Opinie

  1. Mateusz L ★★★★★

    Fajny basen n i sauny lubię tam chodzić. Tylko jedna rzecz, podłoga w saunach jest niebezpieczna.

  2. Kredensish ★★★★★

    Zdecydowanie Polecam. Przy wejściu urocze i zawsze pomocne Panie!

  3. Wiktoria Pawliszewska ★★★★★

    Czysto, fajny brodzik dla maluchów, jest zjeżdżalnia, chodzimy regularnie z 1,5 rocznym synkiem

  1. Agnieszka Krysiuk ★★★☆☆

    Jestem stałym bywalcem tego obiektu, dlatego poruszę dwie sprawy.Pierwsza sprawa dotyczy sauny i jej niebezpiecznej podłogi.Kilka lat temu były deski na podłodze i było to bardzo dobre rozwiązanie, teraz desek nie ma, a płytki są zabezpieczone płynem antypoślizgowym, który nie zdaje egzaminu.Przychodzimy do sauny często mokrzy, po prysznicu, po basenie czy po zanurzeniu w studni. Mokra podłoga jest śliska, już nie raz sama się slizgałam i też byłam świadkiem niebezpiecznych poslizgów a jakby nie było piec jest gorący. Uważam, że należy coś z tym zrobić,( wymienić płytki na chropowate, albo wrócić do desek) by nie doszło do nieszczęscia.Druga sprawa- zakaz wchodzenia do sauny w tekstyliach.Od wieczny problem i ciagłe kłótnie.Zgadzam się że nie należy być w tekstyliach, ale większosć osób przychodzi po basenie, kręcą się dzieci i jest permanentny brak intymności, biorąc pod uwagę prysznice, studnię czy ogromna ściana z szybami. Kobiety korzystające z sauny w negliżu są w znacznej mniejszości, mężczyzn jest więcej ale też oni mają łatwiej.Nawet wejście do studni nie robi im problemu a i tak wieszają ręcznik na drabinkę by poczuć się bardziej. komfortowo.Czy nie należy zdjąć tę tabliczkę o wymogu braku tekstyliów? Nie byłoby tyle kłótni z tego powodu, niech każdy korzysta jak chce...Mam nadzieję, że coś się nadzieję w tej sprawie..

  2. Marcin Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Dziś w samo południe stado małp z Ukrainy wtargnęło na sauny, to że bez ręczników to już u nich norma ale to, że cała ta trzoda nie zna podstawowych zasad higieny i ładuje się jedno po drugim do kadzi z zimną wodą jest już lekką przesadą... Ciężko będzie nauczyć małpy higieny, dlatego zamiast siedzieć w tym swoimi kantorku po 3/4 osoby, może lepiej posadzić jednego z ratowników przy saunach na stałe.

  3. Paw El ★★★★★

    Bardzo dobry basen sportowy. Przyjemna nisko chlorowana woda. Temperatury optymalne. Polecam.

  1. woroskoczek ★★★★☆

    Jak większość basenów czysto miła obsługa. Polecam.

  2. Michał ★★★☆☆

    Basen fajny, jedyne w okolicy sauny od 6 ale niestety nikt nie pilnują porządku w nich, ludzie wchodzą w mokrych strojach bez ręczników i później każdy wdycha śmierdząca chemię z kostiumów.

  3. Wanda D ★★★★★

    Czysto. Przystępne ceny. W godzinach porannych mało ludzi i można spokojnie pływać.

  1. Anna ★★☆☆☆

    Sam basen w porządku, ale duży minus za nową zasadę- nie można zatrzymywać czasu na suszenie włosów (powód- podobno częste nadużycia?). Dodatkowo prysznice w damskiej szatni nie mają zbyt dużego ciśnienia wody przez co samo spłukanie szamponu zajmuje sporo czasu. Powinniście pomyśleć nad innym rozwiązaniem (zatrzymanie czasu na 10 minut? Dodatkowe 10 minut w cenie godziny?), bo takie zagranie jest po prostu nie w porządku tym bardziej zimą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Mcs?

Pływalnia Mcs znajduje się przy Juliusza Słowackiego 21, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Pływalnia Mcs?

Do Pływalnia Mcs można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements