunikowane lecz brak miejsc parkingowych, lepiej dojechac autobusem.”
“Duża przestrzeń, ładny wystrój inny niż najpopularniejsze siłownie w Warszawie. Chętnie tu wracam, bo obsługa jest przemiła i pomocna. Wlascielka również zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna miałyśmy styczność. Trenerzy zawsze czujni :) Polecam przyjść i samemu się przekonać.”
“Chodzę na siłownię od kilka lat i trenowałam w wielu różnych miejscach. W Zdrofit Gocław znalazłam wszystko, czego potrzebuję do treningu Dobry sprzęt, przestrzeń i fajna atmosfera. W tym klubie na recepcji witają miłe i pomocne Panie Klub jest czysty i zadbany. Zajęcia grupowe...Zumba !!!tylko z Martą Ma fantastyczne podejście, ogromną wiedzę i doskonałe przygotowanie. Świetne miejsce na trening indywidualny I zajęcia grupowe Polecam”
“Kameralna siłownia- takie właśnie lubię! Bez natłoku ludzi, bez czekania na maszyny czy sprzęt, możliwość korzystania z sali fitness gdy nie odbywają się na niej zajęcia- na plus. Dziewczyny z recepcji zawsze uśmiechnięte! Polecam”
“Trochę rozczarowana. Szafki na buty płatne gotówką, potem trzeba koniecznie czepek. Ale ogóle spoko. Basen jak basen”
“Zdecydowanie Polecam. Przy wejściu urocze i zawsze pomocne Panie!”