Przegląd katalogu
- 1,478 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1478 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,478 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,082,360 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Pruszków i innych.
“Nic dodać nic ująć 5/5. Obsługa, klimat jest super. Jedzenie duże i bardzo smaczne”
“Jako mieszkanka wybrzeża, która przyjechała w odwiedziny do córki, mam wysokie wymagania co do jedzenia. Muszę przyznać, że "Mała Huta" to miejsce, które zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu przyjezdnemu! Smaki są tak dopracowane, że to prawdziwa uczta dla podniebienia! "Mała Huta" to miejsce, które łączy wybitną kuchnię z doskonałą atmosferą i obsługą. Bardzo dziękuję za tak udany wieczór. Wrócę tu przy następnej wizycie u córki!”
“Trafiłem zupełnie przypadkiem będąc w Wyszkowie. Wrócę przy każdej możliwej okazji. Przepyszne śniadanie w mojej ulubionej formie. Aromatyczna kawa i profesjonalna obsługa a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Do zobaczenia ponownie!”
“Bardzo smacznie, tak domowo, a do tego tanio. Śmiało można polecić.”
“Bardzo mocno polecam ten bar, jest naszym stałym elementem w czasie rowerowych wypadów. Dobre jedzenie (zupy i grill), miła obsługa, duża przestrzeń i fajny klimat. Jedyne czego brakuje do pełni szczęścia to chociaż mikro placu zabaw dla najmłodszych, którzy nie wysiedzą przy stole.”
“Bardzo ładny lokal i pyszna włoska kuchnia. Ciasto pizzy cienkie. Deser tiramisu gładki, kremowy, pyszny! W środku można poczuć się jak w nadmorskim kurorcie.”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie w uczciwej jak na obecne czasy cenie. Fajny wystrój w środku z kilkoma tematycznymi rekwizytami.”
“Jedzenie pyszne. 25 zł za zestaw dwóch dań. Można się najeść. Duży ruch, więc wszystko świeże. Na miejscu, z dostawą, na wynos. Info o menu na dany dzień na fb.”
“Byliśmy tam przypadkiem i bardzo fajnie spędziliśmy czas.”
“Bardzo dobre jedzenie. Ceny super!! A porcje ogromne, zamawiałam tutaj już bardzo dużo razy i nigdy się nie zawiodłam!”
“Bardzo dobre obiady typowo domowe ,nie naszprycowane przyprawami jak w kiepskich barach, bardzo dobry zestaw surówek, zupy smaczne. Polecam!!!”
“Placek po węgiersku pierwsza klasa i bardzo miła obsługa”
“Wróciłem po 13 latach do tego miejsca. Cos nieprawdopodobnego - Pani Zosia w super formie, jedzenie przepyszne a klimat bezcenny. Radzę się spieszyć i odwiedzać bo takie miejsca pomału znikają zastępowane przez kolejne McDonaldy, pizzerie i kebaby.”
“Super pizza, miła obsługa, wielkie porcje, cena dobra. Same plusy. Ja bym tylko na pizzę sypnął więcej oregano ale na drugi raz zwyczajnie o to poproszę. Dodatkowo do pizzy dwa sosiki czosnkowy i pomidorowy w komplecie. Też smaczne. Generalnie polecam i pozdrawiam sympatyczną obsługę!”
“Polecam bar. Pyszne jedzonko, ceny przystępne. Warto zjechać z s7 żeby smacznie zjeść”
“Pokoje całkiem niezłe. Posiłki w restauracji smaczne i niedrogie , przygotowywane na miejscu. Ceny w sklepie normalne. Duży parking. Polecam.”
“Mega spoko bar. Jeździmy tam od kilku lat i od lat jest tak samo pyszny żurek z kiełbasą i jajkiem i flaki. Schabowy poprawny. Porcje są bardzo pokaźne. Bardzo tanio.”
“wszystko, co z działkowego jedzenia się wymarzy, a do tego bardzo miłe panie. no i jagodzianki, oczywiście ze świeżymi jagodam i;-) I bitą śmietaną - niebo w gębie”
“Lokal faktycznie... Słaby wystrojowi ale nadrabia kwiatkami :) pani z obsługi mówi po polsku jak przystalo. Kurczak z warzywami na ostro smakował mi bardzo, nawet powiem, że jeden z lepszych jakie jadłem :) drobno pokrojone kawałeczki kurczaka, delikatne mięciutkie mięsko. Jedzonko bardzo szybko pojawiło się na stoliku a dodatkowo miłym zaskoczeniem jest dostawa do stolika. Jak dla mnie - kolejny punkt na mapie głodu :) i śmiało polecam :)”
“No taki barek w stylu nadmorskim. Ciekawa sprawa jeśli na chwilkę chcemy się wyrwać z miejskiego zgiełku. W weekendy dyskoteka.”
“Wpadłyśmy tam przypadkowo, prosto z trasy. Jedzenie podano nam bardzo szybko i wszystko było niesamowicie pyszne! Duże porcje, przystępne ceny, piękny wystrój, a przede wszystkim, wspaniała obsługa! Dziękujemy! PS. Miejsce dog friendly :)”
“Jedzenie pyszne, wszystko świeże, rybka pierwsza klasa, a co ważne nie trzeba długo czekać. Parking obszerny zawsze są miejsca Miejsce z letnim klimatem i z sercem. Fajny letni przystanek”
“Jedzenie pyszka! Domowy obiadek! Do tego przemiła Pani! Prze prze przemiła! I klimat w związku tym wspaniały! Polecam! Aaa jeszcze ceny mocno w tyle do tych rynkowych. Czyli tanio!”
“Byliśmy z polecenia Kiążula, mega smaczne zapieksy. W dodatku mają oranżadę, którą piłam w dzieciństwie. Coś dla fanów żarełka z budek. Wrócimy na pewno. ☺️”
“Smaczne. Krewetki chrupiące i kurczak po tajsku. Nie ostre. Duże porcje i szybka obsługa.”
“Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!”
“Bardzo smaczne jedzenie, przeurocza Pani za ladą. Bar z duszą. Ceny super. Polecam!”
“Podczas wizyty w Wawce weszliśmy coś Jeść. Bardzo fajny i miły lokal. Pyszne i świeże jedzenie. Cudowna obsługa. Ceny spoko.”
“Fajne miejsce z dobra muzyka. Barman potrawi mieszać drinki na zamówienie i to bardzo smaczne.”
“W niedzielę wczorajszą (17.11.2024) odwiedziłem wspaniałe miejsce na Mapie Mokotowa-Bar Alinka! Jestem zakochany w klimacie jaki tam panuje i jeżeli będziecie nieopodal można wejść na piffko ale też i NIEKONIECZNIE! można napić się tam kawusi jak i herbatki… Na miejscu przywita was za barem urocza Pani A goście/stali bywalcy również przywitają was z otwartymi ramionami! BA! Pójdą obok do lokalu i kupią pizzę którą zostanie poczęstowany każdy będący w lokalu! Bardzo miło! Miło i serdecznie-tak być powinno nie tylko w Barze Alinka! Ależ się zakochałem normalnie!”