Opinie

  1. Piotr Michalak ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, choć w kwietniowy ciepły dzień na pewno nie ciche. Żaby, ptaki, co bardziej obeznani przechodnie twierdzą, że też łosie - z powodzeniem zagłuszają szosę. Widać ślady działalności bobrów.

  2. DT P ★★★★☆

    Mocno zarośnięte ścieżki, teren raczej na rower mtb. Właściwie to taka ostoja dzikiej zwierzyny, zachowując ciszę można się natknąć na rożne ptaki, czasami sarny.

  3. Łukasz Masalski ★★★★★

    Świetnie miejsce na spacer z dziećmi i wycieczkę rowerową. Należy pamiętać o preparatach przeciwko komarom i kleszczom.

  1. Magdalena Hecht ★★★★☆

    Fajne miejsce na spacer. -1 gwiazdka za potężną ilość kleszczy

  2. Voyager Space ★★★☆☆

    Miejsce mocno zaniedbane. Wybierając się tam, pamiętajcie aby założyć długie spodnie i bluzę z długim rękawem. Sprej na komary jest także obowiązkiem. Warto mieć na sobie buty odporne na błoto czy wodę. Przez całe uroczysko prowadzi zaledwie jedna droga i co jakiś czas można spotkać mniejsze dróżki prowadzące na bok. Czasami natkniemy się na tablicę informacyjną. Wchodząc od strony drogi, można dojść do stawów. Na spacer blisko przyrody polecam, lecz to miejsce nie jest dobre na "spacer po obiadku".

  3. Piotr Jan ★★★★☆

    Rozłogi to piękne, ciche i zapomniane uroczysko. Wiosną mnóstwo ptaków zwłaszcza tych śpiewających. Przed laty było tu jak w raju. Niestety bliskość autostrady i wybudowana niedawno droga gminna po której szusują z nadmierną prędkością samochody zaķłóca panującą tu ciszę. Hałas spowodowany przez przjeżdżające autostradę i drogę gminną auta wypłoszył liczne niegdyś wodno-błotne ptactwo. Obniżenie się poziomu wód gruntowych i panujące susze dopełniły reszty.

  1. Justyna Wasiak ★★★★★

    To miejsce staje się namacalnym dowodem nieuchronnie nadchodzących zmian, których efektem będzie walka o wodę. Kiedyś miejsce, w którym było słychać szum wody, a liczne strumyczki zasilały wspaniałe stawy pełne życia, obecnie pocięte bliznami spękanego błota, miejsce przegranej walki natury z efektem zmian klimatycznych. Kto pamięta to miejsce piękne i żyzne, jak czytam w opiniach powyżej, powinien je zobaczyć dzisiaj.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Uroczysko Rozłogi?

Do Uroczysko Rozłogi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements