Parking przy basenie
“Darmowy spory parking przy basenie :)”
Znaleziono 5 wyników
“Darmowy spory parking przy basenie :)”
“Ależ to jest basen. Dla kogoś kto typowo idzie popływać to istny raj. 20 torów po 25m. Coś pięknego, tyle miejsca. Jest też oczywiście basen dla rekreacji z biczami wodnymi i nawet solanka. W sztniach czysto, Pani na bieżąco ogarniała podłogę. Minusik że mega duszno. Szafki na buty zintegrowane z szafkami w szatni, super rozwiązanie. Przy wejściu płaci się za jedną godzinę ( nie można odrazu na więcej ) całą resztę spędzonego czasu opałaca się przy wyjściu. Chonorują kartę MulitSport”
“Szkoda że nie ma widowni i widać że dawno tam nie było nic robione. Ale ogólnie spełnia swoją funkcję”